Α' ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος στους τρεις ομίλους της Α’ ΕΠΣΑ περιόδου 2020-2021

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
1ος Ομιλος

1η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

2η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

3η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

4η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ

5η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

6η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

7η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

8η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

9η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

10η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

11η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

12η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

13η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

15η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

16η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

18η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

19η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

20η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

21η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

22η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

23η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

24η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

25η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

26η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
2ος Ομιλος

1η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

3η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΒΥΡΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

5η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΒΥΡΩΝ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ

7η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΒΥΡΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

9η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

10η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

11η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΒΥΡΩΝ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ

14η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΒΥΡΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΒΥΡΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

16η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

17η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΒΥΡΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

18η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

19η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

20η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ

21η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΒΥΡΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

22η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

23η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

24η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΒΥΡΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ

25η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΒΥΡΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

26η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ

3ος Ομιλος

1η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ

2η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

3η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

4η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

5η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΙΑΣΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

6η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΙΑΣΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

7η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

8η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΙΑΣΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

9η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΙΑΣΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

10η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

11η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

12η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΙΑΣΩΝ

13η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

14η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΙΑΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

15η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΙΑΣΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

16η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΙΑΣΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

17η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΙΑΣΩΝ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

18η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΙΑΣΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

19η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΙΑΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

20η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

21η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

22η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

23η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

24η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΙΑΣΩΝ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

25η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΙΑΣΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

26η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΙΑΣΩΝ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος στους τρεις ομίλους της Α’ ΕΠΣΑ περιόδου 2020-2021
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top