ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Το πρόγραμμα των τηλεοπτικών αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου 24/4/2021

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/4/2021
COSMOTE Sport 4
Νετς-Σέλτικς
NBA COSMOTE Sport 4
02:30

ΕΡΤ3
Καβάλα-Βέροια
Football League ΕΡΤ3
12:00

NOVASPORTS 2
Σεντ Ετιέν-Μπρεστ
Γαλλικό Πρωτάθλημα NOVASPORTS 2
14:00

COSMOTE Sport 8
Πάντερμπορν-Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 8
14:00

COSMOTE Sport 6
Ημιτελικός-Μπαρτσελόνα
Τένις COSMOTE Sport 6
14:30

ΕΡΤ3
Τελικοί οργάνων
Ενόργανη Γυμναστική ΕΡΤ3
14:30

NOVASPORTS 3
Μπόρνμουθ-Μπρέντφορντ
Championship Αγγλίας NOVASPORTS 3
14:30

COSMOTE Sport 1
Λίβερπουλ-Νιούκαστλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 1
14:30

NOVASPORTS 1
ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός
Super League NOVASPORTS 1
15:00

COSMOTE Sport 9
Γκορένιε Βελένιε-ΑΕΚ
Χάντμπολ COSMOTE Sport 9
15:00

COSMOTE Sport 2
Έλτσε-Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 2
15:00

NOVASPORTS 2
Τζένοα-Σπέτσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα NOVASPORTS 2
16:00

COSMOTE Sport 4
Βόλφσμπουργκ-Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 4
16:30

COSMOTE Sport 3
Μάιντς-Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 3
16:30

COSMOTE Sport 5
Φράιμπουργκ-Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 5
16:30

COSMOTE Sport 7
Ουνιόν Βερολίνου-Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 7
16:30

COSMOTE Sport 6
Ημιτελικός-Μπαρτσελόνα
Τένις COSMOTE Sport 6
17:00

NOVASPORTS 4
Γουότφορντ-Μίλγουολ
Championship Αγγλίας NOVASPORTS 4
17:00

ΕΡΤ3
Προμηθέας-Παναθηναϊκός
Μπάσκετ ΕΡΤ3
17:15

NOVASPORTS 1
ΑΕΛ-ΟΦΗ
Super League NOVASPORTS 1
17:15

COSMOTE Sport 2
Βαγιαδολίδ-Κάντιθ
Ισπανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 2
17:15

NOVASPORTS 3
Μετς-Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα NOVASPORTS 3
18:00

NOVASPORTS 2
Πάρμα-Κροτόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα NOVASPORTS 2
19:00

NOVASPORTS 1
Ατρόμητος-Λαμία
Super League NOVASPORTS 1
19:30

COSMOTE Sport 1
Γουέστ Χαμ-Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 1
19:30

COSMOTE Sport 2
Βαλένθια-Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 2
19:30

COSMOTE Sport 3
Λεβερκούζεν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 3
19:30

NOVASPORTS 4
Αϊντχόφεν-Χρόνινγκεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα NOVASPORTS 4
19:45

COSMOTE Sport 7
Νικς-Ράπτορς
NBA COSMOTE Sport 7
20:00

NOVASPORTS 2
Νάσβιλ-Μόντρεαλ Ίμπακτ
MLS NOVASPORTS 2
21:05

NOVASPORTS 1
Σασουόλο-Σαμπντόρια
Super League NOVASPORTS 1
21:45

COSMOTE Sport 1
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 1
22:00

COSMOTE Sport 2
Ρεάλ Μαδρίτης-Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 2
22:00

COSMOTE Sport 4
Μπακς-Σίξερς
NBA COSMOTE Sport 4
22:30

Το πρόγραμμα των τηλεοπτικών αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου 24/4/2021
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top