ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Το πρόγραμμα των τηλεοπτικών αθλητικών μεταδόσεων της Τετάρτης 21/4/2021

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 21/4/2021
COSMOTE Sport 4
Νιου Όρλεανς Πέλικανς – Μπρούκλιν Νετς
NBA COSMOTE Sport 4
02:30

COSMOTE Sport 6
ATP 500 2021, Barcelona Open BancSabadell
Τένις COSMOTE Sport 6
12:00

COSMOTE Sport 6
ATP 500 2021, Barcelona Open BancSabadell
Τένις COSMOTE Sport 6
14:00

ΕΡΤ Sports
ΑΕ Καραϊσκάκης – Διαγόρας Ρόδου
Super League 2 ΕΡΤ Sports
15:30

ΕΡΤ Sports 5
Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης
Super League 2 ΕΡΤ Sports 5
15:30

ΕΡΤ Sports 3
Τρίκαλα – ΟΦ Ιεράπετρας
Super League 2 ΕΡΤ Sports 3
15:30

ΕΡΤ Sports 3
Ιωνικός – Χανιά
Super League 2 ΕΡΤ Sports 3
15:30

ΕΡΤ Sports 2
Δόξα Δράμας – Λεβαδειακός
Super League 2 ΕΡΤ Sports 2
15:30

ΕΡΤ Sports
Ξάνθη – Παναχαϊκή
Super League 2 ΕΡΤ Sports
15:30

COSMOTE Sport 6
ATP 500 2021, Barcelona Open BancSabadell
Τένις COSMOTE Sport 6
17:00

NOVASPORTS 1
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης
Super League NOVASPORTS 1
17:15

COSMOTE Sport 6
ATP 500 2021, Barcelona Open BancSabadell
Τένις COSMOTE Sport 6
19:00

COSMOTE Sport 9
Χάιντενχαϊμ – Μπόχουμ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας COSMOTE Sport 9
19:30

NOVASPORTS 2
Άρης – ΠΑΟΚ
Super League NOVASPORTS 2
19:30

COSMOTE Sport 7
Χέρτα Βερολίνου – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 7
19:30

COSMOTE Sport 4
Οσασούνα – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 4
20:00

COSMOTE Sport 1
Τότεναμ – Σαουθάμπτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 1
20:00

COSMOTE Sport 2
Λεβάντε – Σεβίλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 2
20:00

NOVASPORTS 3
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Φενέρμπαχτσε
Euroleague NOVASPORTS 3
20:00

COSMOTE Sport 8
Μπέτις – Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 8
21:00

COSMOTE Sport 8
Χόφενχαϊμ – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 8
21:30

COSMOTE Sport 7
Στουτγκάρδη – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 7
21:30

COSMOTE Sport 3
Ντόρτμουντ – Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 3
21:30

NOVASPORTS 1
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός
Super League NOVASPORTS 1
21:30

ΕΡΤ Sports
Ολυμπιακός – Μαρσέιγ
Champions League Πόλο ΕΡΤ Sports
21:45

COSMOTE Sport 9
Αλαβές – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 9
22:00

COSMOTE Sport 6
Έλτσε – Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 6
22:00

NOVASPORTS 3
Μπαρτσελόνα – Ζενίτ
Euroleague NOVASPORTS 3
22:00

COSMOTE Sport 1
Άστον Βίλα – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 1
22:15

COSMOTE Sport 2
Κάντιθ – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 2
23:00

COSMOTE Sport 8
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μπελενένσες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 8
23:15

Το πρόγραμμα των τηλεοπτικών αθλητικών μεταδόσεων της Τετάρτης 21/4/2021
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top