ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Το πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων του Σαββάτου 3/4/2021

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 3/4/2021
COSMOTE Sport 4
Ράπτορς-Ουόριορς
NBA COSMOTE Sport 4
02:00

COSMOTE Sport 6
Miami Open
Τένις COSMOTE Sport 6
02:00

ΕΡΤ3
Αστέρας Βλαχιώτη-Ρόδος
Football League ΕΡΤ3
12:00

COSMOTE Sport 8
Μπόχουμ-Κίελο
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας COSMOTE Sport 8
14:00

COSMOTE Sport 7
Ενισέι-Ούνικς Καζάν
VTB United League COSMOTE Sport 7
14:00

COSMOTE Sport 1
Τσέλσι-Γουέστ Μπρομ
Αγγλικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 1
14:30

ΕΡΤ3
Εργοτέλης-Τρίκαλα
Super League 2 ΕΡΤ3
14:45

COSMOTE Sport 2
Γρανάδα-Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 2
15:00

NOVASPORTS 1
Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης
Super League NOVASPORTS 1
15:00

COSMOTE Sport 5
Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 – Ντόχα
Moto GP COSMOTE Sport 5
15:10

COSMOTE Sport 4
Λεβερκούζεν-Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 4
16:30

COSMOTE Sport 9
Μάιντς-Αρμίνια Μπίλεφελντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 9
16:30

COSMOTE Sport 8
Άουγκσμπουργκ-Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 8
16:30

COSMOTE Sport 7
Βόλφσμπουργκ-Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 7
16:30

COSMOTE Sport 3
Ντόρτμουντ-Άιντραχτ
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 3
16:30

COSMOTE Sport 6
Λιντς-Σέφιλντ Γουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 6
17:00

ΕΡΤ3
Μεσολόγγι-Λάρισα
Μπάσκετ ΕΡΤ3
17:00

COSMOTE Sport 2
Ρεάλ Μαδρίτης-Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 2
17:15

NOVASPORTS 1
ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα
Super League NOVASPORTS 1
17:15

COSMOTE Sport 5
Ελεύθερα δοκιμαστικά 4 – Ντόχα
Moto GP COSMOTE Sport 5
19:15

COSMOTE Sport 3
Λειψία-Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 3
19:30

COSMOTE Sport 1
Λέτσερ-Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 1
19:30

COSMOTE Sport 2
Οσασούνα-Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 2
19:30

NOVASPORTS 3
ΑΕΛ-Παναιτωλικός
Super League NOVASPORTS 3
19:30

NOVASPORTS 1
Λαμία-ΝΠΣ Βόλος
Super League NOVASPORTS 1
19:30

COSMOTE Sport 5
Ντόχα
Moto GP COSMOTE Sport 5
19:55

COSMOTE Sport 6
Miami Open
Τένις COSMOTE Sport 6
20:00

ΕΡΤ3
ΑΕΚ-Λαύριο
Μπάσκετ ΕΡΤ3
20:00

COSMOTE Sport 7
Γκλάντμπαχ-Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 7
21:30

COSMOTE Sport 1
Άρσεναλ-Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 1
22:00

COSMOTE Sport 8
Πόρτο-Σάντα Κλάρα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 8
22:30

OPEN TV
Μπιλμπάο-Ρεάλ Σοσιεδάδ
Κυπελλο Ισπανίας OPEN TV
22:30

COSMOTE Sport 6
Miami Open
Τένις COSMOTE Sport 6
22:30

 

Το πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων του Σαββάτου 3/4/2021
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top