ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Το πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων του Σαββάτου 26/09/2020

Πρόγραμμα Τηλεοπτικών Μεταδόσεων
ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/09/2020
COSMOTE SPORT 4
Μπόστον Σέλτικς-Μαϊάμι Χιτ
NBA 03:30

COSMOTE SPORT 7
Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto 3 09:55

COSMOTE SPORT 5
Σότσι, Ρωσία
Formula 2 10:10

COSMOTE SPORT 7
Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto GP 10:50

COSMOTE SPORT 5
Grand Prix Ρωσίας – Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Formula 1 11:50

COSMOTE SPORT 7
Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto 2 11:50

ΕΡΤ SPORTS
Grand Prix Ρωσίας – Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Formula 1 12:00

COSMOTE SPORT 4
Φενέρμπαχτσε-Όρμανσπορ
Τουρκικό πρωτάθλημα 13:00

COSMOTE SPORT 9
ΤΣΣΚΑ-Πάρμα
VTB United League 13:00

COSMOTE SPORT 7

Moto 3 13:30

COSMOTE SPORT 8
Φορτούνα Ντίσελνττορφ-Βίρτσμπουργκερ Κίκερς
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας 14:00

COSMOTE SPORT 2
Αλαβές-Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00

COSMOTE SPORT 7
Ελεύθερα δοκιμαστικά 4
Moto GP 14:25

COSMOTE SPORT 6
ATP 500 Hamburg European Open
Τένις 14:30

COSMOTE SPORT 1
Μπράιτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30

NOVASPORTS 1
Γουίγκαν-Σουόνσι
Championship Αγγλίας 14:30

COSMOTE SPORT 5
Grand Prix Ρωσίας – Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1 14:50

ΕΡΤ SPORTS
Grand Prix Ρωσίας – Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1 15:00

COSMOTE SPORT 7

Moto GP 15:05

NOVASPORTS 4
Τουλούζ-Οσέρ
Γαλλικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 2
Τορίνο-Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 7

Moto 2 16:05

COSMOTE SPORT 4
Άουγκσμπουργκ-Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 9
Αρμίνια Μπίλεφελντ-Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 6
ATP 500 Hamburg European Open
Τένις 16:30

COSMOTE SPORT 3
Λεβερκούζεν-Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 5

Formula 2 16:35

COSMOTE SPORT 8
Βαλένθια-Ουέσκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:00

ΕΡΤ SPORTS
Δράμα-Φίλιππος Βέροιας
Χάντμπολ 17:00

COSMOTE SPORT 2
Κρίσταλ Πάλας-Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα 17:00

NOVASPORTS 3
Ντέρμπι-Μπλάκμπερν
Championship Αγγλίας 17:00

COSMOTE SPORT 5
Γαλατάσαραϊ-Αναντολού Εφές
Τουρκικό πρωτάθλημα 17:30

NOVASPORTS 4
Σεντ Ετιέν-Ρεν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 18:00

NOVASPORTS 1
ΝΠΣ Βόλος-ΠΑΟΚ
Σούπερ Λίγκα 18:30

ΕΡΤ SPORTS
Ντόχα
Diamond League 19:00

NOVASPORTS 5
Σαμπντόρια-Μπενεβέντο
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

NOVASPORTS 3
Κάλιαρι-Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 3
Σάλκε-Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 1
Γουέστ Μπρομ-Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα 19:30

NOVASPORTS 2
Ολυμπιακός-Παναιτωλικός
Σούπερ Λίγκα 20:30

COSMOTE SPORT 9
Κίελο-Φλένσμπουργκ
Χάντμπολ 21:30

NOVASPORTS 1
Ίντερ-Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE SPORT 1
Μπέρνλι-Σαουθάμπτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα 22:00

COSMOTE SPORT 2
Μπέτις-Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00

NOVASPORTS 4
Μαρσέιγ-Μετς
Γαλλικό Πρωτάθλημα 22:00

NOVASPORTS 3
Άγιαξ-Φίτεσε
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 22:00

NOVASPORTS 5
Νάσβιλ-Χιούστον
MLS 22:55

COSMOTE SPORT 8
Μποαβίστα – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 23:55

Το πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων του Σαββάτου 26/09/2020
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top