ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Το πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων του Σαββάτου 17/10/2020

Πρόγραμμα Τηλεοπτικών Μεταδόσεων
ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/10/2020
COSMOTE SPORT 5
Eλεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto 3 09:55

NOVASPORTS 1
ΑΕΚ Κ19 – ΠΑΟΚ Κ19
Super League Κ19 10:30

COSMOTE SPORT 5
Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto GP 10:50

COSMOTE SPORT 5
Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto 2 11:50

COSMOTE SPORT 5

Moto 3 13:30

COSMOTE SPORT 8
Μπράουνσβαϊγκ-Μπόχουμ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας 14:00

COSMOTE SPORT 6
ATP 500 St. Petersburg
Τένις 14:00

ΕΡΤ SPORTS
Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης
Πόλο Ανδρών 14:00

COSMOTE SPORT 2
Γρανάδα-Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00

COSMOTE SPORT 5
Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto GP 14:25

COSMOTE SPORT 1
Έβερτον-Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30

COSMOTE SPORT 5

Moto GP

15:05

COSMOTE SPORT 6
ATP 500 St. Petersburg
Τένις 16:00

NOVASPORTS 3
Νάπολι-Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 2
Βόλος-ΠΑΣ Γιάννινα
Σούπερ Λίγκα 16:00

COSMOTE SPORT 5

Moto 2 16:05

COSMOTE SPORT 9
Μάιντς-Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 8
Χέρτα Βερολίνου-Στουτγκάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 7
Άουγκσμπουργκ-Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 3
Χόφενχαϊμ-Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 4
Θέλτα-Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:00

COSMOTE SPORT 2
Τσέλσι-Σαουθάμπτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα 17:00

NOVASPORTS 5
Μπόρνμουθ-ΚΠΡ
Championship Αγγλίας 17:00

NOVASPORTS 24
Ρεμς-Λοριάν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 18:00

NOVASPORTS 1
Άρης-Απόλλων Σμύρνης
Σούπερ Λίγκα 18:15

COSMOTE SPORT 8
Ανδρόρα-Μπούργκος
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 19:00

NOVASPORTS 4
Σαμπντόρια-Λάτσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

NOVASPORTS 3
Ίντερ-Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 3
Αρμίνια Μπίλεφελντ-Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 1
Μάντσεστερ Σίτι-Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Μαδρίτης-Κάντιθ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 9
Μπράγκα-Νασιονάλ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 20:00

NOVASPORTS 2
Ολυμπιακός-Ατρόμητος
Σούπερ Λίγκα 20:30

COSMOTE SPORT 7
Γκλάντμπαχ-Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα 21:30

NOVASPORTS 1
Κροτόνε-Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE SPORT 1
Νιουκάστλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 22:00

COSMOTE SPORT 2
Χετάφε-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00

NOVASPORTS 3
Μαρσέιγ-Μπορντό
Γαλλικό Πρωτάθλημα 22:00

COSMOTE SPORT 9
Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 22:30

NOVASPORTS 4
Σικάγο-Κάνσας
MLS 22:55

Το πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων του Σαββάτου 17/10/2020
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top