ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Το πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων της Κυριακής 20/09/2020

Πρόγραμμα Τηλεοπτικών Μεταδόσεων
ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/09/2020
NOVASPORTS 1
Ατλάντα – Ιντερ Μαϊάμι
MLS 02:05

COSMOTE SPORT 8
Κόλμπι Κόβινγκτον – Τάιρον Γούντλι
UFC Fight Night 03:00

COSMOTE SPORT 4
Μαϊάμι Χιτ – Μπόστον Σέλτικς
NBA playoffs 03:30

COSMOTE SPORT 9
SS9 Cetibeli 1, Τουρκία
WRC 07:30

COSMOTE SPORT 9
SS10 Marmaris 1, Τουρκία
WRC 09:00

COSMOTE SPORT 5
Μισάνο, Αγώνας
Moto GP 10:15

ΕΡΤ SPORTS
12ο Pick Racing
Αγώνες καρτ 11:00

COSMOTE SPORT 9
SS11 Cetibeli 2, Τουρκία
WRC 11:10

COSMOTE SPORT 9
SS12 Marmaris 2 – Wolf Power
WRC 13:00

COSMOTE SPORT 7
Χίμκι – Ζενίτ
VTB United League 13:00

COSMOTE SPORT 6
WTA 2020
Τένις 13:00

NOVASPORTS 1
Πάρμα – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30

COSMOTE SPORT 1
Σαουθάμπτον – Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:00

NOVASPORTS 2
Νις – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα 14:00

NOVASPORTS 2
Μισάνο, Αγώνας
Moto GP 14:00

COSMOTE SPORT 8
Κίελo – Πάντερμπορν
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας 14:30

COSMOTE SPORT 6
2020 ATP Masters 1000
Τένις 15:00

NOVASPORTS 3
Φέγενορντ – Τβέντε
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 15:30

COSMOTE SPORT 2
Νιουκάστλ – Μπράιτον
Ισπανικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 1
Τζένοα – Κροτόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

COSMOTE SPORT 3
Λειψία – Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 7
Ουέσκα – Κάντιθ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:00

COSMOTE SPORT 6
WTA 2020
Τένις 17:00

NOVASPORTS 4
Αγιαξ – Βάαλβικ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 17:45

NOVASPORTS 2
Λαμία – ΟΦΗ
Super League 18:15

COSMOTE SPORT 1
Τσέλσι – Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 18:30

COSMOTE SPORT 9
Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός
Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου 18:30

COSMOTE SPORT 6
2020 ATP Masters 1000
Τένις 19:00

COSMOTE SPORT 3
Βόλφσμπουργκ – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:00

NOVASPORTS 3
Σασουόλο – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 4
Μπασκόνια – Βαλένθια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 19:30

COSMOTE SPORT 2
Γρανάδα – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 7
Μπέτις – Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 8
Ημιτελικοί
WNBA 20:00

NOVASPORTS 1
Βόλος – Αρης
Super League 20:30

COSMOTE SPORT 1
Λέστερ – Μπέρνλι
Αγγλικό Πρωτάθλημα 21:00

NOVASPORTS 2
Γιουβέντους – Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00

NOVASPORTS 3
Μαρσέιγ – Λιλ
Γαλλικό Πρωτάθλημα 22:00

COSMOTE SPORT 7
Τοντέλα – Ρίο Άβε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 23:00

Το πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων της Κυριακής 20/09/2020
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top