ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Το πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων της Κυριακής 18/10/2020

Πρόγραμμα Τηλεοπτικών Μεταδόσεων
ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/10/2020
COSMOTE SPORT 5
Προθέρμανση
Moto 3 09:35

COSMOTE SPORT 5
Προθέρμανση
Moto 2 10:05

COSMOTE SPORT 5
Προθέρμανση
Moto GP 10:35

COSMOTE SPORT 5
Αγώνας
Moto 3 11:45

COSMOTE SPORT 4
Αναντολού Εφές-Μπασακσεχίρ
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 13:00

ΕΡΤ SPORTS
Φίλιππος Βέροιας-ΠΑΟΚ
Χάντμπολ 13:00

COSMOTE SPORT 2
Έιμπαρ-Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00

COSMOTE SPORT 5
Αγώνας
Moto 2 13:05

NOVASPORTS 2
Φέγενορντ-Σπάρτα Ρότερνταμ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 13:15

NOVASPORTS 24
Άγιαξ-Χέρενφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 13:30

NOVASPORTS 1
Μπολόνια-Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30

COSMOTE SPORT 3
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Φούλαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:00

NOVASPORTS 4
Πρέστον-Κάρντιφ
Championship Αγγλίας 14:00

COSMOTE SPORT 5
Αγώνας
Moto GP 14:30

COSMOTE SPORT 7
Πάντερμπορν-Ανόβερο
Γερμανικό Πρωτάθλημα 14:30

COSMOTE SPORT 8
Βίρτσμπουργκερ Κίκερς-Κίελο
Γερμανικό Πρωτάθλημα 14:30

COSMOTE SPORT 9
Κίελο-Φλένσμπουργκ
Χάντμπολν 14:40

COSMOTE SPORT 8
Μπιλμπάο-Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα 15:00

COSMOTE SPORT 4
Γκαζιαντέπ-Φενέρμπαχτσε
Τουρκικό πρωτάθλημα 15:15

COSMOTE SPORT 1
Κρίσταλ Πάλας-Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 5
Σπέτσια-Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 3
Τορίνο-Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

NOVASPORTS 1
ΟΦΗ-Παναθηναϊκός
Σούπερ Λίγκα 16:00

COSMOTE SPORT 6
ATP 500 St. Petersburg
Τένις 16:30

COSMOTE SPORT 3
Κολονία-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE SPORT 2
Βιγιαρεάλ-Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:00

NOVASPORTS 4
Τσβόλε-Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα 17:45

NOVASPORTS 2
ΑΕΛ-Αστέρας Τρίπολης
Σούπερ Λίγκα 18:15

COSMOTE SPORT 1
Τότεναμ-Γουέστ Χαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα 18:30

COSMOTE SPORT 3
Σάλκε-Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:00

NOVASPORTS 3
Ουντινέζε-Πάρμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE SPORT 9
Ουέσκα-Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 8
Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 19:30

COSMOTE SPORT 7
Φαρένσε-Φαμαλικάο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE SPORT 2
Αλαβές-Έλτσε
Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

NOVASPORTS 1
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
Σούπερ Λίγκα 20:30

COSMOTE SPORT 1
Λέστερ-Άστον Βίλα
Αγγλικό Πρωτάθλημα 21:15

NOVASPORTS 2
Ρόμα-Μπενεβέντο
Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE SPORT 7
Ρίο Άβε-Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 22:00

COSMOTE SPORT 2
Μπέτις-Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00

NOVASPORTS 3
Λιλ-Λανς
Γαλλικό Πρωτάθλημα 22:00

Το πρόγραμμα των αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων της Κυριακής 18/10/2020
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top