ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Το πρόγραμμα πρωταθλήματος στην Α’ κατηγορία ΕΠΣ Πειραιά 2020-2021

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021 στο πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣ Πειραιά μετά την κλήρωση 7/9
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

 

1η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

2η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

3η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Ρεπό: ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

5η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

6η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

7η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

8η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

9η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

10η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

11η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Ρεπό: ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

13η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

15η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

16η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

17η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

18η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

19η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

20η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
Ρεπό: ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

21η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ

22η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

23η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

24η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

25η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

26η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
Ρεπό: ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

27η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

28η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

29η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
Ρεπό: ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

30η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
Ρεπό: ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

31η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

32η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

33η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Ρεπό: ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

34η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
Ρεπό: ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

3η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

4η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

5η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

6η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
Ρεπό: ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

7η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

8η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Ρεπό: ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

9η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

10η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΜΦΙΑΛΗ

11η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

12η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

13η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Ρεπό: ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

14η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

15η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
Ρεπό: ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

16η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

17η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΦΙΛΑΘΛΟΙ

18η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Ρεπό: ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

19η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

20η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

21η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

22η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
Ρεπό: ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

23η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Ρεπό: ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

24η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

25η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Ρεπό: ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

26η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

27η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Ρεπό: ΑΜΦΙΑΛΗ

28η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

29η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ
Ρεπό: ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

30η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ρεπό: ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

31η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

32η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
Ρεπό: ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

33η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

34η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Ρεπό: ΦΙΛΑΘΛΟΙ

Το πρόγραμμα πρωταθλήματος στην Α’ κατηγορία ΕΠΣ Πειραιά 2020-2021
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top