Γ' ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα από την κλήρωση στους τρεις ομίλους της Γ’ ΕΠΣΑ

Έγινε η κλήρωση της γ κατηγορίας ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής είναι το εξής:

1ος όμιλος

Ερμής Ηρακλείου- Άτλας Κυψέλης
Θύελλα Περιστερίου – Αστέρας Γλυφάδας
Αίμος Πετρούπολης – Αστέρας Χαϊδαρίου
Αναγέννηση Πετρούπολης – Θεμιστοκλής
Πατήσια – Φοίνικας Καλλιθέας
Ίωνες Παλ. Φαλήρου – Κρόνος Αθηνών
ΡΕΠΟ ο Αίας Αθηνών

2ος όμιλος

Αττικός- Νίκη Αλίμου
Ζέφυρος – Διαγόρας Αιγάλεω
Δάσος Χαϊδαρίου- Παγκράτι
Αρίωνας- Χρυσούπολη
Τριφυλλιακός- Κεραμεικός
Ιλίσια 2004 – ΑΟ Κωφών
ΡΕΠΟ Αμπελόκηποι

3ος ομιλος

Πανθησειακός- Λέοντες
ΑΕ Ιλίου – Προμηθέας
Μαρούσι–Κεραυνός Πετρούπολης
ΠΑΣ Αθηνών – Πράσινα Πουλιά
Θρίαμβος Αθηνών – Αφοβος
Φωστήρας Καισαριανής – Λαρισαϊκός
ΡΕΠΟ Πλάτωνας

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
1ος Ομιλος
2ος Ομιλος >>

Αποτελέσματα
Βαθμολογία
Ποινές Ποδοσφαιριστών
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

 

1η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

2η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

3η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

5η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ
Ρεπό: ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

7η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

8η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

10η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

11η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

12η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

13η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

14η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

15η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

16η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

17η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

18η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

19η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

20η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
Ρεπό: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

21η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

22η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

23η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

24η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

25η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

26η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
Ρεπό: ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
2ος Ομιλος
<< 1ος Ομιλος3ος Ομιλος >>

Αποτελέσματα
Βαθμολογία
Ποινές Ποδοσφαιριστών
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

 

1η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΡΙΩΝ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

2η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΡΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΤΤΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΟ ΚΩΦΩΝ

3η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΡΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΑΤΤΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΡΙΩΝ
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΡΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ

6η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

7η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΡΙΩΝ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ
Ρεπό: ΠΑΓΚΡΑΤΙ

9η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

10η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΡΙΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

11η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΡΙΩΝ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΑΡΙΩΝ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

13η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΙΛΙΣΙΑ 2004

14η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΙΩΝ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

15η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΙΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΑΟ ΚΩΦΩΝ

16η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΙΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
Ρεπό: ΑΤΤΙΚΟΣ

17η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΡΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ

18η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΡΙΩΝ
Ρεπό: ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ

19η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΑΡΙΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

20η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΡΙΩΝ
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
Ρεπό: ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

21η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΡΙΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΠΑΓΚΡΑΤΙ

22η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ

23η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

24η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΡΙΩΝ – ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

25η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΡΙΩΝ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

26η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΑΡΙΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Ρεπό: ΙΛΙΣΙΑ 2004

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
3ος Ομιλος
<< 2ος Ομιλος

Αποτελέσματα
Βαθμολογία
Ποινές Ποδοσφαιριστών
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

1η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

2η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΠΛΑΤΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

3η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΠΛΑΤΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ
Ρεπό: ΑΦΟΒΟΣ

5η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΛΑΤΩΝ
Ρεπό: ΑΕ ΙΛΙΟΥ

6η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΠΛΑΤΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

7η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΦΟΒΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ
Ρεπό: ΜΑΡΟΥΣΙ

8η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΦΟΒΟΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΛΑΤΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

9η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΑΦΟΒΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

10η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ
ΠΛΑΤΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

11η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

12η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΦΟΒΟΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΛΑΤΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ

13η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΦΟΒΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΛΑΤΩΝ
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

14η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΦΟΒΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

15η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ
Ρεπό: ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

16η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΛΑΤΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ

17η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΛΑΤΩΝ
Ρεπό: ΑΦΟΒΟΣ

18η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΦΟΒΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΛΑΤΩΝ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
Ρεπό: ΑΕ ΙΛΙΟΥ

19η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

20η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΦΟΒΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΛΑΤΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
Ρεπό: ΜΑΡΟΥΣΙ

21η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΦΟΒΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

22η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΠΛΑΤΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

23η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΦΟΒΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΛΑΤΩΝ
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

24η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΠΛΑΤΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
Ρεπό: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

25η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΑΦΟΒΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ

26η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΦΟΒΟΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΠΛΑΤΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

Το πρόγραμμα από την κλήρωση στους τρεις ομίλους της Γ’ ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top