ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου 26/9 σε Α’, Β’, Γ’ και υποδομές της ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-3
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΒΥΡΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 26/09/20 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 1-0
20. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/09/20 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 0-2
21. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-1
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 3-4
23. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2
24. ΙΑΣΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-1
25. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-0
26. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-1
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-0
28. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-0
29. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 3-2
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 4-0
31. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-2
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-1
33. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 0-1
34. ΠΕΥΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
35. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-2
36. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-1
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 5-0
38. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 4-0
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-2
Κ-18 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/09/20 09:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΛΩΝΗ Ε. 0-1
41. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 26/09/20 10:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 2-3
42. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/09/20 11:30 ΛΩΝΗ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 5-0
43. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 26/09/20 12:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν. 2-1
Κ-18 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 26/09/20 09:30 3-0 α.α.
45. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 26/09/20 10:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΧΑΛΑΡΗΣ Α. 5-2
46. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 26/09/20 13:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ. 1-0
Κ-18 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/09/20 12:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ. 6-0
48. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 18:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
49. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 26/09/20 18:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
50. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/09/20 19:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
Κ-18 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 09:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β. 0-0
52. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 26/09/20 09:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ. 0-6
53. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 26/09/20 19:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
54. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/09/20 19:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
Κ-18 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/09/20 09:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-0
56. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 26/09/20 09:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΘΩΜΑΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-6
57. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/09/20 09:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 1-0
58. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/09/20 13:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 0-2
59. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ. 0-12
Κ-18 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 09:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 0-3
61. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 26/09/20 10:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 2-4
62. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 26/09/20 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η. 2-0
63. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 26/09/20 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. Αναβλήθηκε
64. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/09/20 13:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-2
65. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/09/20 13:30 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΚΑΡΡΑΣ Α. 2-0
Κ-16 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 26/09/20 10:45 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 3-4
67. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/09/20 11:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 5-2
68. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/09/20 13:00 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 9-1
69. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 26/09/20 17:00 ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 2-2
70. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/09/20 19:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
Κ-16 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΡΟΥΦ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 26/09/20 10:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
72. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1 – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 26/09/20 11:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-1
73. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 26/09/20 12:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 0-0
74. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 13:00 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 4-1
Κ-16 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/09/20 11:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 5-0
76. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 11:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-3
77. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-0
78. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 20:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ.
79. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 2 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 26/09/20 20:30 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
Κ-16 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 26/09/20 10:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-1
81. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/09/20 14:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 0-1
Κ-16 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 26/09/20 09:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-5
83. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/09/20 11:00 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 1-0
84. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 26/09/20 11:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 5-0
85. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/09/20 11:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-1
86. ΙΑΣΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 13:30 ΘΩΜΑΣ Π. 8-2
87. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 26/09/20 19:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
Κ-16 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/09/20 09:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 11-0
89. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/09/20 09:00 ΙΣΣΑ Α. 2-0
90. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 26/09/20 09:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-1
91. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/09/20 11:00 ΙΣΣΑ Α. 0-4
92. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/09/20 11:00 3-0 α.α.

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου 26/9 σε Α’, Β’, Γ’ και υποδομές της ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top