ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 19-20/9 στην Β’ φάση Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2020-21
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 19/09/20 16:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1-0
2. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 19/09/20 17:00 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν. 3-0
3. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 19/09/20 17:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 1-2
4. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 19/09/20 17:00
5. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 20/09/20 12:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΤΟΣΙΟΣ Ι. 4-4
6. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 20/09/20 16:00 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 0-3
7. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 20/09/20 16:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. 3-2
8. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 20/09/20 17:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΠΛΑΚΑΣ Χ. 1-0
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 20/09/20 17:00 ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ. 6-0
10. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 20/09/20 17:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α. 5-0
11. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 20/09/20 17:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
12. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 20/09/20 17:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΙΩΤΗΣ Σ. 4-0
13. ΒΥΖΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 20/09/20 17:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 1-0
14. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 20/09/20 17:00 ΝΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΤΟΣΙΟΣ Ι. 6-1
15. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 20/09/20 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. 2-2

Ατρόμητος Ελευσίνας- Πανελευσινιακός 0-4 (0-4)

Πυρρίχιος– Δύναμη Ασπροπύργου 2-1 (6-0)

Αστέρας Μαγούλας- Νέα Πέραμος  2-3 (1-3)

Εθνικός Πανοράματος- Αργώ Μεγάρων ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ (7-1)

Μεγαρικός- Ακράτητος 0-1 (0-0)

Λέων- Απόλλων Ποντίων 0-6 (0-5)

Ζωφριά- Βύζας Μεγάρων 0-1 (0-2)

Κριός Ασπροπύργου– Ένωση Ασπροπύργου 2-2 (1-0)

Λαμπερή Ελευσίνας– Ίκαρος Νεοκτίστων 3-0 (1-1)

Θρασύβουλος- Σκορπιός Φυλής 1-6 (0-2)

Αίας Παραλίας- ΠΑΟ Φυλής 2-2(παράταση) (1-2)

Αστέρας Άνω Λιοσίων- Άγιοι Ανάργυροι Ελευσίνας 0-1 (2-1)

Ερμής Άνω Λιοσίων- Μικρασιατική (0-2)

Ηρακλής Ελευσίνας- ΠΑΟΚ Μάνδρας 0-5 (4-1)

Πανλιοσιακός- Ευκλείδης Μεγάρων 4-4

  • Με μαύρα γράμματα οι ομάδες που πέρασαν στον επόμενο γύρο
  • Σε παρένθεση το αποτέλεσμα του πρώτου αγώνα
  • Η ΑΕ Ζεφυρίου περνάει χωρίς αγώνα  στον επόμενο γύρο
  • Εκκρεμεί ο επαναληπτικός ανάμεσα στον Πανλιοσιακό και τον Ευκλείδη
  • Εκκρεμεί ο επαναληπτικός Αργώ Μεγάρων- Εθνικός Πανοράματος που αναβλήθηκε
Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 19-20/9 στην Β’ φάση Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top