ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 17-18/10 σε Α’, Β’, Γ’ ΕΠΣΑ και Υποδομών

Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-3
9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 1-3
10. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-1
11. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΒΥΡΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-0
12. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-0
13. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 2-2
14. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-1
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ. 2-0
16. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-0
17. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 18/10/20 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-2
18. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-1
19. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 18/10/20 16:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-1
20. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-1
21. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-0
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 4-1
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 3-0
24. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-1
25. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 3-2
26. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-1
27. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 18/10/20 16:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 2-2
28. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/10/20 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-3
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-0
30. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 3-1
31. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 6-0
32. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-1
33. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/10/20 11:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-1
34. ΠΟΨ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-1
35. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/10/20 16:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 2-1
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-3
37. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2
38. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-4
39. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-1
40. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 18/10/20 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 1-2
41. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 0-2
42. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 2-1
43. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-0
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΘΩΜΑΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 3-1
45. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 1-0
46. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/10/20 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 6-1
47. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 18/10/20 11:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΛΩΝΗ Ε. 2-0
48. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Δ. 0-1
49. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι. 1-1
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 0-0
51. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 0-1
52. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/10/20 09:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 0-2
53. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 8-0
54. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν. 1-3
55. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/10/20 13:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΧΑΛΑΡΗΣ Α., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 4-2
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ. 1-2
57. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ. 0-1
58. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 18/10/20 11:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 0-5
59. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 18/10/20 11:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΤΣΙΡΚΑΣ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. 2-1
60. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΡΟΥΦ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 2-0
61. ΠΛΑΤΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/10/20 12:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-3
Κ-18 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/10/20 11:45 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 2-0
63. ΡΟΥΦ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/10/20 18:30 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ. 4-2
64. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/10/20 18:30 ΛΩΝΗ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν. 0-1
65. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ STAR ΒΟΥΛΑΣ Κυριακή 18/10/20 10:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 4-1
66. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 18/10/20 18:45 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 2-3
67. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 18/10/20 19:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΧΑΛΑΡΗΣ Α. 2-0
Κ-18 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 17/10/20 12:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν. 4-0
69. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 17/10/20 13:15 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 3-2
70. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/10/20 19:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-3
71. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/10/20 18:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-1
72. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 18/10/20 18:30 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν. 7-1
Κ-18 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 12:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-2
74. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 12:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-4
75. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 17/10/20 19:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-3
76. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 18:15 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 5-0
77. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 18/10/20 18:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 3-1
78. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/10/20 20:15 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-2
Κ-18 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 12:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΤΣΙΡΚΑΣ Δ. 7-0
80. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 12:30 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ. 1-0
81. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 17/10/20 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΤΣΙΡΚΑΣ Δ. 0-1
82. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 18:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
83. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 19:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-0
84. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 19:15 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ. 0-0
Κ-18 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 17/10/20 18:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 1-3
86. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 18:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-1
87. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 18/10/20 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 5-1
88. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 18/10/20 18:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-1
89. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/10/20 18:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 1-1
Κ-18 6ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/10/20 18:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι. 2-0
91. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 17/10/20 19:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 4-1
92. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 18/10/20 11:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-1
93. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 18/10/20 16:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΘΩΜΑΣ Π., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. 1-2
94. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 18/10/20 18:30 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Δ. 0-0
95. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 19:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-3
Κ-16 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/10/20 00:00 3-0 α.α.
97. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 17/10/20 14:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-9
98. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 17/10/20 18:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 3-0
99. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/10/20 18:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 2-3
100. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/10/20 12:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 1-0
101. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/10/20 16:30 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 0-0
Κ-16 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΡΟΥΦ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1 ΡΟΥΦ Σάββατο 17/10/20 11:30 ΓΚΙΚΑΣ Φ. 0-5
103. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 17/10/20 14:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-4
104. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 09:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 7-0
105. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/10/20 10:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-1
106. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 18/10/20 11:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 1-2
107. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 18:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 4-0
Κ-16 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/10/20 09:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-2
109. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 17/10/20 09:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 7-0
110. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/10/20 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-1
111. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 20:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-1
112. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/10/20 18:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 3-1
Κ-16 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 10:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-4
114. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 11:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 4-1
115. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 18:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 6-0
116. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/10/20 19:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-3
117. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 1 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 18/10/20 10:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 1-1
Κ-16 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 09:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-1
119. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 10:45 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-1
120. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/10/20 11:45 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-10
121. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-0
122. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 10:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-5
Κ-16 6ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
123. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/10/20 10:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 0-4
124. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 17/10/20 10:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-4
125. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 12:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 4-3
126. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/10/20 18:30 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 2-2
127. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 18/10/20 14:00 ΘΩΜΑΣ Π. 2-4
Κ-14 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
128. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/10/20 10:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 0-4
129. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/10/20 14:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 4-2
130. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/10/20 18:00 ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 3-1
131. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 18/10/20 12:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-0
132. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΡΟΥΦ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/10/20 13:30 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 2-3
133. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/10/20 18:30 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 3-0
Κ-14 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
134. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 09:30 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 3-0
135. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 17/10/20 11:45 ΛΩΝΗ Ε. 5-0
136. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 5-0
137. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 17/10/20 16:15 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-2
138. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 18/10/20 10:30 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 3-3
139. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 18/10/20 13:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-5
Κ-14 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
140. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 10:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 8-0
141. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-2
142. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 10:15 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-1
143. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 11:45 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-5
144. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 13:45 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 5-1
Κ-14 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
145. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/10/20 11:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-6
146. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 17/10/20 11:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-0
147. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/10/20 12:30 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 1-4
148. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 18:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 7-0
149. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 18/10/20 14:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 0-4
150. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/10/20 19:00 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-2
Κ-14 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
151. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 17/10/20 10:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 4-1
152. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/10/20 10:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 7-1
153. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/10/20 19:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-3
154. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 20:15 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 3-0
155. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 18/10/20 11:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 6-1
156. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/10/20 14:15 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 2-1
Κ-14 6ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
157. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/10/20 10:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 0-7
158. ΙΑΣΩΝ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 10:30 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 2-0
159. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/10/20 11:30 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 3-1
160. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 17/10/20 12:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 5-5
161. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/10/20 12:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 3-0
Κ-12 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
162. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/10/20 10:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ. 1-2
163. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΡΟΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/10/20 11:30 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ. 1-1
164. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/10/20 16:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Δ. 0-6
165. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 18/10/20 13:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Δ. 4-0
166. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/10/20 15:00 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 0-0
Κ-12 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
167. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 17/10/20 10:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 6-0
168. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 17/10/20 10:30 ΛΩΝΗ Ε. 3-1
169. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΟΨ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 18/10/20 10:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 2-3
170. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 18/10/20 13:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-0
171. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/10/20 14:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 3-1
Κ-12 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
172. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/10/20 13:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-4
173. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 15:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 4-2
174. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/10/20 20:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 1-1
175. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 13:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-5
176. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 18/10/20 13:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-0
Κ-12 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
177. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 10:15 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-1
178. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 11:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 3-0
179. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 14:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1-2
180. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 19:30 ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ. 0-2
181. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 18/10/20 11:45 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-0
Κ-12 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
182. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 17/10/20 00:00 3-0 α.α.
183. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 09:30 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-1
184. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/10/20 11:45 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. 0-2
185. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 18/10/20 10:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-2
186. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 12:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-3
Κ-12 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
187. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/10/20 18:30 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ. 2-4
188. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 8-3
189. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 18/10/20 12:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 5-0
190. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/10/20 13:15 ΣΙΔΕΡΗΣ Χ. 0-6
191. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 18/10/20 13:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-2
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
4η ΦΑΣΗ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 21/10/20 15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

© Copyright 2007-2020 by Stargoose

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 17-18/10 σε Α’, Β’, Γ’ ΕΠΣΑ και Υποδομών
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top