ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 17-18/10 σε Α’ και Β’ ΕΠΣΔΑ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 17/10/20 16:30 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ. 5-1
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 18/10/20 13:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν. 1-4
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΠΛΑΚΑΣ Χ. 2-1
4. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. 3-0
5. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 18/10/20 16:30 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-2
6. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1-8
7. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ) 1-1
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ) 2-1
9. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ. 1-3
10. ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. 1-4
11. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 17/10/20 17:00 ΝΑΚΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 2-0
12. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 18/10/20 12:30 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ. 2-0
13. Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. 1-4
14. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε. 1-1

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 17-18/10 σε Α’ και Β’ ΕΠΣΔΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top