ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 12-13/9 στην 2η φάση Κυπέλλου ΕΠΣΑ

2η Φάση
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΦΟΒΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/09/20 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-2
2. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/09/20 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-2
3. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/09/20 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-1
4. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/09/20 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 5-1
5. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/09/20 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 4-2 παρ.
6. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/09/20 16:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-0
7. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 12/09/20 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΡΡΑΣ Α. 3-0
8. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 12/09/20 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-0
9. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/09/20 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 8-0
10. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/09/20 09:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-0
11. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 13/09/20 09:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ., ΘΩΜΑΣ Π. 4-0
12. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 13/09/20 10:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-1 (πεν: 2-4)
13. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/09/20 10:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 5-1
14. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/09/20 12:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-2 (πεν: 4-3)
15. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/09/20 16:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 1-0
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/09/20 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-0 (πεν: 4-5)
17. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/09/20 16:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ. 3-0
18. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 13/09/20 16:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ. 0-0 (πεν: 4-3)

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 12-13/9 στην 2η φάση Κυπέλλου ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top