ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 19/9 σε Α’ και Β’ ΕΠΣΑ

1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 3-0
2. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-1
3. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 0-1
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 5-1
2ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-3
3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 1-2
7. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-0
1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-4
9. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-2
10. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
11. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 2-0
2ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 1-0
13. ΠΟΨ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 1-2
14. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-1
15. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 2-1
16. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/09/20 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 4-1
3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-0

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 19/9 σε Α’ και Β’ ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top