ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 10/10 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑΝΑ

1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 10/10/20 16:15 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 0-2
16. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ανθούσας Σάββατο 10/10/20 16:15 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 2-1
17. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 1-1
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 10/10/20 16:15 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 0-7
19. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Σταμάτας Σάββατο 10/10/20 16:15 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-1
Β Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 10/10/20 16:15 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 4-0
21. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 10/10/20 16:15 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 2-1
22. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -) 2-0
Γ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γέρακα Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 2-3
24. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Διονύσου Σάββατο 10/10/20 16:15 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΑΣ ΑΛ) 4-1
Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βάρης Σάββατο 10/10/20 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 1-2
26. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 10/10/20 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 7-1
27. ΜΑΡΚΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 10/10/20 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 2-1
28. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γέρακα Σάββατο 10/10/20 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 1-2
29. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 10/10/20 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 10-0
Κ18 Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Pallini Αrena Σάββατο 10/10/20 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α. 2-1
31. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Πολυδενδρίου Σάββατο 10/10/20 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α. 0-3
32. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 10/10/20 10:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α. 0-1
33. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 10/10/20 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 3-1
34. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Ραφήνας Σάββατο 10/10/20 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 5-0

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 10/10 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top