ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 10/10 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 6-0
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 3-0
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-0
4. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-0
5. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 3-0
6. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/10/20 16:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-1
7. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 3-1
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/10/20 16:15 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-1
9. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-0
10. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-2
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-0
12. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-1
13. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-2
14. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-0
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 1-0
16. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΟΨ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/10/20 16:15 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 0-2
17. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-2
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΠΕΥΚΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-0
19. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/10/20 16:15 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-2
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/10/20 16:15 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ., ΤΣΙΡΚΑΣ Δ. 3-1
21. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΜΠΑΛΤΑΔΩΡΟΣ Ν. 2-1
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. 3-0
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
24. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ. 1-0
Κ-18 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/10/20 12:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1-2
26. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/10/20 12:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 4-1
27. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 10/10/20 18:45 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΧΑΛΑΡΗΣ Α.
Κ-18 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/10/20 09:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΛΩΝΗ Ε. 1-2
29. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/10/20 10:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν. 1-5
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/10/20 11:00 0-3 α.α.
31. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/10/20 11:30 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΛΩΝΗ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-2
Κ-18 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/10/20 13:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ. 1-3
33. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 18:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.
34. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 18:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
Κ-18 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 09:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ. 2-1
36. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/10/20 09:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β. 1-2
37. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/10/20 10:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-5
38. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 10/10/20 12:30 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 0-5
Κ-18 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/10/20 09:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. 0-6
40. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/10/20 12:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΑΛΤΑΔΩΡΟΣ Ν. 1-1
41. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/10/20 18:30 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΑΛΤΑΔΩΡΟΣ Ν.
42. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/10/20 18:45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΑΡΡΑΣ Α.
Κ-18 6ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/10/20 12:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-0
44. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/10/20 12:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΡΑΣ Α. 2-0
45. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 10/10/20 12:15 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΘΩΜΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε. 1-3
46. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/10/20 18:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π.
Κ-16 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/10/20 10:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 9-0
48. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/10/20 20:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
Κ-16 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 10/10/20 09:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 2-1
50. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 10/10/20 09:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. Αναβλήθηκε
51. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/10/20 10:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-2
52. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 12:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-0
53. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΡΟΥΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 10/10/20 12:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-2
Κ-16 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 2 – ΠΑΤΗΣΙΑ Σάββατο 10/10/20 00:00 3-0 α.α.
55. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/10/20 11:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-2
56. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/10/20 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 1-1
57. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/10/20 18:30 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
58. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 2 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 10/10/20 19:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
Κ-16 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 10/10/20 09:45 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-4
60. ΠΕΥΚΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/10/20 11:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 3-1
61. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/10/20 18:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
62. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/10/20 20:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
Κ-16 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/10/20 09:45 ΙΣΣΑ Α. 1-4
64. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/10/20 11:15 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 4-1
Κ-16 6ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ Σάββατο 10/10/20 00:00 Αναβλήθηκε
66. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/10/20 10:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-2
67. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 10/10/20 10:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-1
68. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/10/20 16:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 7-0
Κ-14 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/10/20 13:30 ΛΩΝΗ Ε. 2-1
70. ΡΟΥΦ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/10/20 18:00 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
71. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/10/20 18:45 ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η.
Κ-14 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 10/10/20 10:45 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 2-3
73. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 11:30 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 1-0
74. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 14:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-0
Κ-14 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/10/20 12:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 4-0
76. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/10/20 19:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
77. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 20:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Κ-14 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2 – ΑΦΟΒΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/10/20 10:30 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 0-0
79. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 11:30 ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ. 0-2
80. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/10/20 14:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 1-2
81. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 10/10/20 16:00 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-0
82. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/10/20 20:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ-14 5ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/10/20 09:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-1
84. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/10/20 10:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-9
85. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 10/10/20 10:30 ΘΩΜΑΣ Π. 0-7
86. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/10/20 11:30 ΙΣΣΑ Α. 0-4
Κ-14 6ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 10:00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ. 7-2
88. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 11:45 ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ. 4-1

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 10/10 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top