ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 10-11/10 στην ΕΠΣΔΑ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 10/10/20 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-4
2. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 11/10/20 16:30 ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 0-4
3. ΒΥΖΑΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 11/10/20 17:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ. 3-0
4. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 11/10/20 17:00 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ) 0-3
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 11/10/20 17:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ) 3-1
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 11/10/20 17:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-1
7. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 11/10/20 17:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΤΟΣΙΟΣ Ι. 5-1
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 10/10/20 17:00 ΝΑΚΟΣ Π., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π. 1-1
9. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 10/10/20 17:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ) 1-1
10. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 11/10/20 13:00 ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. 6-0
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 11/10/20 13:00 ΝΑΚΟΣ Π., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ. 3-2
12. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 11/10/20 13:00 ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ) 1-3
13. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 11/10/20 16:00 ΧΙΩΤΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. 4-1
14. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 11/10/20 17:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 0-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2020-21
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Τετάρτη 07/10/20 17:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β. 2-2
16. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Τετάρτη 07/10/20 17:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 6-1
17. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Τετάρτη 07/10/20 17:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΛΑΚΑΣ Χ. 1-0
18. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Τετάρτη 07/10/20 17:00 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΝΑΚΟΣ Π. 0-5
19. ΒΥΖΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Πέμπτη 08/10/20 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ. 4-1
20. ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Πέμπτη 08/10/20 17:00 ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. 0-7
21. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Πέμπτη 08/10/20 17:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν. 0-4
22. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Πέμπτη 08/10/20 17:30 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-8

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 10-11/10 στην ΕΠΣΔΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top