ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα Σαββατοκύριακου 26-27/9 σε Α’, Β’, Γ’ ΕΠΣΑ και πρωταθλήματα Υποδομών

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-3
2. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-1
3. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-2
4. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ. 1-0
5. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 2-0
6. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-2
7. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-2
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΒΥΡΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 26/09/20 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 1-0
9. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/09/20 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 0-2
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-1
11. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-0
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-0
13. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/09/20 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-1
14. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-0
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 3-4
16. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2
17. ΙΑΣΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-1
18. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-0
19. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-1
20. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 27/09/20 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-0
21. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 4-0
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-0
23. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-0
24. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 3-2
25. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 1-0
26. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-0
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 27/09/20 16:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-3
28. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-1
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 4-0
30. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-2
31. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-2
32. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΟΨ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-0
33. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 1-2
34. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-1
35. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-1
37. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 0-1
38. ΠΕΥΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
39. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-2
40. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-1
41. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 3-1
42. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 27/09/20 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 2-1
43. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 27/09/20 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 2-2
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 26/09/20 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 5-0
45. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 4-0
46. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ. 1-3
47. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/09/20 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΛΩΝΗ Ε. 1-0
48. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΙΣΣΑ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΤΗΣ Γ. 5-0
49. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 27/09/20 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 1-5
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-1
51. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ. 2-0
52. ΑΡΙΩΝ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν. 0-2
53. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Π. 1-0
54. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 27/09/20 11:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 2-2
55. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 9-0
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-2
57. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 10:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΡΡΑΣ Α. 5-0
58. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 27/09/20 11:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 1-1
59. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 1-0
60. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 2-0
61. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 27/09/20 16:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-2
Κ-18 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/09/20 09:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΛΩΝΗ Ε. 0-1
63. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 26/09/20 10:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 2-3
64. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/09/20 11:30 ΛΩΝΗ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 5-0
65. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 26/09/20 12:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν. 2-1
66. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 27/09/20 18:15 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
67. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/09/20 19:00 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
Κ-18 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 26/09/20 09:30 3-0 α.α.
69. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 26/09/20 10:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΧΑΛΑΡΗΣ Α. 5-2
70. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 26/09/20 13:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ. 1-0
71. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/09/20 11:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ. 2-2
72. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 27/09/20 19:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΑΛΑΡΗΣ Α.
Κ-18 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/09/20 12:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ. 6-0
74. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 18:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-1
75. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 26/09/20 18:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 0-1
76. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/09/20 19:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι. 4-2
77. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 27/09/20 19:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
78. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 19:30 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ.
Κ-18 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 09:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β. 0-0
80. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 26/09/20 09:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ. 0-6
81. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 26/09/20 19:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-5
82. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/09/20 19:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 3-0
83. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 27/09/20 14:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η. 3-0
84. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 27/09/20 15:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Κ-18 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/09/20 09:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-0
86. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 26/09/20 09:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΘΩΜΑΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-6
87. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/09/20 09:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 1-0
88. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/09/20 13:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 0-2
89. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ. 0-12
Κ-18 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 09:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 0-3
91. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 26/09/20 10:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 2-4
92. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 26/09/20 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η. 2-0
93. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 26/09/20 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. Αναβλήθηκε
94. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/09/20 13:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-2
95. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/09/20 13:30 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΚΑΡΡΑΣ Α. 2-0
Κ-16 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 26/09/20 10:45 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 3-4
97. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/09/20 11:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 5-2
98. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/09/20 13:00 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 9-1
99. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 26/09/20 17:00 ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 2-2
100. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/09/20 19:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 0-2
101. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 27/09/20 16:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 1-2
Κ-16 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΡΟΥΦ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 26/09/20 10:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
103. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1 – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 26/09/20 11:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-1
104. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 26/09/20 12:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 0-0
105. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 13:00 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 4-1
106. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 27/09/20 12:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 2-1
107. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 27/09/20 14:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-4
Κ-16 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/09/20 11:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 5-0
109. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 11:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-3
110. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/09/20 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-0
111. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 20:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 9-1
112. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 2 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 26/09/20 20:30 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 0-4
113. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 2 – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 27/09/20 12:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. Αναβλήθηκε
Κ-16 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
114. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 26/09/20 10:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-1
115. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/09/20 14:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 0-1
116. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 27/09/20 09:00 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 1-0
117. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 1 ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 27/09/20 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-3
118. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 27/09/20 11:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 3-9
Κ-16 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 26/09/20 09:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-5
120. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/09/20 11:00 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 1-0
121. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 26/09/20 11:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 5-0
122. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/09/20 11:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-1
123. ΙΑΣΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/09/20 13:30 ΘΩΜΑΣ Π. 8-2
124. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 26/09/20 19:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 0-9
Κ-16 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/09/20 09:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 11-0
126. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/09/20 09:00 ΙΣΣΑ Α. 2-0
127. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 26/09/20 09:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-1
128. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/09/20 11:00 ΙΣΣΑ Α. 0-4
129. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/09/20 11:00 3-0 α.α.
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
3η Φάση
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
3. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.
4. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΒΥΡΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
6. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
7. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
8. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
9. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
10. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
12. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
13. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 30/09/20 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΝΗΣ Γ.

Τα αποτελέσματα Σαββατοκύριακου 26-27/9 σε Α’, Β’, Γ’ ΕΠΣΑ και πρωταθλήματα Υποδομών
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top