ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Τα αποτελέσματα Δευτέρας, Σ-Κ 17-18-19/10 στην ΕΠΣ Πειραιά 21/10 η κλήρωση Κυπέλλου

8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Δευτέρα 19/10/20 16:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. 6-0

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
2. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ .., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ. 2-4
3. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ .., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 0-4
4. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 18/10/20 13:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ .. 1-0
5. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΑΤΣΙΟΣ .., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 0-0
6. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 3-2
7. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 18/10/20 17:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ .. 1-2
8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Δευτέρα 19/10/20 16:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. 6-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΑΤΣΙΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-1
10. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 17/10/20 16:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 2-0
11. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 18/10/20 14:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Θ. 2-1
12. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Λ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 0-2
13. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 18/10/20 16:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 1-2
14. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. 0-2
15. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-2
16. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 18/10/20 16:30 ΖΕΣΤΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ .., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. 2-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 0-1
18. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 17/10/20 16:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΤΕΣΣΗΣ Δ. 2-0
19. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 3-0
20. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 18/10/20 11:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ. 0-2
21. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 18/10/20 12:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΘΗΣΕΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. 3-2
23. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 18/10/20 10:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
24. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 18/10/20 12:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 1-1
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 12:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 1-2
26. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Α., ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ., ΤΖΙΩΤΗΣ Α. 1-1
Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
28. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 18/10/20 12:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α., ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. 1-4
29. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 18/10/20 12:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Α., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 1-3
30. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 18/10/20 13:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΣΗΦΑΚΗΣ Α. 1-0
31. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 18/10/20 16:45 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΣΗΦΑΚΗΣ Α. 0-0
Κ17 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/10/20 10:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 2-2
33. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
34. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 17/10/20 19:00 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
Κ17 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 17/10/20 13:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
36. ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 19:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
37. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ17 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 17/10/20 10:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-4
39. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 12:00 ΤΕΣΣΗΣ Δ. 1-1
40. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 18/10/20 09:00 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
Κ17 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 12:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Α. 0-4
42. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 17/10/20 13:00 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
43. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 17/10/20 13:00 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
Κ17 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 17/10/20 10:30 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. 2-2
45. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 18/10/20 09:00 ΣΗΦΑΚΗΣ Α. 4-0
46. ΑΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2019 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 18/10/20 12:00 ΤΕΣΣΗΣ Δ. 1-7
Κ17 – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 11:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 1-0
48. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 17/10/20 13:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-1
Κ15 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/10/20 12:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 8-0
50. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο 17/10/20 12:15 ΣΗΦΑΚΗΣ Α. 3-0
51. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 18/10/20 09:00 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. 3-2
Κ15 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 17/10/20 11:15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
53. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 17/10/20 13:30 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ Α. 0-8
Κ15 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 17/10/20 12:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
55. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 18/10/20 19:30 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
Κ15 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣ ΔΟΞΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2019 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 17/10/20 12:00 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ. 5-0
Κ14 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 17/10/20 09:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
58. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 17/10/20 11:00 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ.
59. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 19:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Α. 1-11
Κ14 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 17/10/20 10:30 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ. 0-5
61. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 18/10/20 09:00 Αναβλήθηκε
62. ΑΘΗΝ ΑΕ ΑΓ.ΔΗΜ/ΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 18/10/20 19:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 1-1
Κ14 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 14:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 1-8
64. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΣΗΦΑΚΗΣ Α. 0-6
65. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 18/10/20 19:00 ΒΕΝΙΕΡΗΣ Ν.
Κ14 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ Β ΑΙΓΙΝΑΣ Σάββατο 17/10/20 15:00 ΣΗΦΑΚΗΣ Α. 3-0
67. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 17/10/20 19:00 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Χ.
68. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 17/10/20 19:00 ΤΕΣΣΗΣ Δ. 0-5
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Τετάρτη 21/10/20 16:30
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2020-2021
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Τετάρτη 21/10/20 16:00

Την Τετάρτη η κλήρωση του Κυπέλλου (19/10/2020) ΕΠΕΙΓΟΝ!

 

Η Ε.Π.Σ. Πειραιά ενημερώνει ότι την ερχόμενη Τετάρτη 21/10 και ώρα 17.00 στα γραφεία της Ένωσης, θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση των επόμενων φάσεων του Κυπέλλου.

 

Υπενθυμίζεται ότι στην κληρωτίδα θα μπουν τα κάτωθι σωματεία:

1. Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ

2. ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.

3. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο.

4. ΚΑΡΑΒΑΣ Α.Ο.

5. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

6. ΑΜΦΙΑΛΗ

7. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Α.Σ

8. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

9. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

10. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Α.Σ.

11. ΗΦΑΙΣΤΟΣ

12. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

13. Α.Ε.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ

14. ΦΙΛΑΘΛΟΙ

15. Α.Ο. ΧΑΛΚΗΔΩΝ

16. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ή Α.Ε. ΧΑΡΑΥΓΗ/ΑΣΤΕΡΑΣ

 

*Παρακαλούνται τα σωματεία να εκπροσωπηθούν ΜΟΝΟ από ένα άτομο και να τηρηθούν ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΆ τα προβλεπόμενα μέτρα προστασίας: 1. Χρήση Μάσκας, 2.Τήρηση αποστάσεων.

Τα αποτελέσματα Δευτέρας, Σ-Κ 17-18-19/10 στην ΕΠΣ Πειραιά 21/10 η κλήρωση Κυπέλλου
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top