ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League Interwetten για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.(Ολόκληρο το πρόγραμμα)

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Super League η κλήρωση του Πρωταθλήματος Super League Interwetten για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.

Ξεκινά με δύο αναβολές ΑΕΚ-Ολυμπιακός, Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Γιάννινα.

 

Άρης-Λαμία,

Ατρόμητος-Βόλος,

ΟΦΗ-Παναιτωλικός,

ΠΑΟΚ-ΑΕΛ.

Το πρώτο ντέρμπι την 5η αγωνιστική στο ΟΑΚΑ .

Την 6η ημέρα ο ΠΑΟΚ θα υποδεχθεί τον Ολυμπιακό στην Τούμπα, ενώ οι αιώνιοι θα συναντηθούν την

9η αγωνιστική, στο Γ. Καραϊσκάκης και ο ΠΑΟΚ θα περιμένει τους πράσινους στη Θεσσαλονίκη, τη 13η ημέρα.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα

1η Αγωνιστική
AEK – Ολυμπιακός
Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα
Άρης – Λαμία
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός
Ατρόμητος Αθηνών – Βόλος
ΟΦΗ – Παναιτωλικός
ΠΑΟΚ – ΑΕΛ

2η Αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΛ
Βόλος – Άρης
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης
Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης
Παναιτωλικός – AEK
ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Αθηνών
Λαμία – ΟΦΗ

3η Αγωνιστική
AEK – Λαμία
ΑΕΛ – Παναθηναϊκός
Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα
Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης
Βόλος – ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός – Παναιτωλικός
ΟΦΗ – Ατρόμητος Αθηνών

4η Αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός
Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ
Ατρόμητος Αθηνών – AEK
Παναθηναϊκός – Άρης
Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΟΚ – ΟΦΗ
Λαμία – Βόλος

5η Αγωνιστική
AEK – ΠΑΟΚ
ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης
Άρης – Απόλλων Σμύρνης
Βόλος – ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός – Ατρόμητος Αθηνών
ΟΦΗ – Παναθηναϊκός
Λαμία – Παναιτωλικός

6η Αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα – AEK
ΑΕΛ – Άρης
Απόλλων Σμύρνης – Λαμία
Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ
Ατρόμητος Αθηνών – Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός – Βόλος
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

7η Αγωνιστική
AEK – ΟΦΗ
Άρης – Αστέρας Τρίπολης
Ατρόμητος Αθηνών – ΠΑΣ Γιάννινα
Βόλος – ΑΕΛ
Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης
Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ
Λαμία – Παναθηναϊκός

8η Αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός
ΑΕΛ – Λαμία
Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΟΚ
Άρης – AEK
Αστέρας Τρίπολης – Βόλος
ΟΦΗ – Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός – Ατρόμητος Αθηνών

9η Αγωνιστική
AEK – ΑΕΛ
Ατρόμητος Αθηνών – Απόλλων Σμύρνης
Βόλος – ΟΦΗ
Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός – Άρης
ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα
Λαμία – Αστέρας Τρίπολης

10η Αγωνιστική
ΑΕΛ – Ατρόμητος Αθηνών
Απόλλων Σμύρνης – Βόλος
Άρης – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – AEK
ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός
Λαμία – ΠΑΟΚ

11η Αγωνιστική
AEK – Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία
Ατρόμητος Αθηνών – Άρης
Ολυμπιακός – Βόλος
ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης
Παναιτωλικός – ΑΕΛ
ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης

12η Αγωνιστική
ΑΕΛ – ΟΦΗ
Απόλλων Σμύρνης – AEK
Άρης – ΠΑΟΚ
Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος Αθηνών
Βόλος – Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα
Λαμία – Ολυμπιακός

13η Αγωνιστική
AEK – Βόλος
ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης
Ατρόμητος Αθηνών – Λαμία
Ολυμπιακός – ΑΕΛ
ΟΦΗ – Άρης
Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

14η Αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Σμύρνης
ΑΕΛ – ΠΑΟΚ
Βόλος – Ατρόμητος Αθηνών
Ολυμπιακός – AEK
Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός – ΟΦΗ
Λαμία – Άρης

15η Αγωνιστική
AEK – Παναιτωλικός
ΑΕΛ – ΠΑΣ Γιάννινα
Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός
Άρης – Βόλος
Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός
Ατρόμητος Αθηνών – ΠΑΟΚ
ΟΦΗ – Λαμία

16η Αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης
Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης
Ατρόμητος Αθηνών – ΟΦΗ
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ
Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ – Βόλος
Λαμία – AEK

17η Αγωνιστική
AEK – Ατρόμητος Αθηνών
ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης
Άρης – Παναθηναϊκός
Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός
Βόλος – Λαμία
Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα
ΟΦΗ – ΠΑΟΚ

18η Αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα – Βόλος
Απόλλων Σμύρνης – Άρης
Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΛ
Ατρόμητος Αθηνών – Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός – ΟΦΗ
Παναιτωλικός – Λαμία
ΠΑΟΚ – AEK

19η Αγωνιστική
AEK – ΠΑΣ Γιάννινα
Άρης – ΑΕΛ
Βόλος – Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός – Ατρόμητος Αθηνών
Λαμία – Απόλλων Σμύρνης

20η Αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος Αθηνών
ΑΕΛ – Βόλος
Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – Άρης
ΟΦΗ – AEK
Παναθηναϊκός – Λαμία
ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός

21η Αγωνιστική
AEK – Άρης
Ατρόμητος Αθηνών – Παναθηναϊκός
Βόλος – Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός – ΟΦΗ
Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα
ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης
Λαμία – ΑΕΛ

22η Αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ
ΑΕΛ – AEK
Απόλλων Σμύρνης – Ατρόμητος Αθηνών
Άρης – Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης – Λαμία
ΟΦΗ – Βόλος
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

23η Αγωνιστική
AEK – Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ
Ατρόμητος Αθηνών – ΑΕΛ
Βόλος – Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός – Άρης
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ – Λαμία

24η Αγωνιστική
ΑΕΛ – Παναιτωλικός
Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ
Άρης – Ατρόμητος Αθηνών
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ
Βόλος – Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός – AEK
Λαμία – ΠΑΣ Γιάννινα

25η Αγωνιστική
AEK – Απόλλων Σμύρνης
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός
Ατρόμητος Αθηνών – Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός – Λαμία
ΟΦΗ – ΑΕΛ
Παναιτωλικός – Βόλος
ΠΑΟΚ – Άρης

26η Αγωνιστική
ΑΕΛ – Ολυμπιακός
Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός
Άρης – ΟΦΗ
Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα
Βόλος AEK
Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ
Λαμία – Ατρόμητος Αθηνών

Super League Interwetten για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.(Ολόκληρο το πρόγραμμα)
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top