Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Σέντρα στις 11/10 η Γ’ Εθνική– Η πρεμιέρα και το πρόγραμμα των 10 ομίλων Περιόδου 2020-2021

Στις 11 Οκτωβρίου θα κάνει πρεμιέρα η Γ’ Εθνική – Δείτε το πρόγραμμα των 10 ομίλων

Την Τρίτη (8/9) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των 10 ομίλων της Γ’ Εθνικής στα γραφεία της ΕΠΟ, για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.

Η πρεμιέρα θα γίνει στις 11 Οκτωβρίου και το φινάλε στις 18 Απριλίου 2021. Ο λόγος που η Γ’ Εθνική καθυστερεί να ξεκινήσει έχει να κάνει με το γεγονός πως ακόμη δεν έχει ξεκαθαρίσει το τοπίο για την Super League 2 και την Football League.

Έως και την αυγή του Οκτώβριο θα τακτοποιηθεί και η προκήρυξη του πρωταθλήματος που παραμένει σε εκκρεμότητα.

Κατά την διαδικασία της κλήρωσης ο πρόεδρος Επιτροπής Διοργανώσεων Παναγιώτης Δημητρίου τόνισε πως η ΕΠΟ προσπαθεί για να έχουν κόσμο τα γήπεδα στην Γ’ Εθνική. Θυμίζουμε πως ήδη διέρρευσε κυβερνητικό πλάνο για φιλάθλους από την 3η αγωνιστική της Super League.

Αξίζει να σημειωθεί ότι ο 1ος, ο 2ος και ο όμιλος της Κρήτης θα έχουν εμβόλιμες αγωνιστικές που θα γίνουν σε 4 Τετάρτες. Ειδικότερα στις 21/10, 18/11, 16/12, 7/1.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των 10 ομίλων:

Ο 1ος όμιλος απαρτίζεται από 16 ομάδες και έχει πρόγραμμα 30 αγωνιστικών.

1η αγωνιστική 16η
Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Πανδραμαϊκός
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου-ΑΕ Διδυμοτείχου
Νέστος Χρυσούπολης-Μ. Αλέξ. Ορφανίου
Αετός Οφρυνίου-ΑΕ Ευόσμου
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Αμπελοκήπων-Εθνικός Σοχού
Ορφέας Ξάνθης-Ηρακλής (Αμπελοκήπων)

2η αγωνιστική 17η
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου-Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Πανδραμαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Διδυμοτείχου-Αετός Οφρυνίου
Μ. Αλέξ. Ορφανίου-Αναγέννηση Θαλασσιάς
ΑΕ Ευόσμου-ΑΕ Αμπελοκήπων
Ελπίδα Σαπών-Ηρακλής (Αμπελοκήπων)
Εθνικός Σοχού-Ορφέας Ξάνθης

3η αγωνιστική 18η
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Νέστος Χρυσούπολης-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Αετός Οφρυνίου-Άρης Αβάτου
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Πανδραμαϊκός
ΑΕ Αμπελοκήπων-ΑΕ Διδυμοτείχου
Ηρακλής (Αμπελοκήπων)-Μ. Αλέξ. Ορφανίου
Ορφέας Ξάνθης-ΑΕ Ευόσμου
Ελπίδα Σαπών-Εθνικός Σοχού

4η αγωνιστική 19η
Νέστος Χρυσούπολης–Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου–Αετός Οφρυνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης–Αναγέννηση Θαλασσιάς
Άρης Αβάτου–ΑΕ Αμπελοκήπων
Πανδραμαϊκός-Ηρακλής (Αμπελοκήπων)
ΑΕ Διδυμοτείχου-Ορφέας Ξάνθης
Μ. Αλέξ. Ορφανίου-Εθνικός Σοχού
ΑΕ Ευόσμου-Ελπίδα Σαπών

5η αγωνιστική 20ή
Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Οφρυνίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων-Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Ηρακλής (Αμπελοκήπων)-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου
Εθνικός Σοχού-Πανδραμαϊκός
Ελπίδα Σαπών-ΑΕ Διδυμοτείχου
Μ. Αλέξ. Ορφανίου-ΑΕ Ευόσμου

6η αγωνιστική 21η
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Οφρυνίου-ΑΕ Αμπελοκήπων
Νέστος Χρυσούπολης-Ηρακλής (Αμπελοκήπων)
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου-Ορφέας Ξάνθης
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Εθνικός Σοχού
Άρης Αβάτου-Ελπίδα Σαπών
Πανδραμαϊκός-ΑΕ Ευόσμου
ΑΕ Διδυμοτείχου-Μ. Αλέξ. Ορφανίου

7η αγωνιστική 22η
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Αμπελοκήπων
Ηρακλής (Αμπελοκήπων)-Αναγέννηση Θαλασσιάς
Ορφέας Ξάνθης-Αετός Οφρυνίου
Εθνικός Σοχού-Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίδα Σαπών-Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
ΑΕ Ευόσμου-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Μ. Αλέξ. Ορφανίου-Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός-ΑΕ Διδυμοτείχου

8η αγωνιστική 23η
Ηρακλής (Αμπελοκήπων)–Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΕ Αμπελοκήπων-Ορφέας Ξάνθης
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Εθνικός Σοχού
Αετός Οφρυνίου-Ελπίδα Σαπών
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΕ Ευόσμου
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου-Μ. Αλέξ. Ορφανίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης-ΑΕ Διδυμοτείχου
Άρης Αβάτου-Πανδραμαϊκός

9η αγωνιστική 24η
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης
Εθνικός Σοχού-Ηρακλής (Αμπελοκήπων)
Ελπίδα Σαπών-ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΕ Ευόσμου-Αναγέννηση Θαλασσιάς
Μ. Αλέξ. Ορφανίου-Αετός Οφρυνίου
ΑΕ Διδυμοτείχου-Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός-Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Άρης Αβάτου-Ένωση Αλεξανδρούπολης

10η αγωνιστική 25η
Εθνικός Σοχού-Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης-Ελπίδα Σαπών
Ηρακλής (Αμπελοκήπων)-ΑΕ Ευόσμου
ΑΕ Αμπελοκήπων-Μ. Αλέξ. Ορφανίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς-ΑΕ Διδυμοτείχου
Αετός Οφρυνίου-Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου-Ένωση Αλεξανδρούπολης

11η αγωνιστική 26η
Απόλλων Παραλιμνίου-Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Ευόσμου-Εθνικός Σοχού
Μ. Αλέξ. Ορφανίου-Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Διδυμοτείχου-Ηρακλής (Αμπελοκήπων)
Πανδραμαϊκός-ΑΕ Αμπελοκήπων
Άρης Αβάτου–Αναγέννηση Θαλασσιάς
Ένωση Αλεξανδρούπολης–Αετός Οφρυνίου
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου–Νέστος Χρυσούπολης

12η αγωνιστική 27η
ΑΕ Ευόσμου-Απόλλων Παραλιμνίου
Ελπίδα Σαπών-Μ. Αλέξ. Ορφανίου
Εθνικός Σοχού-ΑΕ Διδυμοτείχου
Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός
Ηρακλής (Αμπελοκήπων)-Άρης Αβάτου
ΑΕ Αμπελοκήπων-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Αετός Οφρυνίου-Νέστος Χρυσούπολης

13η αγωνιστική 28η
Απόλλων Παραλιμνίου-Μ. Αλέξ. Ορφανίου
ΑΕ Διδυμοτείχου-ΑΕ Ευόσμου
Πανδραμαϊκός-Ελπίδα Σαπών
Άρης Αβάτου-Εθνικός Σοχού
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου–Ηρακλής (Αμπελοκήπων)
Νέστος Χρυσούπολης–ΑΕ Αμπελοκήπων
Αετός Οφρυνίου–Αναγέννηση Θαλασσιάς

14η αγωνιστική 29η
ΑΕ Διδυμοτείχου-Απόλλων Παραλιμνίου
Μ. Αλέξ. Ορφανίου-Πανδραμαϊκός
ΑΕ Ευόσμου-Άρης Αβάτου
Ελπίδα Σαπών-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Εθνικός Σοχού-Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής (Αμπελοκήπων)-Αετός Οφρυνίου
ΑΕ Αμπελοκήπων-Αναγέννηση Θαλασσιάς

15η αγωνιστική 30ή
Απόλλων Παραλιμνίου-Πανδραμαϊκός
Άρης Αβάτου-ΑΕ Διδυμοτείχου
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Μ. Αλέξ. Ορφανίου
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου-ΑΕ Ευόσμου
Νέστος Χρυσούπολης-Ελπίδα Σαπών
Αετός Οφρυνίου-Εθνικός Σοχού
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Αμπελοκήπων–Ηρακλής (Αμπελοκήπων)

Στον 2ο όμιλο συμμετέχουν 15 ομάδες και το πρόγραμμα είναι 30 αγωνιστικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων  – Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  – Ρεπό
Εδεσσαϊκός  – Θερμαϊκός Θέρμης
Νίκη Αγκαθιάς  – Νέα Καλλικράτεια
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Αγροτικός Αστέρας  – Αετός Βαρβάρας
Μακεδονικός  – Θύελλα Σαρακηνών
Εθνικός Γιαννιτσών  – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
2η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  – ΠΑΟ Κουφαλίων
Αναγέννηση Γιαννιτσών  – Εδεσσαϊκός
Ρεπό  – Νίκη Αγκαθιάς
Θερμαϊκός Θέρμης  – Αναγέννηση Πλαγιάς
Νέα Καλλικράτεια  – Αγροτικός Αστέρας
Ποσειδών Μηχανιώνας  – Μακεδονικός
Αετός Βαρβάρας  – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Θύελλα Σαρακηνών  – Εθνικός Γιαννιτσών
3η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων  – Εδεσσαϊκός
Νίκη Αγκαθιάς  – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αγροτικός Αστέρας  – Ρεπό
Μακεδονικός  – Θερμαϊκός Θέρμης
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  – Νέα Καλλικράτεια
Εθνικός Γιαννιτσών  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Αετός Βαρβάρας  – Θύελλα Σαρακηνών
4η αγωνιστική
Νίκη Αγκαθιάς  – ΠΑΟ Κουφαλίων
Εδεσσαϊκός  – Αναγέννηση Πλαγιάς
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  – Αγροτικός Αστέρας
Αναγέννηση Γιαννιτσών  – Μακεδονικός
Ρεπό  – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Θερμαϊκός Θέρμης  – Εθνικός Γιαννιτσών
Νέα Καλλικράτεια  – Θύελλα Σαρακηνών
Ποσειδών Μηχανιώνας  – Αετός Βαρβάρας
5η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων  – Αναγέννηση Πλαγιάς
Αγροτικός Αστέρας  – Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός  – Εδεσσαϊκός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Εθνικός Γιαννιτσών  – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Θύελλα Σαρακηνών  – Ρεπό
Αετός Βαρβάρας  – Θερμαϊκός Θέρμης
Νέα Καλλικράτεια  – Ποσειδών Μηχανιώνας
6η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας  – ΠΑΟ Κουφαλίων
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Μακεδονικός
Νίκη Αγκαθιάς  – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Εδεσσαϊκός  – Εθνικός Γιαννιτσών
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  – Θύελλα Σαρακηνών
Αναγέννηση Γιαννιτσών  – Αετός Βαρβάρας
Ρεπό  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Θερμαϊκός Θέρμης  – Νέα Καλλικράτεια
7η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων  – Μακεδονικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  – Αγροτικός Αστέρας
Εθνικός Γιαννιτσών  – Αναγέννηση Πλαγιάς
Θύελλα Σαρακηνών  – Νίκη Αγκαθιάς
Αετός Βαρβάρας  – Εδεσσαϊκός
Ποσειδών Μηχανιώνας  – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Νέα Καλλικράτεια  – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Ρεπό  – Θερμαϊκός Θέρμης
8η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  – ΠΑΟ Κουφαλίων
Μακεδονικός  – Εθνικός Γιαννιτσών
Αγροτικός Αστέρας  – Θύελλα Σαρακηνών
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Αετός Βαρβάρας
Νίκη Αγκαθιάς  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Εδεσσαϊκός  – Νέα Καλλικράτεια
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  – Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Γιαννιτσών  – Ρεπό
9η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων  – Εθνικός Γιαννιτσών
Θύελλα Σαρακηνών  – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Αετός Βαρβάρας  – Μακεδονικός
Ποσειδών Μηχανιώνας  – Αγροτικός Αστέρας
Νέα Καλλικράτεια  – Αναγέννηση Πλαγιάς
Θερμαϊκός Θέρμης  – Νίκη Αγκαθιάς
Ρεπό  – Εδεσσαϊκός
Αναγέννηση Γιαννιτσών  – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
10η αγωνιστική
Θύελλα Σαρακηνών  – ΠΑΟ Κουφαλίων
Εθνικός Γιαννιτσών  – Αετός Βαρβάρας
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Μακεδονικός  – Νέα Καλλικράτεια
Αγροτικός Αστέρας  – Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Ρεπό
Νίκη Αγκαθιάς  – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός  – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
11η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων  – Αετός Βαρβάρας
Ποσειδών Μηχανιώνας  – Θύελλα Σαρακηνών
Νέα Καλλικράτεια  – Εθνικός Γιαννιτσών
Θερμαϊκός Θέρμης  – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Ρεπό  – Μακεδονικός
Αναγέννηση Γιαννιτσών  – Αγροτικός Αστέρας
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  – Αναγέννηση Πλαγιάς
Εδεσσαϊκός  – Νίκη Αγκαθιάς
12η αγωνιστική
Ποσειδών Μηχανιώνας  – ΠΑΟ Κουφαλίων
Αετός Βαρβάρας  – Νέα Καλλικράτεια
Θύελλα Σαρακηνών  – Θερμαϊκός Θέρμης
Εθνικός Γιαννιτσών  – Ρεπό
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Μακεδονικός  – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας  – Εδεσσαϊκός
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Νίκη Αγκαθιάς
13η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων  – Νέα Καλλικράτεια
Θερμαϊκός Θέρμης  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Ρεπό  – Αετός Βαρβάρας
Αναγέννηση Γιαννιτσών  – Θύελλα Σαρακηνών
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  – Εθνικός Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός  – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Νίκη Αγκαθιάς  – Μακεδονικός
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Αγροτικός Αστέρας
14η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης  – ΠΑΟ Κουφαλίων
Νέα Καλλικράτεια  – Ρεπό
Ποσειδών Μηχανιώνας  – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αετός Βαρβάρας  – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Θύελλα Σαρακηνών  – Εδεσσαϊκός
Εθνικός Γιαννιτσών  – Νίκη Αγκαθιάς
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  – Αναγέννηση Πλαγιάς
Μακεδονικός  – Αγροτικός Αστέρας
15η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων  – Ρεπό
Αναγέννηση Γιαννιτσών  – Θερμαϊκός Θέρμης
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  – Νέα Καλλικράτεια
Εδεσσαϊκός  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Νίκη Αγκαθιάς  – Αετός Βαρβάρας
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Θύελλα Σαρακηνών
Αγροτικός Αστέρας  – Εθνικός Γιαννιτσών
Μακεδονικός  – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

 

Με 15 ομάδες διεξάγεται και ο 3ος όμιλος της Γ’ Εθνικής και πρόγραμμα 30 αγωνιστικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά  – ΠΟ Ελασσόνας
Δίας Δίου  – Ρεπό
Αναγέννηση Καρδίτσας  – ΠΟ Φήκης
Κοζάνη  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αετός Μακρυχωρίου  – Ηρακλής Λάρισας
ΑΣ Μετέωρα  – ΑΟ Σελλάνων
Μακεδονικός Φούφα  – ΑΕ Καρίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Ερμής Αμυνταίου
2η αγωνιστική
Δίας Δίου  – Ατρόμητος Παλαμά
ΠΟ Ελασσόνας  – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό  – Κοζάνη
ΠΟ Φήκης  – Αετός Μακρυχωρίου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – ΑΣ Μετέωρα
Ηρακλής Λάρισας  – Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Σελλάνων  – Ερμής Αμυνταίου
ΑΕ Καρίτσας  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
3η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά  – Αναγέννηση Καρδίτσας
Κοζάνη  – Δίας Δίου
Αετός Μακρυχωρίου  – ΠΟ Ελασσόνας
ΑΣ Μετέωρα  – Ρεπό
Μακεδονικός Φούφα  – ΠΟ Φήκης
Ερμής Αμυνταίου  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Ηρακλής Λάρισας
ΑΟ Σελλάνων  – ΑΕ Καρίτσας
4η αγωνιστική
Κοζάνη  – Ατρόμητος Παλαμά
Αναγέννηση Καρδίτσας  – Αετός Μακρυχωρίου
Δίας Δίου  – ΑΣ Μετέωρα
ΠΟ Ελασσόνας  – Μακεδονικός Φούφα
Ρεπό  – Ερμής Αμυνταίου
ΠΟ Φήκης  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – ΑΕ Καρίτσας
Ηρακλής Λάρισας  – ΑΟ Σελλάνων
5η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά  – Αετός Μακρυχωρίου
ΑΣ Μετέωρα  – Κοζάνη
Μακεδονικός Φούφα  – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ερμής Αμυνταίου  – Δίας Δίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – ΠΟ Ελασσόνας
ΑΕ Καρίτσας  – Ρεπό
ΑΟ Σελλάνων  – ΠΟ Φήκης
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – Ηρακλής Λάρισας
6η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα  – Ατρόμητος Παλαμά
Αετός Μακρυχωρίου  – Μακεδονικός Φούφα
Κοζάνη  – Ερμής Αμυνταίου
Αναγέννηση Καρδίτσας  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Δίας Δίου  – ΑΕ Καρίτσας
ΠΟ Ελασσόνας  – ΑΟ Σελλάνων
Ρεπό  – Ηρακλής Λάρισας
ΠΟ Φήκης  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
7η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά  – Μακεδονικός Φούφα
Ερμής Αμυνταίου  – ΑΣ Μετέωρα
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Αετός Μακρυχωρίου
ΑΕ Καρίτσας  – Κοζάνη
ΑΟ Σελλάνων  – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηρακλής Λάρισας  – Δίας Δίου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – ΠΟ Ελασσόνας
Ρεπό  – ΠΟ Φήκης
8η αγωνιστική
Ερμής Αμυνταίου  – Ατρόμητος Παλαμά
Μακεδονικός Φούφα  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΣ Μετέωρα  – ΑΕ Καρίτσας
Αετός Μακρυχωρίου  – ΑΟ Σελλάνων
Κοζάνη  – Ηρακλής Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Δίας Δίου  – ΠΟ Φήκης
ΠΟ Ελασσόνας  – Ρεπό
9η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΕ Καρίτσας  – Ερμής Αμυνταίου
ΑΟ Σελλάνων  – Μακεδονικός Φούφα
Ηρακλής Λάρισας  – ΑΣ Μετέωρα
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – Αετός Μακρυχωρίου
ΠΟ Φήκης  – Κοζάνη
Ρεπό  – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΠΟ Ελασσόνας  – Δίας Δίου
10η αγωνιστική
ΑΕ Καρίτσας  – Ατρόμητος Παλαμά
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – ΑΟ Σελλάνων
Ερμής Αμυνταίου  – Ηρακλής Λάρισας
Μακεδονικός Φούφα  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΑΣ Μετέωρα  – ΠΟ Φήκης
Αετός Μακρυχωρίου  – Ρεπό
Κοζάνη  – ΠΟ Ελασσόνας
Αναγέννηση Καρδίτσας  – Δίας Δίου
11η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά  – ΑΟ Σελλάνων
Ηρακλής Λάρισας  – ΑΕ Καρίτσας
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΠΟ Φήκης  – Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό  – Μακεδονικός Φούφα
ΠΟ Ελασσόνας  – ΑΣ Μετέωρα
Δίας Δίου  – Αετός Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας  – Κοζάνη
12η αγωνιστική
Ηρακλής Λάρισας  – Ατρόμητος Παλαμά
ΑΟ Σελλάνων  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΑΕ Καρίτσας  – ΠΟ Φήκης
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Ρεπό
Ερμής Αμυνταίου  – ΠΟ Ελασσόνας
Μακεδονικός Φούφα  – Δίας Δίου
ΑΣ Μετέωρα  – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αετός Μακρυχωρίου  – Κοζάνη
13η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΠΟ Φήκης  – Ηρακλής Λάρισας
Ρεπό  – ΑΟ Σελλάνων
ΠΟ Ελασσόνας  – ΑΕ Καρίτσας
Δίας Δίου  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αναγέννηση Καρδίτσας  – Ερμής Αμυνταίου
Κοζάνη  – Μακεδονικός Φούφα
Αετός Μακρυχωρίου  – ΑΣ Μετέωρα
14η αγωνιστική
ΠΟ Φήκης  – Ατρόμητος Παλαμά
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  – Ρεπό
Ηρακλής Λάρισας  – ΠΟ Ελασσόνας
ΑΟ Σελλάνων  – Δίας Δίου
ΑΕ Καρίτσας  – Αναγέννηση Καρδίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης  – Κοζάνη
Ερμής Αμυνταίου  – Αετός Μακρυχωρίου
Μακεδονικός Φούφα  – ΑΣ Μετέωρα
15η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά  – Ρεπό
ΠΟ Ελασσόνας  – ΠΟ Φήκης
Δίας Δίου  – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αναγέννηση Καρδίτσας  – Ηρακλής Λάρισας
Κοζάνη  – ΑΟ Σελλάνων
Αετός Μακρυχωρίου  – ΑΕ Καρίτσας
ΑΣ Μετέωρα  – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Μακεδονικός Φούφα  – Ερμής Αμυνταίου

 

Μόλις 11 ομάδες συμμετέχουν στον 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής και το πρόγραμμα έχει 22 αγωνιστικές.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Φωκικός  – Δημήτρα Ευξεινούπολης
ΑΟ Υπάτου  – Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Ψαχνών  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Θησέας Αγριάς  – Οπούντιος Μαρτίνου
ΓΣ Αλμυρού  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ρεπό: ΑΠΟ Αταλάντη
2η αγωνιστική
ΑΠΟ Αταλάντη  – Φωκικός
Δημήτρα Ευξεινούπολης  – ΑΟ Υπάτου
Νέα Αρτάκη  – Θησέας Αγριάς
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – ΓΣ Αλμυρού
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Οπούντιος Μαρτίνου
Ρεπό:  – Ηρακλής Ψαχνών
3η αγωνιστική
Φωκικός  – ΑΟ Υπάτου
Ηρακλής Ψαχνών  – ΑΠΟ Αταλάντη
Θησέας Αγριάς  – Δημήτρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Νέα Αρτάκη
Οπούντιος Μαρτίνου  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού
4η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών  – Φωκικός
ΑΟ Υπάτου  – Θησέας Αγριάς
ΑΠΟ Αταλάντη  – ΓΣ Αλμυρού
Δημήτρα Ευξεινούπολης  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Νέα Αρτάκη
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου
5η αγωνιστική
Φωκικός  – Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού  – Ηρακλής Ψαχνών
Αμβρυσσέας Διστόμου  – ΑΟ Υπάτου
Οπούντιος Μαρτίνου  – ΑΠΟ Αταλάντη
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Δημήτρα Ευξεινούπολης
Ρεπό: Νέα Αρτάκη
6η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρού  – Φωκικός
Θησέας Αγριάς  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ηρακλής Ψαχνών  – Οπούντιος Μαρτίνου
ΑΟ Υπάτου  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΠΟ Αταλάντη  – Νέα Αρτάκη
Ρεπό: Δημήτρα Ευξεινούπολης
7η αγωνιστική
Φωκικός  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Οπούντιος Μαρτίνου  – ΓΣ Αλμυρού
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Θησέας Αγριάς
Νέα Αρτάκη  – Ηρακλής Ψαχνών
Δημήτρα Ευξεινούπολης  – ΑΠΟ Αταλάντη
Ρεπό: ΑΟ Υπάτου
8η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου  – Φωκικός
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΓΣ Αλμυρού  – Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Ψαχνών  – Δημήτρα Ευξεινούπολης
ΑΟ Υπάτου  – ΑΠΟ Αταλάντη
Ρεπό: Θησέας Αγριάς
9η αγωνιστική
Φωκικός  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Νέα Αρτάκη  – Οπούντιος Μαρτίνου
Δημήτρα Ευξεινούπολης  – ΓΣ Αλμυρού
ΑΠΟ Αταλάντη  – Θησέας Αγριάς
ΑΟ Υπάτου  – Ηρακλής Ψαχνών
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου
10η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη  – Φωκικός
Οπούντιος Μαρτίνου  – Δημήτρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου  – ΑΠΟ Αταλάντη
ΓΣ Αλμυρού  – ΑΟ Υπάτου
Θησέας Αγριάς  – Ηρακλής Ψαχνών
Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου
11η αγωνιστική
Δημήτρα Ευξεινούπολης  – Νέα Αρτάκη
ΑΠΟ Αταλάντη  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΟ Υπάτου  – Οπούντιος Μαρτίνου
Ηρακλής Ψαχνών  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Θησέας Αγριάς  – ΓΣ Αλμυρού
Ρεπό: Φωκικός

Στον 5ο όμιλο συμμετέχουν 13 ομάδες και το πρόγραμμα είναι 26 αγωνιστικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς  – Αναγέννηση Άρτας
ΟΦΑΜ  – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Αστέρας Καληράχης  – Τηλυκράτης
ΠΑΣ Πρέβεζα  – ΠΑΣ Θύελλα
Αχέρων Καναλακίου  – ΑΕ Λευκίμμης
ΑΕ Μεσολογγίου  – Αμβρακικός Λουτρού
Ρεπό: Παναγρινιακός
2η αγωνιστική
Παναγρινιακός  – Θύελλα Κατσικάς
Αναγέννηση Άρτας  – ΟΦΑΜ
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς  – ΠΑΣ Πρέβεζα
Τηλυκράτης  – Αχέρων Καναλακίου
ΠΑΣ Θύελλα  – ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕ Λευκίμμης  – Αμβρακικός Λουτρού
Ρεπό: Αστέρας Καληράχης
3η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς  – ΟΦΑΜ
Αστέρας Καληράχης  – Παναγρινιακός
ΠΑΣ Πρέβεζα  – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Μεσολογγίου  – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Αμβρακικός Λουτρού  – Τηλυκράτης
ΑΕ Λευκίμμης  – ΠΑΣ Θύελλα
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου
4η αγωνιστική
Αστέρας Καληράχης  – Θύελλα Κατσικάς
ΟΦΑΜ  – ΠΑΣ Πρέβεζα
Παναγρινιακός  – Αχέρων Καναλακίου
Αναγέννηση Άρτας  – ΑΕ Μεσολογγίου
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς  – ΑΕ Λευκίμμης
Τηλυκράτης  – ΠΑΣ Θύελλα
Ρεπό: Αμβρακικός Λουτρού
5η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς  – ΠΑΣ Πρέβεζα
Αχέρων Καναλακίου  – Αστέρας Καληράχης
ΑΕ Μεσολογγίου  – ΟΦΑΜ
Αμβρακικός Λουτρού  – Παναγρινιακός
ΑΕ Λευκίμμης  – Αναγέννηση Άρτας
Τηλυκράτης  – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Ρεπό: ΠΑΣ Θύελλα
6η αγωνιστική
Αχέρων Καναλακίου  – Θύελλα Κατσικάς
ΠΑΣ Πρέβεζα  – ΑΕ Μεσολογγίου
Αστέρας Καληράχης  – Αμβρακικός Λουτρού
ΟΦΑΜ  – ΑΕ Λευκίμμης
Παναγρινιακός  – ΠΑΣ Θύελλα
Αναγέννηση Άρτας  – Τηλυκράτης
Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
7η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς  – ΑΕ Μεσολογγίου
Αμβρακικός Λουτρού  – Αχέρων Καναλακίου
ΑΕ Λευκίμμης  – ΠΑΣ Πρέβεζα
ΠΑΣ Θύελλα  – Αστέρας Καληράχης
Τηλυκράτης  – ΟΦΑΜ
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς  – Παναγρινιακός
Ρεπό: Αναγέννηση Άρτας
8η αγωνιστική
Αμβρακικός Λουτρού  – Θύελλα Κατσικάς
ΑΕ Μεσολογγίου  – ΑΕ Λευκίμμης
Αχέρων Καναλακίου  – ΠΑΣ Θύελλα
ΠΑΣ Πρέβεζα  – Τηλυκράτης
Αστέρας Καληράχης  – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Παναγρινιακός  – Αναγέννηση Άρτας
Ρεπό: ΟΦΑΜ
9η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς  – ΑΕ Λευκίμμης
ΠΑΣ Θύελλα  – Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης  – ΑΕ Μεσολογγίου
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς  – Αχέρων Καναλακίου
Αναγέννηση Άρτας  – Αστέρας Καληράχης
ΟΦΑΜ  – Παναγρινιακός
Ρεπό: ΠΑΣ Πρέβεζα
10η αγωνιστική
ΠΑΣ Θύελλα  – Θύελλα Κατσικάς
ΑΕ Λευκίμμης  – Τηλυκράτης
Αμβρακικός Λουτρού  – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Αχέρων Καναλακίου  – Αναγέννηση Άρτας
ΠΑΣ Πρέβεζα  – Παναγρινιακός
Αστέρας Καληράχης  – ΟΦΑΜ
Ρεπό: ΑΕ Μεσολογγίου
11η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς  – Τηλυκράτης
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς  – ΠΑΣ Θύελλα
Αναγέννηση Άρτας  – Αμβρακικός Λουτρού
Παναγρινιακός  – ΑΕ Μεσολογγίου
ΟΦΑΜ  – Αχέρων Καναλακίου
ΠΑΣ Πρέβεζα  – Αστέρας Καληράχης
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης
12η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς  – Θύελλα Κατσικάς
ΠΑΣ Θύελλα  – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Λευκίμμης  – Παναγρινιακός
Αμβρακικός Λουτρού  – ΟΦΑΜ
ΑΕ Μεσολογγίου  – Αστέρας Καληράχης
Αχέρων Καναλακίου  – ΠΑΣ Πρέβεζα
Ρεπό: Τηλυκράτης
13η αγωνιστική
Αναγέννηση Άρτας  – Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Παναγρινιακός  – Τηλυκράτης
ΟΦΑΜ  – ΠΑΣ Θύελλα
Αστέρας Καληράχης  – ΑΕ Λευκίμμης
ΠΑΣ Πρέβεζα  – Αμβρακικός Λουτρού
ΑΕ Μεσολογγίου  – Αχέρων Καναλακίου
Ρεπό: Θύελλα Κατσικάς

 

 

 

Φέτος 11 ομάδες συμμετέχουν στον 6ο όμιλο της Γ’ Εθνικής και το πρόγραμμα έχει 22 αγωνιστικές.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
ΑΣ Σαντορίνη 2020  – Πανναξιακός
Χαραυγιακός  – ΑΕ Μυκόνου
Αήττητος Σπάτων  – Φωστήρας
Μαρκό  – ΑΕ Μοσχάτου
Εθνικός  – Ηλιούπολη
Ρεπό: Προοδευτική
2η αγωνιστική
Προοδευτική  – ΑΣ Σαντορίνη 2020
Πανναξιακός  – Χαραυγιακός
ΑΕ Μυκόνου  – Μαρκό
Φωστήρας  – Εθνικός
Ηλιούπολη  – ΑΕ Μοσχάτου
Ρεπό:  – Αήττητος Σπάτων
3η αγωνιστική
ΑΣ Σαντορίνη 2020  – Χαραυγιακός
Αήττητος Σπάτων  – Προοδευτική
Μαρκό  – Πανναξιακός
Ηλιούπολη  – ΑΕ Μυκόνου
ΑΕ Μοσχάτου  – Φωστήρας
Ρεπό: Εθνικός
4η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων  – ΑΣ Σαντορίνη 2020
Χαραυγιακός  – Μαρκό
Προοδευτική  – Εθνικός
Πανναξιακός  – Ηλιούπολη
Φωστήρας  – ΑΕ Μυκόνου
Ρεπό: ΑΕ Μοσχάτου
5η αγωνιστική
ΑΣ Σαντορίνη 2020  – Μαρκό
Εθνικός  – Αήττητος Σπάτων
Ηλιούπολη  – Χαραυγιακός
ΑΕ Μοσχάτου  – Προοδευτική
Φωστήρας  – Πανναξιακός
Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου
6η αγωνιστική
Εθνικός  – ΑΣ Σαντορίνη 2020
Μαρκό  – Ηλιούπολη
Αήττητος Σπάτων  – ΑΕ Μοσχάτου
Χαραυγιακός  – Φωστήρας
Προοδευτική  – ΑΕ Μυκόνου
Ρεπό: Πανναξιακός
7η αγωνιστική
ΑΣ Σαντορίνη 2020  – Ηλιούπολη
ΑΕ Μοσχάτου  – Εθνικός
Φωστήρας  – Μαρκό
ΑΕ Μυκόνου  – Αήττητος Σπάτων
Πανναξιακός  – Προοδευτική
Ρεπό: Χαραυγιακός
8η αγωνιστική
ΑΕ Μοσχάτου  – ΑΣ Σαντορίνη 2020
Ηλιούπολη  – Φωστήρας
Εθνικός  – ΑΕ Μυκόνου
Αήττητος Σπάτων  – Πανναξιακός
Χαραυγιακός  – Προοδευτική
Ρεπό: Μαρκό
9η αγωνιστική
ΑΣ Σαντορίνη 2020  – Φωστήρας
ΑΕ Μυκόνου  – ΑΕ Μοσχάτου
Πανναξιακός  – Εθνικός
Προοδευτική  – Μαρκό
Χαραυγιακός  – Αήττητος Σπάτων
Ρεπό: Ηλιούπολη
10η αγωνιστική
ΑΕ Μυκόνου  – ΑΣ Σαντορίνη 2020
ΑΕ Μοσχάτου  – Πανναξιακός
Ηλιούπολη  – Προοδευτική
Εθνικός  – Χαραυγιακός
Μαρκό  – Αήττητος Σπάτων
Ρεπό: Φωστήρας
11η αγωνιστική
Πανναξιακός  – ΑΕ Μυκόνου
Προοδευτική  – Φωστήρας
Χαραυγιακός  – ΑΕ Μοσχάτου
Αήττητος Σπάτων  – Ηλιούπολη
Μαρκό  – Εθνικός
Ρεπό: ΑΣ Σαντορίνη 2020

 

Στον 7ο όμιλο συμμετέχουν 13 ομάδες και το πρόγραμμα είναι 26 αγωνιστικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Ναύπλιο 2017  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Άρης Σκάλας  – Κηφισιά
Άγιος Ιερόθεος  – Κορωνίδα Κοιλάδας
ΑΕ Ερμιονίδας  – Ερμής Μελιγούς
Ατρόμητος Χιλιομοδίου  – Πανγυθεατικός
ΠΑΟ Ρουφ  – Παναρκαδικός
Ρεπό: Μολαϊκός
2η αγωνιστική
Μολαϊκός  – Ναύπλιο 2017
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  – Άρης Σκάλας
Κηφισιά  – ΑΕ Ερμιονίδας
Κορωνίδα Κοιλάδας  – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ερμής Μελιγούς  – ΠΑΟ Ρουφ
Πανγυθεατικός  – Παναρκαδικός
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος
3η αγωνιστική
Ναύπλιο 2017  – Άρης Σκάλας
Άγιος Ιερόθεος  – Μολαϊκός
ΑΕ Ερμιονίδας  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
ΠΑΟ Ρουφ  – Κηφισιά
Παναρκαδικός  – Κορωνίδα Κοιλάδας
Πανγυθεατικός  – Ερμής Μελιγούς
Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου
4η αγωνιστική
Άγιος Ιερόθεος  – Ναύπλιο 2017
Άρης Σκάλας  – ΑΕ Ερμιονίδας
Μολαϊκός  – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  – ΠΑΟ Ρουφ
Κηφισιά  – Πανγυθεατικός
Κορωνίδα Κοιλάδας  – Ερμής Μελιγούς
Ρεπό: Παναρκαδικός
5η αγωνιστική
Ναύπλιο 2017  – ΑΕ Ερμιονίδας
Ατρόμητος Χιλιομοδίου  – Άγιος Ιερόθεος
ΠΑΟ Ρουφ  – Άρης Σκάλας
Παναρκαδικός  – Μολαϊκός
Πανγυθεατικός  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Κορωνίδα Κοιλάδας  – Κηφισιά
Ρεπό: Ερμής Μελιγούς
6η αγωνιστική
Ατρόμητος Χιλιομοδίου  – Ναύπλιο 2017
ΑΕ Ερμιονίδας  – ΠΑΟ Ρουφ
Άγιος Ιερόθεος  – Παναρκαδικός
Άρης Σκάλας  – Πανγυθεατικός
Μολαϊκός  – Ερμής Μελιγούς
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  – Κορωνίδα Κοιλάδας
Ρεπό: Κηφισιά
7η αγωνιστική
Ναύπλιο 2017  – ΠΑΟ Ρουφ
Παναρκαδικός  – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Πανγυθεατικός  – ΑΕ Ερμιονίδας
Ερμής Μελιγούς  – Άγιος Ιερόθεος
Κορωνίδα Κοιλάδας  – Άρης Σκάλας
Κηφισιά  – Μολαϊκός
Ρεπό: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
8η αγωνιστική
Παναρκαδικός  – Ναύπλιο 2017
ΠΑΟ Ρουφ  – Πανγυθεατικός
Ατρόμητος Χιλιομοδίου  – Ερμής Μελιγούς
ΑΕ Ερμιονίδας  – Κορωνίδα Κοιλάδας
Άγιος Ιερόθεος  – Κηφισιά
Μολαϊκός  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Ρεπό: Άρης Σκάλας
9η αγωνιστική
Ναύπλιο 2017  – Πανγυθεατικός
Ερμής Μελιγούς  – Παναρκαδικός
Κορωνίδα Κοιλάδας  – ΠΑΟ Ρουφ
Κηφισιά  – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  – Άγιος Ιερόθεος
Άρης Σκάλας  – Μολαϊκός
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας
10η αγωνιστική
Ερμής Μελιγούς  – Ναύπλιο 2017
Πανγυθεατικός  – Κορωνίδα Κοιλάδας
Παναρκαδικός  – Κηφισιά
Ατρόμητος Χιλιομοδίου  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
ΑΕ Ερμιονίδας  – Μολαϊκός
Άγιος Ιερόθεος  – Άρης Σκάλας
Ρεπό: ΠΑΟ Ρουφ
11η αγωνιστική
Ναύπλιο 2017  – Κορωνίδα Κοιλάδας
Κηφισιά  – Ερμής Μελιγούς
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  – Παναρκαδικός
Μολαϊκός  – ΠΑΟ Ρουφ
Άρης Σκάλας  – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
ΑΕ Ερμιονίδας  – Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό: Πανγυθεατικός
12η αγωνιστική
Κηφισιά  – Ναύπλιο 2017
Ερμής Μελιγούς  – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Πανγυθεατικός  – Μολαϊκός
Παναρκαδικός  – Άρης Σκάλας
ΠΑΟ Ρουφ  – Άγιος Ιερόθεος
Ατρόμητος Χιλιομοδίου  – ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Κορωνίδα Κοιλάδας
13η αγωνιστική
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  – Κηφισιά
Μολαϊκός  – Κορωνίδα Κοιλάδας
Άρης Σκάλας  – Ερμής Μελιγούς
Άγιος Ιερόθεος  – Πανγυθεατικός
ΑΕ Ερμιονίδας  – Παναρκαδικός
ΠΑΟ Ρουφ  – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ρεπό: Ναύπλιο 2017

Με 12 ομάδες διεξάγεται και ο 8ος όμιλος της Γ’ Εθνικής και πρόγραμμα 22 αγωνιστικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Αίας Σαλαμίνας  – Ακράτητος
ΑΕ Πυλίου  – ΑΠΕ Μικρασιατική
Πανελευσινιακός  – Αιολικός
Αετός Λουτρών  – Κερατσίνι
Θύελλα Ραφήνας  – ΑΟ Καραβάς
Πυθαγόρας  – Αστέρας Βάρης
2η αγωνιστική
ΑΕ Πυλίου  – Αίας Σαλαμίνας
Ακράτητος  – Πανελευσινιακός
ΑΠΕ Μικρασιατική  – Αετός Λουτρών
Αιολικός  – Θύελλα Ραφήνας
Κερατσίνι  – Πυθαγόρας
Αστέρας Βάρης  – ΑΟ Καραβάς
3η αγωνιστική
Αίας Σαλαμίνας  – Πανελευσινιακός
Αετός Λουτρών  – ΑΕ Πυλίου
Θύελλα Ραφήνας  – Ακράτητος
Πυθαγόρας  – ΑΠΕ Μικρασιατική
Αστέρας Βάρης  – Αιολικός
ΑΟ Καραβάς  – Κερατσίνι
4η αγωνιστική
Αετός Λουτρών  – Αίας Σαλαμίνας
Πανελευσινιακός  – Θύελλα Ραφήνας
ΑΕ Πυλίου  – Πυθαγόρας
Ακράτητος  – Αστέρας Βάρης
ΑΠΕ Μικρασιατική  – ΑΟ Καραβάς
Κερατσίνι  – Αιολικός
5η αγωνιστική
Αίας Σαλαμίνας  – Θύελλα Ραφήνας
Πυθαγόρας  – Αετός Λουτρών
Αστέρας Βάρης  – Πανελευσινιακός
ΑΟ Καραβάς  – ΑΕ Πυλίου
Κερατσίνι  – Ακράτητος
Αιολικός  – ΑΠΕ Μικρασιατική
6η αγωνιστική
Πυθαγόρας  – Αίας Σαλαμίνας
Θύελλα Ραφήνας  – Αστέρας Βάρης
Αετός Λουτρών  – ΑΟ Καραβάς
Πανελευσινιακός  – Κερατσίνι
ΑΕ Πυλίου  – Αιολικός
Ακράτητος  – ΑΠΕ Μικρασιατική
7η αγωνιστική
Αίας Σαλαμίνας  – Αστέρας Βάρης
ΑΟ Καραβάς  – Πυθαγόρας
Κερατσίνι  – Θύελλα Ραφήνας
Αιολικός  – Αετός Λουτρών
ΑΠΕ Μικρασιατική  – Πανελευσινιακός
Ακράτητος  – ΑΕ Πυλίου
8η αγωνιστική
ΑΟ Καραβάς  – Αίας Σαλαμίνας
Αστέρας Βάρης  – Κερατσίνι
Πυθαγόρας  – Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας  – ΑΠΕ Μικρασιατική
Αετός Λουτρών  – Ακράτητος
Πανελευσινιακός  – ΑΕ Πυλίου
9η αγωνιστική
Αίας Σαλαμίνας  – Κερατσίνι
Αιολικός  – ΑΟ Καραβάς
ΑΠΕ Μικρασιατική  – Αστέρας Βάρης
Ακράτητος  – Πυθαγόρας
ΑΕ Πυλίου  – Θύελλα Ραφήνας
Πανελευσινιακός  – Αετός Λουτρών
10η αγωνιστική
Αιολικός  – Αίας Σαλαμίνας
Κερατσίνι  – ΑΠΕ Μικρασιατική
ΑΟ Καραβάς  – Ακράτητος
Αστέρας Βάρης  – ΑΕ Πυλίου
Πυθαγόρας  – Πανελευσινιακός
Θύελλα Ραφήνας  – Αετός Λουτρών
11η αγωνιστική
ΑΠΕ Μικρασιατική  – Αίας Σαλαμίνας
Ακράτητος  – Αιολικός
ΑΕ Πυλίου  – Κερατσίνι
Πανελευσινιακός  – ΑΟ Καραβάς
Αετός Λουτρών  – Αστέρας Βάρης
Θύελλα Ραφήνας  – Πυθαγόρας

 

Στον 9ο όμιλο συμμετέχουν 13 ομάδες και το πρόγραμμα είναι 26 αγωνιστικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Παναιγιάλειος  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ζάκυνθος  – Διαγόρας Βραχνέικων
Θύελλα Πατρών  – ΠΑΟ Βάρδας
Αίας Γαστούνης  – Αχαϊκή
Παλληξουριακός  – ΑΟ Τσιλιβί
Εθνικός Σκουλικάδου  – Πάμισος
Ρεπό: Ναυπακτιακός Αστέρας
2η αγωνιστική
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Παναιγιάλειος
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Ζάκυνθος
Διαγόρας Βραχνέικων  – Αίας Γαστούνης
ΠΑΟ Βάρδας  – Παλληξουριακός
Αχαϊκή  – Εθνικός Σκουλικάδου
ΑΟ Τσιλιβί  – Πάμισος
Ρεπό: Θύελλα Πατρών
3η αγωνιστική
Παναιγιάλειος  – Ζάκυνθος
Θύελλα Πατρών  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Αίας Γαστούνης  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Εθνικός Σκουλικάδου  – Διαγόρας Βραχνέικων
Πάμισος  – ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Τσιλιβί  – Αχαϊκή
Ρεπό: Παλληξουριακός
4η αγωνιστική
Θύελλα Πατρών  – Παναιγιάλειος
Ζάκυνθος  – Αίας Γαστούνης
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Παλληξουριακός
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Εθνικός Σκουλικάδου
Διαγόρας Βραχνέικων  – ΑΟ Τσιλιβί
ΠΑΟ Βάρδας  – Αχαϊκή
Ρεπό: Πάμισος
5η αγωνιστική
Παναιγιάλειος  – Αίας Γαστούνης
Παλληξουριακός  – Θύελλα Πατρών
Εθνικός Σκουλικάδου  – Ζάκυνθος
Πάμισος  – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Τσιλιβί  – ΑΟ Διαβολιτσίου
ΠΑΟ Βάρδας  – Διαγόρας Βραχνέικων
Ρεπό: Αχαϊκή
6η αγωνιστική
Παλληξουριακός  – Παναιγιάλειος
Αίας Γαστούνης  – Εθνικός Σκουλικάδου
Θύελλα Πατρών  – Πάμισος
Ζάκυνθος  – ΑΟ Τσιλιβί
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Αχαϊκή
ΑΟ Διαβολιτσίου  – ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων
7η αγωνιστική
Παναιγιάλειος  – Εθνικός Σκουλικάδου
Πάμισος  – Παλληξουριακός
ΑΟ Τσιλιβί  – Αίας Γαστούνης
Αχαϊκή  – Θύελλα Πατρών
ΠΑΟ Βάρδας  – Ζάκυνθος
Διαγόρας Βραχνέικων  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου
8η αγωνιστική
Πάμισος  – Παναιγιάλειος
Εθνικός Σκουλικάδου  – ΑΟ Τσιλιβί
Παλληξουριακός  – Αχαϊκή
Αίας Γαστούνης  – ΠΑΟ Βάρδας
Θύελλα Πατρών  – Διαγόρας Βραχνέικων
Ναυπακτιακός Αστέρας  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό: Ζάκυνθος
9η αγωνιστική
Παναιγιάλειος  – ΑΟ Τσιλιβί
Αχαϊκή  – Πάμισος
ΠΑΟ Βάρδας  – Εθνικός Σκουλικάδου
Διαγόρας Βραχνέικων  – Παλληξουριακός
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Θύελλα Πατρών
Ζάκυνθος  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: Αίας Γαστούνης
10η αγωνιστική
Αχαϊκή  – Παναιγιάλειος
ΑΟ Τσιλιβί  – ΠΑΟ Βάρδας
Πάμισος  – Διαγόρας Βραχνέικων
Παλληξουριακός  – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Θύελλα Πατρών  – Ζάκυνθος
Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου
11η αγωνιστική
Παναιγιάλειος  – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων  – Αχαϊκή
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Πάμισος
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Εθνικός Σκουλικάδου
Ζάκυνθος  – Παλληξουριακός
Αίας Γαστούνης  – Θύελλα Πατρών
Ρεπό: ΑΟ Τσιλιβί
12η αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνέικων  – Παναιγιάλειος
Αχαϊκή  – ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΟ Τσιλιβί  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Πάμισος  – Ζάκυνθος
Εθνικός Σκουλικάδου  – Θύελλα Πατρών
Παλληξουριακός  – Αίας Γαστούνης
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας
13η αγωνιστική
ΑΟ Διαβολιτσίου  – Διαγόρας Βραχνέικων
Ναυπακτιακός Αστέρας  – ΠΑΟ Βάρδας
Ζάκυνθος  – Αχαϊκή
Θύελλα Πατρών  – ΑΟ Τσιλιβί
Αίας Γαστούνης  – Πάμισος
Εθνικός Σκουλικάδου  – Παλληξουριακός
Ρεπό: Παναιγιάλειος

 

Στον 10ο όμιλο της Κρήτης συμμετέχουν 15 ομάδες και το πρόγραμμα είναι 30 αγωνιστικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Γιούχτας  – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Παλαιόχωρας  – Ρεπό
ΑΟ Αγίου Νικολάου  – Άρης Σούδας
Αλμυρός Γαζίου  – Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  – Άρης Ρεθύμνου
ΑΕ Νεάπολης  – Ατσαλένιος
ΑΟ Πόρου  – Ηρόδοτος
Ρεθυμνιακός  – ΑΟ Δαμάστας
2η αγωνιστική
ΑΟ Παλαιόχωρας  – Γιούχτας
Αστέρας Ρεθύμνου  – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Ρεπό  – Αλμυρός Γαζίου
Άρης Σούδας  – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Αναγέννηση Ιεράπετρας  – ΑΕ Νεάπολης
Άρης Ρεθύμνου  – ΑΟ Πόρου
Ατσαλένιος  – ΑΟ Δαμάστας
Ηρόδοτος  – Ρεθυμνιακός
3η αγωνιστική
Γιούχτας  – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Αλμυρός Γαζίου  – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΕ Νεάπολης  – Ρεπό
ΑΟ Πόρου  – Άρης Σούδας
ΑΟ Δαμάστας  – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ρεθυμνιακός  – Άρης Ρεθύμνου
Ατσαλένιος  – Ηρόδοτος
4η αγωνιστική
Αλμυρός Γαζίου  – Γιούχτας
ΑΟ Αγίου Νικολάου  – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Παλαιόχωρας  – ΑΕ Νεάπολης
Αστέρας Ρεθύμνου  – ΑΟ Πόρου
Ρεπό  – ΑΟ Δαμάστας
Άρης Σούδας  – Ρεθυμνιακός
Αναγέννηση Ιεράπετρας  – Ηρόδοτος
Άρης Ρεθύμνου  – Ατσαλένιος
5η αγωνιστική
Γιούχτας  – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΕ Νεάπολης  – Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Πόρου  – ΑΟ Αγίου Νικολάου
ΑΟ Δαμάστας  – ΑΟ Παλαιόχωρας
Ρεθυμνιακός  – Αστέρας Ρεθύμνου
Ηρόδοτος  – Ρεπό
Ατσαλένιος  – Άρης Σούδας
Αναγέννηση Ιεράπετρας  – Άρης Ρεθύμνου
6η αγωνιστική
ΑΕ Νεάπολης  – Γιούχτας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  – ΑΟ Πόρου
Αλμυρός Γαζίου  – ΑΟ Δαμάστας
ΑΟ Αγίου Νικολάου  – Ρεθυμνιακός
ΑΟ Παλαιόχωρας  – Ηρόδοτος
Αστέρας Ρεθύμνου  – Ατσαλένιος
Ρεπό  – Άρης Ρεθύμνου
Άρης Σούδας  – Αναγέννηση Ιεράπετρας
7η αγωνιστική
Γιούχτας  – ΑΟ Πόρου
ΑΟ Δαμάστας  – ΑΕ Νεάπολης
Ρεθυμνιακός  – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ηρόδοτος  – Αλμυρός Γαζίου
Ατσαλένιος  – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Άρης Ρεθύμνου  – ΑΟ Παλαιόχωρας
Αναγέννηση Ιεράπετρας  – Αστέρας Ρεθύμνου
Ρεπό  – Άρης Σούδας
8η αγωνιστική
ΑΟ Δαμάστας  – Γιούχτας
ΑΟ Πόρου  – Ρεθυμνιακός
ΑΕ Νεάπολης  – Ηρόδοτος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  – Ατσαλένιος
Αλμυρός Γαζίου  – Άρης Ρεθύμνου
ΑΟ Αγίου Νικολάου  – Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΟ Παλαιόχωρας  – Άρης Σούδας
Αστέρας Ρεθύμνου  – Ρεπό
9η αγωνιστική
Γιούχτας  – Ρεθυμνιακός
Ηρόδοτος  – ΑΟ Δαμάστας
Ατσαλένιος  – ΑΟ Πόρου
Άρης Ρεθύμνου  – ΑΕ Νεάπολης
Αναγέννηση Ιεράπετρας  – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Άρης Σούδας  – Αλμυρός Γαζίου
Ρεπό  – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Αστέρας Ρεθύμνου  – ΑΟ Παλαιόχωρας
10η αγωνιστική
Ηρόδοτος  – Γιούχτας
Ρεθυμνιακός  – Ατσαλένιος
ΑΟ Δαμάστας  – Άρης Ρεθύμνου
ΑΟ Πόρου  – Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΕ Νεάπολης  – Άρης Σούδας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  – Ρεπό
Αλμυρός Γαζίου  – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Αγίου Νικολάου  – ΑΟ Παλαιόχωρας
11η αγωνιστική
Γιούχτας  – Ατσαλένιος
Άρης Ρεθύμνου  – Ηρόδοτος
Αναγέννηση Ιεράπετρας  – Ρεθυμνιακός
Άρης Σούδας  – ΑΟ Δαμάστας
Ρεπό  – ΑΟ Πόρου
Αστέρας Ρεθύμνου  – ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Παλαιόχωρας  – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Αγίου Νικολάου  – Αλμυρός Γαζίου
12η αγωνιστική
Άρης Ρεθύμνου  – Γιούχτας
Ατσαλένιος  – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ηρόδοτος  – Άρης Σούδας
Ρεθυμνιακός  – Ρεπό
ΑΟ Δαμάστας  – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Πόρου  – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης  – ΑΟ Αγίου Νικολάου
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  – Αλμυρός Γαζίου
13η αγωνιστική
Γιούχτας  – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Άρης Σούδας  – Άρης Ρεθύμνου
Ρεπό  – Ατσαλένιος
Αστέρας Ρεθύμνου  – Ηρόδοτος
ΑΟ Παλαιόχωρας  – Ρεθυμνιακός
ΑΟ Αγίου Νικολάου  – ΑΟ Δαμάστας
Αλμυρός Γαζίου  – ΑΟ Πόρου
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  – ΑΕ Νεάπολης
14η αγωνιστική
Άρης Σούδας  – Γιούχτας
Αναγέννηση Ιεράπετρας  – Ρεπό
Άρης Ρεθύμνου  – Αστέρας Ρεθύμνου
Ατσαλένιος  – ΑΟ Παλαιόχωρας
Ηρόδοτος  – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Ρεθυμνιακός  – Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Δαμάστας  – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Πόρου  – ΑΕ Νεάπολης
15η αγωνιστική
Γιούχτας  – Ρεπό
Αστέρας Ρεθύμνου  – Άρης Σούδας
ΑΟ Παλαιόχωρας  – Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΟ Αγίου Νικολάου  – Άρης Ρεθύμνου
Αλμυρός Γαζίου  – Ατσαλένιος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  – Ηρόδοτος
ΑΕ Νεάπολης  – Ρεθυμνιακός
ΑΟ Πόρου  – ΑΟ Δαμάστας

H ΕΠΟ επισημοποίησε τις αγωνιστικές των 10 ομίλων της Γ’ Εθνικής.

3Η ενημέρωση της ΕΠΟ:

Ανακοινώνονται οι αγωνιστικές των δέκα ομίλων του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας, όπως προέκυψαν από την κλήρωση που διενεργήθηκε στα γραφεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σέντρα στις 11/10 η Γ’ Εθνική– Η πρεμιέρα και το πρόγραμμα των 10 ομίλων Περιόδου 2020-2021
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top