ΕΠΣΑΝΑ

Σε ματς διαφήμιση Κρυονέρι-Ατλαντίδα 1-1: Αποτελέσματα Σαββάτου 17/10 στην ΕΠΣΑΝΑ

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ ” ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΙΣΧΥΡΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΠΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΙΚΗ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑAtlantis FC Anthousa official
Σε ένα ματς-διαφήμιση για το ποδόσφαιρο η ομάδα μας αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1 εκτός έδρας με τον ισχυρό ΑΟ Κρυονερίου.

Στην σχετική ανάρτηση της Ατλαντίδας αναφέρονται ακόμα τα εξής:
Ο αγώνας είχε όλα τα στοιχεία ενός ντέρμπι με δυνατές μονομαχίες, ένταση και αρκετές φάσεις και στις δύο εστίες.Η ομάδα μας παρά το μουδιασμένο ξεκίνημα γρήγορα βρήκε τα πατήματά της και κατάφερε να προηγηθεί στο 29 με κεφαλιά του Νάνου.Το υπόλοιπο διάστημα του α μέρους ανήκει στην ομάδα μας που βάζοντας τη μπάλα κάτω έφτανε με αξιώσεις στα καρέ των αντιπάλων με μεγαλύτερη ευκαιρία την κεφαλιά του Κωτσάκη στο 40.
Στο β μέρος το Κρυονέρι μπήκε δυνατά και ισοφάρισε στο 65 με σουτ του Μαλάι μετά από φάση διαρκείας.Η Ατλαντίδα στη συνέχεια με ωραίες συνδυαστικές ενέργειες δημιούργησε μεγάλες ευκαιρίες να πάρει τη νίκη με τον Αδαμίδη, τον Πανόπουλο και τον Καγιά.
Απο την άλλη πλευρά και το Κρυονέρι πίεσε την άμυνά μας κυρίως με μεγάλες μπαλιές χάνοντας ευκαιρίες με τον Σπυρίδη και τον Τζήμα.Παρόλο που μπορούσαμε να πάρουμε το απόλυτο από το συγκεκριμένο παιχνίδι υπάρχει ικανοποίηση από το βαθμό της ισοπαλίας και την εξαιρετική εμφάνιση όλων των ποδοσφαιριστών μας.
Ευχαριστούμε την διοίκηση του ΑΟ Κρυονερίου για την υποδειγματική φιλοξενία την οποία θα ανταποδώσουμε στον δεύτερο γύρο.
Ακολουθεί την Τετάρτη 21 Οκτωβρίου η εμβόλιμη αγωνιστική με την ομάδα μας να φιλοξενεί τον Σαρωνικό Αναβύσσου σε ένα ακόμα μεγάλο παιχνίδι!!!

1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κρυονερίου Σάββατο 17/10/20 16:15 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -) 1-1
2. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Γέρακα Κυριακή 18/10/20 16:15 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Μαραθώνα Κυριακή 18/10/20 16:15 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
4. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Δημοτικό Αχαρνών Κυριακή 18/10/20 16:15 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
5. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 18/10/20 16:15 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Σάββατο 17/10/20 16:15 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 0-2
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 18/10/20 16:15 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 18/10/20 16:15 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
9. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Κυριακή 18/10/20 16:15 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
10. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Άνοιξης Κυριακή 18/10/20 16:15 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΜΠΑΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
Β Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 17/10/20 16:15 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ) 0-2
12. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Δροσιάς Σάββατο 17/10/20 16:15 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΝΙΚΑΣ ΑΛ) 1-2
13. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 18/10/20 16:15 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
14. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 18/10/20 16:15 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
15. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 18/10/20 16:15 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .)
16. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 18/10/20 16:15 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
17. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ανθούσας Κυριακή 18/10/20 16:15 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 17/10/20 16:15 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ) 1-1
19. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 17/10/20 16:15 ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 0-0
20. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 17/10/20 16:15 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 1-0
21. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 18/10/20 16:15 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
22. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Διώνης Κυριακή 18/10/20 16:15 ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
23. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Βούλας Κυριακή 18/10/20 16:15 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 17/10/20 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ. 0-5
25. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 17/10/20 10:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 0-3
26. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 17/10/20 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 0-0
27. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Βούλας Σάββατο 17/10/20 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 2-2
28. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 17/10/20 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 5-2
Κ18 Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Νέων Παλατίων Σάββατο 17/10/20 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 0-5
30. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 17/10/20 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 2-2
31. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Ραφήνας Σάββατο 17/10/20 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 3-0
32. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 17/10/20 10:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 2-0
33. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Άνοιξης Σάββατο 17/10/20 10:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 0-3
Κ16 Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Παπασιδέρη Κυριακή 18/10/20 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
35. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 18/10/20 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
36. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Κερατέας Κυριακή 18/10/20 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
37. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 18/10/20 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ16 Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Καπανδριτίου Κυριακή 18/10/20 10:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
39. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Δημοτικό Αχαρνών Κυριακή 18/10/20 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.
40. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 18/10/20 10:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .
41. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Κρυονερίου Κυριακή 18/10/20 10:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
Κ16 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διονύσου Κυριακή 18/10/20 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
43. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ Διώνης Κυριακή 18/10/20 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
44. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Κυριακή 18/10/20 10:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ.
45. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ραφήνας Κυριακή 18/10/20 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
Κ16 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γλυκών Νερών Κυριακή 18/10/20 10:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α.
47. ΑΝΟΙΞΗ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Άνοιξης Κυριακή 18/10/20 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
48. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 18/10/20 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
49. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 18/10/20 10:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ.
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 17/10/20 12:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 0-2
51. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 17/10/20 12:30 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 3-2
52. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διώνης Σάββατο 17/10/20 12:30 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 1-3
53. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΑΡΚΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Σάββατο 17/10/20 13:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 2-1
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 17/10/20 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 0-4
55. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Καλυβίων Σάββατο 17/10/20 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-3
56. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Παπασιδέρη Σάββατο 17/10/20 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-0 α.α.
57. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 17/10/20 12:30 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 3-2
58. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 17/10/20 12:30 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-5
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Pallini Αrena Σάββατο 17/10/20 12:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 0-3
60. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ανθούσας Σάββατο 17/10/20 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 2-1
61. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 17/10/20 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-1
62. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 17/10/20 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 3-2
63. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 17/10/20 12:30 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 1-2
Κ14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Συκαμίνου Σάββατο 17/10/20 12:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 0-8
65. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 17/10/20 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 0-2
66. ΑΝΟΙΞΗ – ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Β Άνοιξης Σάββατο 17/10/20 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 5-0
67. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 17/10/20 12:30 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 3-1
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Ανθούσας Τετάρτη 21/10/20 16:15
2. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Τετάρτη 21/10/20 16:15
3. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Τετάρτη 21/10/20 16:15
4. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Τετάρτη 21/10/20 16:15
5. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Τετάρτη 21/10/20 16:15
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βούλας Τετάρτη 21/10/20 16:15
7. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γλυκών Νερών Τετάρτη 21/10/20 16:15
8. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Σταμάτας Τετάρτη 21/10/20 16:15
9. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Άνοιξης Τετάρτη 21/10/20 16:15
10. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Μαρίνας Τετάρτη 21/10/20 16:15

Η εικόνα ίσως περιέχει: ένα ή περισσότερα άτομα, άτομα που κάνουν σπορ και υπαίθριες δραστηριότητες

Σε ματς διαφήμιση Κρυονέρι-Ατλαντίδα 1-1: Αποτελέσματα Σαββάτου 17/10 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top