ΕΠΣΑΝΑ

Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου 24-25 σε Α’, Β’, Γ’ Υποδομές ΕΠΣΑΝΑ , αποτελέσματα 17-18/10

1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Ανθούσας Τετάρτη 21/10/20 16:15
2. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Τετάρτη 21/10/20 16:15
3. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Τετάρτη 21/10/20 16:15
4. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Τετάρτη 21/10/20 16:15
5. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Τετάρτη 21/10/20 16:15
6. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Ανθούσας Σάββατο 24/10/20 16:00
7. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 24/10/20 16:00
8. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 25/10/20 15:00
9. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Μαραθώνα Κυριακή 25/10/20 15:00
10. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 25/10/20 15:00
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βούλας Τετάρτη 21/10/20 16:15
12. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γλυκών Νερών Τετάρτη 21/10/20 16:15
13. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Σταμάτας Τετάρτη 21/10/20 16:15
14. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Άνοιξης Τετάρτη 21/10/20 16:15
15. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Μαρίνας Τετάρτη 21/10/20 16:15
16. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 24/10/20 16:00
17. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ Καλυβίων Σάββατο 24/10/20 16:00
18. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Βούλας Κυριακή 25/10/20 15:00
19. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 25/10/20 15:00
20. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 25/10/20 15:00
Β Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 24/10/20 16:00
22. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Βάρης Σάββατο 24/10/20 16:00
23. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 24/10/20 16:00
24. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 24/10/20 16:00
25. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Κερατέας Κυριακή 25/10/20 15:00
26. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αυλώνα Κυριακή 25/10/20 15:00
27. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 25/10/20 15:00
Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 24/10/20 16:00
29. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 25/10/20 15:00
30. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 25/10/20 15:00
31. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 25/10/20 15:00
32. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Κουβαρά Κυριακή 25/10/20 15:00
33. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 25/10/20 15:00
Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Ανθούσας Σάββατο 24/10/20 10:00
35. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 24/10/20 10:00
36. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 24/10/20 10:00
37. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 24/10/20 10:00
38. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Βάρης Σάββατο 24/10/20 10:00
Κ18 Β ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Ραφήνας Σάββατο 24/10/20 10:00
40. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 24/10/20 10:00
41. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 24/10/20 10:00
42. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 24/10/20 10:00
43. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Pallini Αrena Σάββατο 24/10/20 10:00
Κ16 Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Κυριακή 25/10/20 10:00
45. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αναβύσσου Κυριακή 25/10/20 10:00
46. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Κυριακή 25/10/20 10:00
47. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Καλυβίων Κυριακή 25/10/20 10:00
Κ16 Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 25/10/20 10:00
49. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 25/10/20 10:00
50. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 25/10/20 10:00
51. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αυλώνα Κυριακή 25/10/20 10:00
Κ16 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 25/10/20 10:00
53. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 25/10/20 10:00
54. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ραφήνας Κυριακή 25/10/20 10:00
55. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 25/10/20 10:00
Κ16 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 25/10/20 10:00
57. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 25/10/20 10:00
58. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ Pallini Αrena Κυριακή 25/10/20 10:00
59. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Άνοιξης Κυριακή 25/10/20 10:00
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 24/10/20 12:30
61. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 24/10/20 12:30
62. ΜΑΡΚΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 24/10/20 12:30
63. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Ραφήνας Σάββατο 24/10/20 12:30
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 24/10/20 12:30
65. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βουλιαγμένης Σάββατο 24/10/20 12:30
66. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 24/10/20 12:30
67. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 24/10/20 12:30
68. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 24/10/20 12:30
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 24/10/20 12:30
70. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Σάββατο 24/10/20 12:30
71. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 24/10/20 12:30
72. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γέρακα Σάββατο 24/10/20 12:30
73. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 24/10/20 12:30
Κ14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Β – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 24/10/20 12:30
75. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 24/10/20 12:30
76. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Άνοιξης Σάββατο 24/10/20 12:30
77. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Σάββατο 24/10/20 12:30
Κ12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 25/10/20 12:00
79. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 25/10/20 12:00
Κ12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 25/10/20 12:00
81. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 25/10/20 12:00
Κ12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 2 – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 25/10/20 12:00
83. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 25/10/20 12:00
Κ12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 25/10/20 12:00
85. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Κρυονερίου Κυριακή 25/10/20 12:00
Κ12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Δροσιάς Κυριακή 25/10/20 12:00
87. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Ανθούσας Κυριακή 25/10/20 12:00
Κ12 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Πολυδενδρίου Κυριακή 25/10/20 12:00
89. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 – ΑΝΟΙΞΗ Νέων Παλατίων Κυριακή 25/10/20 12:00

1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κρυονερίου Σάββατο 17/10/20 16:15 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -) 1-1
2. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Γέρακα Κυριακή 18/10/20 16:15 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 3-0
3. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Μαραθώνα Κυριακή 18/10/20 16:15 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 2-2
4. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Δημοτικό Αχαρνών Κυριακή 18/10/20 16:15 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-3
5. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 18/10/20 16:15 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ) 0-2
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Σάββατο 17/10/20 16:15 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 0-2
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 18/10/20 16:15 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 4-0
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 18/10/20 16:15 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-0
9. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Κυριακή 18/10/20 16:15 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 2-1
10. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Άνοιξης Κυριακή 18/10/20 16:15 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΜΠΑΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-2
Β Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 17/10/20 16:15 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ) 0-2
12. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Δροσιάς Σάββατο 17/10/20 16:15 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΝΙΚΑΣ ΑΛ) 1-2
13. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 18/10/20 16:15 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 0-3
14. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 18/10/20 16:15 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 1-1
15. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 18/10/20 16:15 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .) 1-1
16. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 18/10/20 16:15 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 2-0
17. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ανθούσας Κυριακή 18/10/20 16:15 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-1
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 17/10/20 16:15 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ) 1-1
19. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 17/10/20 16:15 ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 0-0
20. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 17/10/20 16:15 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 1-0
21. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 18/10/20 16:15 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 1-0
22. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Διώνης Κυριακή 18/10/20 16:15 ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 1-3
23. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Βούλας Κυριακή 18/10/20 16:15 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-1
Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 17/10/20 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ. 0-5
25. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 17/10/20 10:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 0-3
26. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 17/10/20 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 0-0
27. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Βούλας Σάββατο 17/10/20 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 2-2
28. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 17/10/20 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 5-2
Κ18 Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Νέων Παλατίων Σάββατο 17/10/20 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 0-5
30. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 17/10/20 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 2-2
31. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Ραφήνας Σάββατο 17/10/20 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 3-0
32. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 17/10/20 10:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 2-0
33. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Άνοιξης Σάββατο 17/10/20 10:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 0-3
Κ16 Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Παπασιδέρη Κυριακή 18/10/20 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. Αναβλήθηκε
35. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 18/10/20 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 0-2
36. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Κερατέας Κυριακή 18/10/20 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 2-4
37. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 18/10/20 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-1
Κ16 Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Καπανδριτίου Κυριακή 18/10/20 10:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 2-1
39. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Δημοτικό Αχαρνών Κυριακή 18/10/20 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 4-1
40. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 18/10/20 10:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 0-2
41. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Κρυονερίου Κυριακή 18/10/20 10:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
Κ16 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διονύσου Κυριακή 18/10/20 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 3-3
43. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ Διώνης Κυριακή 18/10/20 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 3-1
44. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Κυριακή 18/10/20 10:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 2-2
45. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ραφήνας Κυριακή 18/10/20 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 1-0
Κ16 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γλυκών Νερών Κυριακή 18/10/20 10:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α. 2-0
47. ΑΝΟΙΞΗ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Άνοιξης Κυριακή 18/10/20 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 4-1
48. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 18/10/20 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 6-0
49. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 18/10/20 10:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 0-0
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 17/10/20 12:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 0-2
51. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 17/10/20 12:30 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 3-2
52. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διώνης Σάββατο 17/10/20 12:30 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 1-3
53. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΑΡΚΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Σάββατο 17/10/20 13:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 2-1
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 17/10/20 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 0-4
55. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Καλυβίων Σάββατο 17/10/20 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-3
56. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Παπασιδέρη Σάββατο 17/10/20 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-0 α.α.
57. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 17/10/20 12:30 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 3-2
58. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 17/10/20 12:30 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-5
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Pallini Αrena Σάββατο 17/10/20 12:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 0-3
60. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ανθούσας Σάββατο 17/10/20 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 2-1
61. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 17/10/20 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-1
62. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 17/10/20 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 3-2
63. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 17/10/20 12:30 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 1-2
Κ14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Συκαμίνου Σάββατο 17/10/20 12:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 0-8
65. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 17/10/20 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 0-2
66. ΑΝΟΙΞΗ – ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Β Άνοιξης Σάββατο 17/10/20 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 5-0
67. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 17/10/20 12:30 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 3-

Πρόγραμμα Σαββατοκύριακου 24-25 σε Α’, Β’, Γ’ Υποδομές ΕΠΣΑΝΑ , αποτελέσματα 17-18/10
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top