ΕΠΣΑ

Πρόγραμμα, διαιτητές Σαββατοκύριακου 17-18/10 στην ΕΠΣΑ, τα ζευγάρια 4ης φάσης Κυπέλλου

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
6. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.
8. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
9. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
11. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
12. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.
14. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
16. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
17. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
19. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
20. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
21. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
23. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΘΩΜΑΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
25. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
27. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ.
29. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ.
Κ-18 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/10/20 11:45 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
31. ΡΟΥΦ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/10/20 18:30 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ.
32. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/10/20 18:30 ΛΩΝΗ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν.
Κ-18 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 17/10/20 12:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν.
34. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 17/10/20 13:15 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
35. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/10/20 19:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Κ-18 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 12:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
37. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 12:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
38. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 17/10/20 19:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ-18 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 12:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΤΣΙΡΚΑΣ Δ.
40. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 12:30 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ.
41. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 17/10/20 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΤΣΙΡΚΑΣ Δ.
42. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 18:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
43. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 19:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
Κ-18 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 17/10/20 18:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
45. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 18:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.
Κ-18 6ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/10/20 18:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
47. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 17/10/20 19:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
Κ-16 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/10/20 00:00 3-0 α.α.
49. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 17/10/20 14:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
50. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 17/10/20 18:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
51. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/10/20 18:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
Κ-16 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΡΟΥΦ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -1 ΡΟΥΦ Σάββατο 17/10/20 11:30 ΓΚΙΚΑΣ Φ.
53. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 17/10/20 14:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
Κ-16 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/10/20 09:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
55. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 17/10/20 09:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
56. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/10/20 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
57. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 20:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
Κ-16 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 10:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
59. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 11:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
60. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 18:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
61. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/10/20 19:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
Κ-16 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 09:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
63. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 10:45 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
64. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/10/20 11:45 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
65. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν.
Κ-16 6ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/10/20 10:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
67. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 17/10/20 10:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
68. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 12:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
69. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/10/20 18:30 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
Κ-14 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/10/20 10:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ.
71. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/10/20 14:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
72. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/10/20 18:00 ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
Κ-14 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 09:30 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
74. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 17/10/20 11:45 ΛΩΝΗ Ε.
75. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ.
76. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 17/10/20 16:15 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
Κ-14 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 10:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
78. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Κ-14 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/10/20 11:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
80. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 17/10/20 11:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
81. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/10/20 12:30 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
82. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 18:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
Κ-14 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 17/10/20 10:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
84. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/10/20 10:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
85. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/10/20 19:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
86. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 20:15 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Κ-14 6ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/10/20 10:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
88. ΙΑΣΩΝ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 10:30 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
89. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/10/20 11:30 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
90. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 17/10/20 12:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
91. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/10/20 12:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
Κ-12 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/10/20 10:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ.
93. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΡΟΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/10/20 11:30 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ.
94. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/10/20 16:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Δ.
Κ-12 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 17/10/20 10:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
96. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 17/10/20 10:30 ΛΩΝΗ Ε.
Κ-12 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/10/20 13:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
98. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 15:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
99. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/10/20 20:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
Κ-12 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 10:15 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
101. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 11:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
102. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 14:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
103. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 19:30 ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ.
Κ-12 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
104. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 17/10/20 00:00 3-0 α.α.
105. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 09:30 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
106. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/10/20 11:45 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
Κ-12 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
107. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/10/20 18:30 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
4η ΦΑΣΗ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 21/10/20 15:30
Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΒΥΡΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
5. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
6. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
7. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 18/10/20 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
9. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
10. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 18/10/20 16:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
11. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
12. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
14. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
15. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 18/10/20 16:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
16. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/10/20 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/10/20 11:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
18. ΠΟΨ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
19. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/10/20 16:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
21. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
22. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 18/10/20 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
23. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
25. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 18/10/20 16:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/10/20 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
27. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 18/10/20 11:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΛΩΝΗ Ε.
28. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Δ.
29. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/10/20 09:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
31. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
32. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν.
33. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/10/20 13:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΧΑΛΑΡΗΣ Α., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 18/10/20 11:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
35. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 18/10/20 11:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΤΣΙΡΚΑΣ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
36. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΡΟΥΦ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
37. ΠΛΑΤΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/10/20 12:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Κ-18 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ STAR ΒΟΥΛΑΣ Κυριακή 18/10/20 10:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
39. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 18/10/20 18:45 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
40. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 18/10/20 19:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΧΑΛΑΡΗΣ Α.
Κ-18 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/10/20 18:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
42. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 18/10/20 18:30 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν.
Κ-18 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 18:15 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.
44. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 18/10/20 18:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
45. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/10/20 20:15 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
Κ-18 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 19:15 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
Κ-18 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 18/10/20 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
48. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 18/10/20 18:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
49. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/10/20 18:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
Κ-18 6ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 18/10/20 11:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
51. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 18/10/20 16:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΘΩΜΑΣ Π., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
52. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 18/10/20 18:30 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Δ.
53. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 19:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν.
Κ-16 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/10/20 12:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
55. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/10/20 16:30 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Κ-16 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 09:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
57. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/10/20 10:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
58. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 18/10/20 11:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
59. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 18:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
Κ-16 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/10/20 18:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
Κ-16 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 1 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 18/10/20 10:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
Κ-16 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 10:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
Κ-16 6ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 18/10/20 14:00 ΘΩΜΑΣ Π.
Κ-14 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 18/10/20 12:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
65. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΡΟΥΦ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/10/20 13:30 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
66. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/10/20 18:30 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
Κ-14 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 18/10/20 10:30 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.
68. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 18/10/20 13:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
Κ-14 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 10:15 ΣΙΝΤΟΣ Δ.
70. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 11:45 ΣΙΝΤΟΣ Δ.
71. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 13:45 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
Κ-14 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 18/10/20 14:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
73. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/10/20 19:00 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Κ-14 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 18/10/20 11:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
75. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/10/20 14:15 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
Κ-12 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 18/10/20 13:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Δ.
77. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/10/20 15:00 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Κ-12 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΟΨ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 18/10/20 10:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
79. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 18/10/20 13:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
80. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/10/20 14:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
Κ-12 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 13:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
82. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 18/10/20 13:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Κ-12 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 18/10/20 11:45 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
Κ-12 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 18/10/20 10:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
85. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 12:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
Κ-12 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 18/10/20 11:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
87. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 18/10/20 12:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
88. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/10/20 13:15 ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
89. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 18/10/20 13:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.

ΚΛΗΡΩΣΗ 4ης ΦΑΣΗΣ 50ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ ¨Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ¨
Η Κλήρωση των αγώνων της 4ης φάσης του 50ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ “Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ” ανέδειξε τα παρακάτω ζευγάρια αγώνων:

ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 28/10 14:30
ΑΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1 ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡ.
2 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
3 ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ.
4 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
5 ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠ. ΡΟΥΦ
6 ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘ.
7 ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
8 ΑΟ Ν Φ. ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ.
9 ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΡΑΣ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ
10 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
11 ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
12 ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΕΣ
13 ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
14 ΒΥΡΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙ
15 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
16 ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πρόγραμμα, διαιτητές Σαββατοκύριακου 17-18/10 στην ΕΠΣΑ, τα ζευγάρια 4ης φάσης Κυπέλλου
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top