ΕΠΣΑΝΑ

Πρόγραμμα 14/10 και Σαββατοκύριακου 17-18/10 στην ΕΠΣΑΝΑ

Β΄ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Άννας Τετάρτη 14/10/20 15:30
1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κρυονερίου Σάββατο 17/10/20 16:15
3. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 18/10/20 16:15
4. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Μαραθώνα Κυριακή 18/10/20 16:15
5. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Δημοτικό Αχαρνών Κυριακή 18/10/20 16:15
6. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 18/10/20 16:15
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Σάββατο 17/10/20 16:15
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 18/10/20 16:15
9. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 18/10/20 16:15
10. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Κυριακή 18/10/20 16:15
11. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Άνοιξης Κυριακή 18/10/20 16:15
Β Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 17/10/20 16:15
13. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Δροσιάς Σάββατο 17/10/20 16:15
14. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 18/10/20 16:15
15. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 18/10/20 16:15
16. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 18/10/20 16:15
17. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 18/10/20 16:15
18. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ανθούσας Κυριακή 18/10/20 16:15
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 17/10/20 16:15
20. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 17/10/20 16:15
21. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 17/10/20 16:15
22. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 18/10/20 16:15
23. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Διώνης Κυριακή 18/10/20 16:15
24. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Βούλας Κυριακή 18/10/20 16:15
Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 17/10/20 10:00
26. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 17/10/20 10:00
27. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 17/10/20 10:00
28. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Βούλας Σάββατο 17/10/20 10:00
29. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 17/10/20 10:00
Κ18 Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Νέων Παλατίων Σάββατο 17/10/20 10:00
31. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 17/10/20 10:00
32. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Ραφήνας Σάββατο 17/10/20 10:00
33. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 17/10/20 10:00
34. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Άνοιξης Σάββατο 17/10/20 10:00
Κ16 Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Παπασιδέρη Κυριακή 18/10/20 10:00
36. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 18/10/20 10:00
37. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Κερατέας Κυριακή 18/10/20 10:00
38. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 18/10/20 10:00
Κ16 Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Καπανδριτίου Κυριακή 18/10/20 10:00
40. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Δημοτικό Αχαρνών Κυριακή 18/10/20 10:00
41. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 18/10/20 10:00
42. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Κυριακή 18/10/20 10:00
Κ16 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διονύσου Κυριακή 18/10/20 10:00
44. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ Διώνης Κυριακή 18/10/20 10:00
45. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Κυριακή 18/10/20 10:00
46. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ραφήνας Κυριακή 18/10/20 10:00
Κ16 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γλυκών Νερών Κυριακή 18/10/20 10:00
48. ΑΝΟΙΞΗ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Άνοιξης Κυριακή 18/10/20 10:00
49. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 18/10/20 10:00
50. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 18/10/20 10:00
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΑΡΚΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Σάββατο 17/10/20 12:30
52. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 17/10/20 12:30
53. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 17/10/20 12:30
54. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διώνης Σάββατο 17/10/20 12:30
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 17/10/20 12:30
56. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Καλυβίων Σάββατο 17/10/20 12:30
57. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Παπασιδέρη Σάββατο 17/10/20 12:30
58. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 17/10/20 12:30
59. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 17/10/20 12:30
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Pallini Αrena Σάββατο 17/10/20 12:30
61. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ανθούσας Σάββατο 17/10/20 12:30
62. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 17/10/20 12:30
63. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σάββατο 17/10/20 12:30
64. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 17/10/20 12:30
Κ14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Συκαμίνου Σάββατο 17/10/20 12:30
66. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 17/10/20 12:30
67. ΑΝΟΙΞΗ – ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Β Άνοιξης Σάββατο 17/10/20 12:30
68. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 17/10/20 12:30

Πρόγραμμα 14/10 και Σαββατοκύριακου 17-18/10 στην ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top