ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Οι τηλεοπτικές αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου 25/7/2021

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 25/7/2021

COSMOTE Sport 7
UFC Fight Night COSMOTE Sport 7
02:00

EUROSPORT 2
Σκέιτμπορντ
Ολυμπιακοί Αγώνες EUROSPORT 2
02:30

EUROSPORT
Κωπηλασία
Ολυμπιακοί Αγώνες EUROSPORT
03:00

ΕΡΤ1
Σκέιτμπορντ
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ1
03:00

ΕΡΤ2
Κωπηλασία, Σκιφ (Α/Γ), Δίκωπος (Γ) ρεπεσάζ
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ2
03:00

ΕΡΤ Sports
Ενόργανη γυμναστική (Γ)
EHF Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ανδρών ΕΡΤ Sports
04:00

EUROSPORT 2
Σκέιτμπορντ
Ολυμπιακοί Αγώνες EUROSPORT 2
04:00

EUROSPORT
Κολύμβηση
Ολυμπιακοί Αγώνες EUROSPORT
04:30

ΕΡΤ3
Κολύμβηση
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ3
04:30

EUROSPORT 2
Τένις
Ολυμπιακοί Αγώνες EUROSPORT 2
05:00

ΕΡΤ2
Σκοποβολή, 10μ. αεροβόλο πιστόλι (Γ), τελικός
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ2
05:15

ΕΡΤ1
Πόλο (Ελλάδα-Ουγγαρία)
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ1
05:30

COSMOTE Sport 8
Mifel Open, τελικός
Τένις COSMOTE Sport 8
06:00

EUROSPORT
Πυγμαχία
Ολυμπιακοί Αγώνες EUROSPORT
06:15

ΕΡΤ1
Σκέιτμπορντ
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ1
06:20

ΕΡΤ3
Μπάσκετ 3Χ3 (Α/Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ3
06:30

EUROSPORT
Ποδηλασία δρόμου
Ολυμπιακοί Αγώνες EUROSPORT
07:00

ΕΡΤ2
Τάε Κβον Ντο -57κ. (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ2
07:30

ΕΡΤ Sports
Τάε Κβον Ντο -57κ. (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ Sports
07:30

ΕΡΤ3
Μπάσκετ (Α) Γερμανία-Ιταλία
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ3
07:40

EUROSPORT 2
Μπάσκετ 3Χ3
Ολυμπιακοί Αγώνες EUROSPORT 2
08:00

ΕΡΤ3
Καταδύσεις, 3μ. συγχρον. (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ3
09:00

ΕΡΤ3
Βόλεϊ (Α/Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ3
09:40

ΕΡΤ Sports
Ενόργανη (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ Sports
10:00

ΕΡΤ1
Τένις
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ1
10:00

ΕΡΤ3
Ποδόσφαιρο (Α) Αίγυπτος-Αργεντινή
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ3
10:30

ΕΡΤ3
Ποδόσφαιρο (Α) Αίγυπτος-Αργεντινή
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ3
10:30

ΕΡΤ2
Άρση βαρών -61κ (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ2
10:30

EUROSPORT 2
Μπάσκετ 3Χ3
Ολυμπιακοί Αγώνες EUROSPORT 2
11:30

ΕΡΤ2
Τζούντο -52κ (Γ), -66κ (Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ2
11:45

EUROSPORT
Πυγμαχία
Ολυμπιακοί Αγώνες EUROSPORT
12:15

COSMOTE Sport 6
Swiss Open Gstaad, τελικός
Τένις COSMOTE Sport 6
12:30

ΕΡΤ3
Μπάσκετ 3Χ3 (Α/Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ3
12:30

ΕΡΤ3
Κολύμβηση
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ3
13:00

ΕΡΤ2
Τάε Κβον Ντο -57κ. (Γ) Ρεπεσάζ
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ2
13:00

EUROSPORT
Κολύμβηση
Ολυμπιακοί Αγώνες EUROSPORT
13:00

EUROSPORT 2
Beach volley
Ολυμπιακοί Αγώνες EUROSPORT 2
14:00

ΕΡΤ2
Άρση βαρών -67(Α), Τάε Κβον Ντο -57(Γ), -68(Α)
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ2
14:00

ΕΡΤ1
Τάε Κβον Ντο -57κ. (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ1
14:15

ΕΡΤ Sports
Ενόργανη (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ Sports
14:20

NOVASPORTS 3
Μαλίν-Αντβέρπ
Βελγικό πρωτάθλημα NOVASPORTS 3
14:30

NOVASPORTS 1
Ζανγκτ Πάουλι-Χόλσταϊν Κιέλ
Β’ κατηγορία Γερμανίας NOVASPORTS 1
14:30

EUROSPORT 2
Μπάσκετ 3Χ3
Ολυμπιακοί Αγώνες EUROSPORT 2
15:00

ΕΡΤ3
Μπάσκετ (Α) Γαλλία-ΗΠΑ
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ3
15:00

EUROSPORT
Βόλεϊ
Ολυμπιακοί Αγώνες EUROSPORT
15:30

ΕΡΤ2
Τάε Κβον Ντο -57κ. (Γ), τελικοί
Ολυμπιακοί Αγώνες ΕΡΤ2
15:45

NOVASPORTS 1
Κλαμπ Μπριζ-Έουπεν
Βελγικό πρωτάθλημα NOVASPORTS 1
17:00

COSMOTE Sport 1
Άλκμααρ-Παναθηναϊκός
Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου COSMOTE Sport 1
17:00

COSMOTE Sport 2
Σεντ Μίρεν – Πάρτικ Θιστλ
Λιγκ Καπ Σκωτίας COSMOTE Sport 2
17:00

COSMOTE Sport 7
Χαρτ οφ Μιντλόθιαν-Ιβερνές
Λιγκ Καπ Σκωτίας COSMOTE Sport 7
19:15

COSMOTE Sport 8
Plava Laguna Croatia Open Umag, τελικός
Τένις COSMOTE Sport 8
21:00

Οι τηλεοπτικές αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου 25/7/2021
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top