ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Οι σημαντικές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 10/4/2021

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/4/2021
NOVASPORTS 3
Μίλγουολ-Σουόνσι
Championship Αγγλίας NOVASPORTS 3
14:30

ΕΡΤ Sports
Ιωνικός-Δόξα Δράμας
Super League 2 ΕΡΤ Sports
14:45

ΕΡΤ3
Απόλλων Λάρισας-Λεβαδειακός
Football League ΕΡΤ3
14:45

NOVASPORTS 1
Βόλος-Παναιτωλικός
Super League NOVASPORTS 1
15:00

COSMOTE Sport 2
Χετάφε-Κάντιθ
Ισπανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 2
15:00

COSMOTE Sport 6
Andalucia Open. 2ος ημιτελικός
Τένις COSMOTE Sport 6
15:00

ΕΡΤ Sports 2
Κολοσσός-ΑΕΚ
Μπάσκετ ΕΡΤ Sports 2
16:00

NOVASPORTS 2
Σπέτσια-Κροτόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα NOVASPORTS 2
16:00

COSMOTE Sport 7
Βέρντερ Βρέμης-Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 7
16:30

COSMOTE Sport 3
Μπάγερν Μονάχου-Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 3
16:30

EUROSPORT
Γύρος της Ισπανίας, 6ο ετάπ
Ποδηλασία EUROSPORT
16:30

COSMOTE Sport 8
Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 8
16:30

COSMOTE Sport 9
Χέρτα Βερολίνου-Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 9
16:30

NOVASPORTS 5
ΚΠΡ-Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Championship Αγγλίας NOVASPORTS 5
17:00

NOVASPORTS 4
Ντέρμπι-Νόριτς
Championship Αγγλίας NOVASPORTS 4
17:00

COSMOTE Sport 5
Λίβερπουλ-Άστον Βίλα
Αγγλικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 5
17:00

ΕΡΤ3
Άρης-Ιωνικός
Μπάσκετ ΕΡΤ3
17:00

NOVASPORTS 1
Απόλλων Σμύρνης-ΟΦΗ
Super League NOVASPORTS 1
17:15

COSMOTE Sport 2
Μπιλμπάο-Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 2
17:15

ΕΡΤ Sports
Βουλιαγμένη-Ορβοσι
Πόλο ΕΡΤ Sports
18:00

NOVASPORTS 3
Στρασμπούρ-Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα NOVASPORTS 3
18:00

NOVASPORTS 2
Πάρμα-Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα NOVASPORTS 2
19:00

NOVASPORTS 1
Ατρόμητος-ΑΕΛ
Super League NOVASPORTS 1
19:30

COSMOTE Sport 1
Κρίσταλ Πάλας-Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 1
19:30

COSMOTE Sport 3
Στουτγκάρδη-Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 3
19:30

COSMOTE Sport 8
Έιμπαρ-Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 8
19:30

COSMOTE Sport 9
Τοντέλα-Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 9
20:00

EUROSPORT
Τελικός γυναικών 87kg
Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα EUROSPORT
20:00

ΕΡΤ3
Παναθηναϊκός-Λαύριο
Μπάσκετ ΕΡΤ3
20:00

NOVASPORTS 1
Ουντινέζε-Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα NOVASPORTS 1
21:45

COSMOTE Sport 7
Μάλαγα-Ανδόρα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 7
21:45
NOVASPORTS 4
The Masters Tournament
Γκολφ NOVASPORTS 4
22:00

COSMOTE Sport 2
Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 2
22:00

NOVASPORTS 2
Μονπελιέ-Μαρσέιγ
Γαλλικό Πρωτάθλημα NOVASPORTS 2
22:00

COSMOTE Sport 8
Μάρβιν Βετόρι – Κέβιν Χόλαντ
UFC Fight Night COSMOTE Sport 8
22:00

COSMOTE Sport 9
Πάσος Φερέιρα-Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα COSMOTE Sport 9
22:30

 

Οι σημαντικές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 10/4/2021
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top