ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

Οι διαιτητές της α’ φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος

Ορίστηκαν οι διαιτητές για την α’ φάση του Κυπέλλου Ελλάδας

28/9 17.00

ΛΕΥΚΙΜΜΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ: Νέος, Τσάντας-Γκελης (Ηπείρου)

ΚΟΖΑΝΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ: Νίτσας, Πάλλας-Μπουρονικός (Λαρισα)

ΠΟΡΟΣ-ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ: Μόσχου,Καφεσάκης-Θεοδωσάκης (Λασιθίου)

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ: Μαυραντωνάκης, Δασκαλάκης-Βισακδούρος (Χίου, Ηρακλείου-Ηρακλείου)

29/8 17.00

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: Ασλανίδης, Καλορογιάννης-Κουυσικανίδης (Πιερίας)

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ: Μαυρίδης, Παπαδάκης-Μπέγκας (Ημαθίας)

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ: Σιδηρόπουλος, ρεστης-Βλακίδας (Πέλλας)

ΑΝΘΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΗΝΟΥ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ: Τομάρας, Καρακασίδης-Φερατογλου (Θράκης, Θράκης-Έβρου)

ΟΡΦΕΑΣ ΠΟΥΜΑ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ: Στρατούδης, Τερζόπουλος-Κυριαζής (Έβρου, Έβρου-Θεσσαλίας0

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ-ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: Φουστανάς, Φακάνας-Αγγελόπουλος (Μακεδονίας)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ-ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Δραγούσης, Ζιγκερίδης-Μαυρίδης (Κιλκίς)

ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ-ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: Θεοδωρόπουλος, Δούμτσης-Πάνου (Φλώρινας)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ-ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ: Σαφούρης, Βακουφτσής-Χολάνης (Σερρών)

ΠΑΝΑΓΡΙΝΑΪΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ: Φώκας, Αβραμόπουλου-Ανδριανός (Αχαϊας)

ΠΟ ΦΗΚΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ: Μπουρουζίκας, Δεδικούσης-Κοτούμπας (Λάρισα)

ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ: Χατζηπαναγιώτου, Μιχαλάς-Μίχος (Ηπείρου, Κέρκυρας-Κέρκυρας)

ΑΓ. ΜΑΤΘΑΙΟΥ-ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ: Πίγγιου, Σίσκας-Νάστος (Θεσπρωτίας, Ηπείρου-Πρέβεζα)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ-ΑΜΒΡΥΣΕΥΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ: Πέτσας, Σκούρας-Παπαγεωργόπουλος (Τρικάλων, Χαλκιδικής-Τρικάλων).

ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ-ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ: Τζόβας, Μάνος-Διονύσης (Ηπείρου, Άρτας-Άρτας)

ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ-ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ: Φωστέρης, Δάλλας-Σοφιάς (Ανατολικής Αττικής, Εύβοιας-Ανατολικής Αττικής)

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ: Βαρτσάκης, Σοβολος-Μπεκιάρης (Λακωνίας)

ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ-ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ: Ρέκκας, Γκούμας-Μπουρίκας (Μεσσηνίας)

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ-ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ: Ξηρογιάννης, Βασιλείου-Λαμπροπούλου (Βοιωτίας)

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ: Ζαχαρόπουλος, Γκούβας-Αλεξοπούλου (Ανατολικής Αττικής)

ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ: Αλιάγας, Μανούρας-Παύλος (Δυτικής Αττικής)

ΝΕΑΠΟΛΗ-ΑΗΤΤΗΤΟΣ: Μανδαλενάκης, Σφακιανάκης-Μάτσας (Ηρακλείου)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ: Φίτσας, Κλεπετσάνης-Οικονόμου (Δυτικής Αττικής, Κορινθίας-Κορινθίας)

ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ: Ταμπουρατζής, Κοκοτάκης-Λιοδάκης (Λασιθίου, Λασιθίου-Ρεθυμνου)

5/9

ΠΟΝΤΙΩΝ-ΕΛΑΣΣΟΝΑ:Πολυχρονίου, Σιδερίδης-Κοτσερίδης (Καστοριάς, Καστοριάς-Φλώρινας)

ΠΑΟ ΡΟΥΦ-ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ: Μπαλαχούτης, Σγουράκης-Μπουμποπατζόγλου Πειραιά)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ-ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙ: Τσακλάνης, Ζούλης-Κορδάς (Ηλείας, Αχαϊας-Ηλείας)

ΜΥΚΟΝΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ (14.00): Στεργιώτης, Μητροφάνης-Καφρίτσας (Αθηνών)

ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ: Τσατσούλης, Μαραθωνίτης-Καραγεώργος (Αθηνών)

ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ-ΚΑΡΑΒΑΣ: Σταυρουλάκης, Βαρβαντάκης-Βλαχάκης (Ρεθύμνου)

ΠΟΑ-ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ: Γεωργόπουλος, Μαυρεδάκης-Μαρκετάκης (Χανίων)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ-ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ (14.00): Ζαφείρης, Δασκαλάκης-Κατσογιάννης (Ηρακλείου)

Οι διαιτητές της α’ φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top