ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 5-6/9 για την Α’ φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

50ο ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 05/09/20 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
2. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 05/09/20 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
3. ΠΕΥΚΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 05/09/20 16:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι.
4. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/09/20 16:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 05/09/20 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
6. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/09/20 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ.
7. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 05/09/20 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΡΔΑΣ Β.
8. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/09/20 16:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
9. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/09/20 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΡΑΣ Α.
10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/09/20 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 05/09/20 16:30 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
12. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 05/09/20 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
13. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΠΟΨ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 05/09/20 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
14. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 05/09/20 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
15. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/09/20 09:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
16. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 06/09/20 10:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
17. ΑΦΟΒΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/09/20 10:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
18. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/09/20 10:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
19. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 06/09/20 10:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
20. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/09/20 10:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
21. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 06/09/20 10:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
22. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/09/20 10:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
23. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/09/20 10:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
24. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/09/20 12:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
25. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/09/20 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.
26. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/09/20 16:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
27. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/09/20 16:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
28. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Κυριακή 06/09/20 16:30 ΙΣΣΑ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
29. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 06/09/20 16:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
30. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 06/09/20 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
31. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/09/20 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
32. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 06/09/20 16:30 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
33. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 06/09/20 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
34. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 06/09/20 16:30 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.
35. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/09/20 16:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
36. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/09/20 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 5-6/9 για την Α’ φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top