Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 24-25/4 στην Γ’ Εθνική

Δείτε τους διαιτητές που ορίστηκαν στα ματς του Σαββατοκύριακου 24-25/4 στην Γ’ Εθνική

Δείτε τους διαιτητές στον 8ο όμιλο για την 7η αγωνιστική

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ (15.45): Χατζηγιάννης, Ιωαννίδης-Αντωνόπουλος (Πειραιά)

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ (16.30): Τσουκαλάς, Αδαμόπουλος-Κουρέντας (Αθηνών-Μεσσηνίας-Τρικάλων)

ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ (16.30): Τζαμουτζαντώνης, Ψυλλος-Πετρίδης (Χίου, Λέσβου-Χίου)

ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (16.30): Νικόπουλος, Τζανής-Μητροφάνης (Θεσσαλίας, Αθηνών- Αθηνών)

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (16.30): Μαχαίρας Ε., Δέτση-Γενναίος (Αθηνών)

ΚΑΡΑΒΑΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ (17.30): Ανδρικόπουλος, Στεφάνου-Παπαδάμ (Κυκλάδων, Χίου-Χίου)

Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής στον 6ο όμιλο της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά έχουμε

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΥΚΟΝΟΣ (13.00): Αντωνίου, Σοφιας-Βασιλογλου (Ανατολικής Αττικής, Ανατολικής Αττικής-Ρεθύμνου)

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ (16.30): Γιαννούκας, Μανουρας Ν.-Παύλος (Δωδ/σου, Δυτικής Αττικής-Δυτικής Αττικής)

ΜΑΡΚΟ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ (16.30): Λάμπρου, Πριονας-Δαλλας (Εύβοιας)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (16.30): Καδδάς, Καραθανάσης-Γκούβας (Αχαϊας, Ανατολικής Αττικής-Ανατολικής Αττικής)

ΑΗΤΤΗΤΟΣ-ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (16.30): Καλογερόπουλος, Ίσσα-Μαραθωνίτης (Αθηνών)

Ρεπό: Πανναξιακός

Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΣΡΙΚΗ ΕΠΙΣΡΟΠΗ ΔΙΑΙΣΗ΢ΙΑ΢
ΠΡΩΣΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ΢ 2020/21
ΑΓΩΝΕ΢ 24-25.04.2021
ΟΡΙ΢ΜΟΙ
ΔΙΑΙΣΗΣΩΝ
ΑΓΩΝ. ΟΜΙΛΟ΢ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΣΗΣΗ΢ ΕΠ΢ Α’ ΒΟΗΘΟ΢ ΕΠ΢ Β’ ΒΟΗΘΟ΢ ΕΠ΢ ΠΑΡΑΣΗΡΗΣΗ΢ ΕΠ΢
7 1.1 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΤ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΤ Π΢
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΡΑΜΑ΢ ΑΕ
ΦΟΤ΢ΣΑΝΑ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΜΙΧΣΑΣΙΔΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΚΑΣ΢ΑΝΣΟΤΡΑ΢
ΕΤΑΓΓΕΛΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΚΑΜΠΟΤΡΗ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
΢ΕΡΡΩΝ
7 1.1 24/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΗΡΑΚΛΗ΢
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α΢
ΑΝΑΓΕΝΝΗ΢Η
ΘΑΛΑ΢΢ΙΑ΢ ΞΑΝΘΗ΢
Α΢ΛΑΝΙΔΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΠΙΕΡΙΑ΢
ΚΟΤΣ΢ΙΚΑΝΙΔΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΠΙΕΡΙΑ΢
Σ΢ΙΚΛΗΣΑΡΗ
ΒΑ΢ΙΛΕΙΑ
ΠΙΕΡΙΑ΢
ΓΚΟΓΚΟΤ
΢ΣΤΛΙΑΝΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
7 1.1 25/04/21 16:30 ΑΟ ΞΑΝΘΗ΢
ΟΡΦΕΑ΢ PUMA
ΞΑΝΘΗ΢ ΑΟ
ΑΕΣΟ΢
ΟΡΦΑΝΟΤ Α΢
ΠΑΡΧΑΡΙΔΗ΢
ΠΕΡΙΚΛΗ΢
ΔΡΑΜΑ΢
ΡΑΒΙΚΑΛΗ΢
ΠΕΣΡΟ΢
ΔΡΑΜΑ΢
΢ΙΑΜΑΝΗ΢
ΑΝΣΩΝΙΟ΢
ΔΡΑΜΑ΢
΢ΑΒΒΟΓΛΟΤ
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΞΑΝΘΗ΢
7 1.1 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
΢ΟΧΟΤ
ΕΘΝΙΚΟ΢ ΢ΟΧΟΤ
ΝΕ΢ΣΟ΢
ΧΡΤ΢ΟΤΠΟΛΗ΢ Α΢
ΧΑΨΑ΢
ΗΛΙΑ΢
΢ΕΡΡΩΝ
ΒΑΚΟΤΦΣ΢Η΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
΢ΕΡΡΩΝ
ΖΑΧΑΡΙΑ
ΜΑΡΙΑ
΢ΕΡΡΩΝ
ΔΙΑΜΑΝΣΟΠΟΤΛΟ΢
ΛΟΤΚΑ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
7 1.1 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΔΙΑΒΑΣΩΝ
ΕΤΟ΢ΜΟΤ ΑΕ
ΕΝΩ΢Η ΑΝΘΕΙΑ΢-
ΑΡΙ΢ΣΕΙΝΟΤ Π΢
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ΢
ΘΕΟΦΙΛΟ΢ ΠΕΛΛΑ΢
ΑΡΕ΢ΣΗ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΠΕΛΛΑ΢
ΒΛΑΔΙΚΑ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΠΕΛΛΑ΢
ΛΙΑΧΟΤΔΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
7 1.1 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΟΡΦΑΝΙΟΤ
Ν. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΟΡΦΑΝΙΟΤ ΑΟ
ΑΡΗ΢
ΑΒΑΣΟΤ ΑΜ΢
ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΤ
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΔΡΑΜΑ΢
ΚΟΣΑΝΙΔΟΤ
ΔΗΜΗΣΡΑ
ΔΡΑΜΑ΢
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΤ-ΜΙΛΛΗ
ΧΡΙ΢ΣΟΦΟΡΑ ΔΡΑΜΑ΢
ΣΕΡΕΣΙΔΗ΢
ΦΩΣΙΟ΢ ΚΑΒΑΛΑ΢
7 1.1 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΔΡΑΜΑ΢
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟ΢ ΑΟ ΔΙΔΤΜΟΣΕΙΧΟΤ ΑΕ
ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΟΠΟΤΛΟ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ΢
ΧΡΤ΢ΑΪΔΗ΢
΢ΣΑΤΡΟ΢
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ΢
ΚΩ΢ΣΟΓΛΟΤ
ΗΛΙΑ΢
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ΢
ΕΤΘΤΜΙΑΔΗ΢
ΙΩΑΚΕΙΜ
ΔΡΑΜΑ΢
7 1.2 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΚΟΤΦΑΛΙΩΝ ΚΟΤΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ΢ Α΢
ΜΕΛΣΖΑΝΙΔΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΗΜΑΘΙΑ΢
ΠΑΠΑΔΑΚΗ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΗΜΑΘΙΑ΢
ΜΠΟΓΙΑΣΖΟΓΛΟΤ
ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢
ΗΜΑΘΙΑ΢
ΜΠΟΖΑΣΖΙΔΗ΢
ΠΛΑΣΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
7 1.2 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ΢
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΣΡΙΚΑΛΩΝ ΑΟ
ΑΓΡΟΣΙΚΟ΢ Α΢ΣΗΡ
ΕΤΟ΢ΜΟΤ ΠΜΑ΢
΢ΙΔΗΡΟΠΟΤΛΟ΢
΢ΑΒΒΑ΢
ΕΒΡΟΤ
ΚΟΡΩΝΑ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
΢ΑΚΚΟ΢
ΜΙΧΑΗΛ
ΚΟΖΑΝΗ΢
ΧΡΙ΢ΣΟΔΟΤΛΟΤ
ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟ΢
ΗΜΑΘΙΑ΢
7 1.2 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
Ν. ΣΡΑΠΕΖΟΤΝΣΑ΢
ΕΘΝΙΚΟ΢
ΓΙΑΝΝΙΣ΢ΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗ΢Η
ΠΛΑΓΙΑ΢
ΜΑΡΟΠΟΤΛΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΑΓΓΕΛΟΠΟΤΛΟ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΠΑΠΑΔΟΠΟΤΛΟΤ
ΖΩΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΑΔΗ΢
ΠΕΡΙΚΛΗ΢
ΠΕΛΛΑ΢
7 1.2 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
΢ΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΘΤΕΛΛΑ
΢ΑΡΑΚΗΝΩΝ ΠΑ΢
Η ΝΙΚΗ
ΑΓΚΑΘΙΑ΢ Α΢
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΤΛΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΦΛΩΡΙΝΑ΢ ΔΟΤΜΣ΢Η΢
ΠΑΤΛΟ΢
ΦΛΩΡΙΝΑ΢ ΠΑΝΟΤ
ΠΑΝΣΕΛΗ΢
ΦΛΩΡΙΝΑ΢ ΙΣ΢ΚΟ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΠΕΛΛΑ΢
7 1.2 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΒΑΡΒΑΡΑ΢
ΑΕΣΟ΢
ΒΑΡΒΑΡΑ΢ ΑΕ΢
ΕΔΕ΢΢ΑΪΚΟ΢ Α΢
ΚΕΦΑΛΑ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
΢ΕΡΡΩΝ
ΚΡΤΩΝΑ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
΢ΕΡΡΩΝ
ΧΟΛΑΝΗ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
΢ΕΡΡΩΝ
ΔΡΟ΢ΙΝΟ΢
ΠΕΣΡΟ΢
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ΢
7 1.2 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ΢
ΠΟ΢ΕΙΔΩΝ
Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ΢ Α΢
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ΢
ΠΑΟΚ
΢ΙΔΗΡΟΠΟΤΛΟ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΠΕΛΛΑ΢
ΚΕ΢Ι΢ΟΓΛΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΠΕΛΛΑ΢
ΑΔΡΑΜΑΝΗ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΠΕΛΛΑ΢
ΠΡΟΔΑΦΙΚΑ΢
ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
7 1.2 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΣΕΙΑ΢
ΝΕΟ΢ ΠΟ
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΣΕΙΑ΢
ΓΙΑΝΝΙΣ΢Α Α΢
Α΢ΒΕ΢ΣΟΠΟΤΛΟ΢
ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟ΢
ΚΙΛΚΙ΢
ΜΑΤΡΙΔΗ΢
ΛΑΖΑΡΟ΢
ΚΙΛΚΙ΢
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΤΛΟ΢
ΘΕΟΔΩΡΟ΢
ΚΙΛΚΙ΢
ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ΢
7 1.3 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣΡΟΜΗΣΟ΢
ΠΑΛΑΜΑ Α΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ΢
ΦΟΤΦΑ Π΢
ΠΑΠΑΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟΤ
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΦΘΙΩΣΙΔΑ΢ ΚΑΛΤΒΑ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΦΘΙΩΣΙΔΑ΢ ΓΑΚΟ΢
΢ΕΡΑΦΕΙΜ ΦΘΙΩΣΙΔΑ΢ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΤΛΟ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΚΑΡΔΙΣ΢Α΢
7 1.3 25/04/21 16:30 ΕΑΚ ΑΜΤΝΣΑΙΟΤ ΕΡΜΗ΢ ΑΜΤΝΣΑΙΟΤ ΜΕΣΕΩΡΑ Α΢
ΚΑΣΕΡΙΑΔΗ΢
ΙΟΡΔΑΝΗ΢
ΠΕΛΛΑ΢
ΔΕΜΕΡΣΖΗ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΠΕΛΛΑ΢
΢ΗΠΑΚΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΠΕΛΛΑ΢
ΡΟΝΣ΢Η΢
ΓΡΗΓΟΡΙΟ΢
ΚΑ΢ΣΟΡΙΑ΢
7 1.3 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
Σ΢ΑΡΙΣ΢ΑΝΗ΢
Σ΢ΑΡΙΣ΢ΑΝΗ΢ ΑΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΟ΢
ΑΕΣΟ΢
ΜΑΚΡΤΧΩΡΙΟΤ ΠΑΟ
ΜΠΟΤΡΟΤΖΙΚΑ΢
ΘΩΜΑ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
ΚΟΣΟΤΜΠΑ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
ΝΑΚΑ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
ΖΗΛΟ΢
ΑΝΣΩΝΙΟ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
7 1.3 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΛΙΣΟΧΩΡΟΤ
ΚΑΡΙΣ΢Α΢ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗ Φ΢ ΓΙΑΝΝΑΚΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΣΤΡΙΑΚΙΔΗ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΜΠΟΖΑΣΖΙΔΗ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΚΑΡΑΜΠΟΤΛΑ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΠΙΕΡΙΑ΢
7 1.3 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΠΡΟΑ΢ΣΙΟΤ
΢ΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗ΢Η
ΚΑΡΔΙΣ΢Α΢
ΜΠΕΚΙΑΡΗ΢
ΛΑΜΠΡΟ΢
ΚΑΡΔΙΣ΢Α΢
ΒΟΓΙΑΣΖΗ΢
ΕΛΕΤΘΕΡΙΟ΢
ΚΑΡΔΙΣ΢Α΢
ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΣΗ΢
ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢
ΚΑΡΔΙΣ΢Α΢
ΚΟΦΙΣ΢Α΢
ΜΑΣΘΑΙΟ΢
ΚΑΡΔΙΣ΢Α΢
7 1.3 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΝΕΑΠΟΛΗ΢
ΗΡΑΚΛΗ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢ ΑΕ
ΔΙΟΤ Ο
ΔΙΑ΢ ΟΦ
ΣΑ΢ΙΟΠΟΤΛΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΘΕ΢΢ΑΛΙΑ΢
΢ΑΚΚΑ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΘΕ΢΢ΑΛΙΑ΢
ΣΑ΢ΙΟΠΟΤΛΟ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΘΕ΢΢ΑΛΙΑ΢
ΚΕΡΑΜΙΔΑ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
7 1.3 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΤ
ΕΘΝΙΚΟ΢
Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΤ Π΢
ΕΛΑ΢΢ΟΝΑ΢ ΠΟ
ΜΑΤΡΙΔΗ΢
ΘΩΜΑ΢
ΗΜΑΘΙΑ΢
ΚΑΛΙΝΙΩΣΗ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
΢ΑΜΟΤ
ΖΟΤΡΝΑΣΖΙΔΗ΢
ΠΟΛΤΚΑΡΠΟ΢
ΗΜΑΘΙΑ΢
ΦΤΡΙΝΙΔΗ΢
ΕΤ΢ΣΑΘΙΟ΢
ΠΙΕΡΙΑ΢
7 1.4 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΑΜΦΙ΢΢Α΢ ΦΩΚΙΚΟ΢ Α΢ ΑΜΒΡΤ΢΢ΕΤ΢
ΔΙ΢ΣΟΜΟΤ
ΚΑΖΑΝΑ΢
΢ΠΤΡΙΔΩΝ
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢
ΓΑΛΑΝΟΠΟΤΛΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢
ΒΑ΢ΙΛΟΠΟΤΛΟ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢
ΚΟΤΦΟΓΙΑΝΝΗ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΦΩΚΙΔΑ΢
7 1.4 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
΢ΣΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΤ
ΔΙΑΓΟΡΑ΢
΢ΣΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΤ
ΘΗ΢ΕΤ΢
ΑΓΡΙΑ΢ Γ΢
ΛΕΩΝΙΔΑ΢
΢ΣΤΛΙΑΝΟ΢
ΣΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΤΛΟ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΣΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΠΑΛΑ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΣΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΓΩΝΟΠΟΤΛΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΘΕ΢΢ΑΛΙΑ΢
7 1.4 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
Ν. ΑΡΣΑΚΗ΢
ΝΕΑ΢
ΑΡΣΑΚΗ΢ ΑΟ
ΗΡΑΚΛΗ΢
ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ
ΒΛΑΧΟ΢
ΑΝΔΡΕΑ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΓΟΤΡΝΙΑ΢
ΘΕΟΔΩΡΟ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΚΑΛΛΗ΢
ΑΝΣΩΝΙΟ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΒΡΑΚΑ΢
ΧΡΤ΢ΟΒΑΛΑΝΣΗ΢
ΕΤΒΟΙΑ΢
7 1.4 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΕΤΞΕΙΝΟΤΠΟΛΗ΢
ΔΗΜΗΣΡΑ
ΕΤΞΕΙΝΟΤΠΟΛΗ΢
ΑΣΑΛΑΝΣΗ ΑΠΟ
ΝΣΕΛΕΖΟ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
ΝΣΕΛΕΖΟ΢
ΘΩΜΑ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
ΠΑΛΛΑ΢
ΘΩΜΑ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
ΚΟΤΖΑΚΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΘΕ΢΢ΑΛΙΑ΢
Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΣΡΙΚΗ ΕΠΙΣΡΟΠΗ ΔΙΑΙΣΗ΢ΙΑ΢
ΠΡΩΣΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ΢ 2020/21
ΑΓΩΝΕ΢ 24-25.04.2021
ΟΡΙ΢ΜΟΙ
ΔΙΑΙΣΗΣΩΝ
6 1.5 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΤ
ΑΧΕΡΩΝ
ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΤ ΠΑ΢
ΘΤΕΛΛΑ ΚΑΣ΢ΙΚΑ΢
ΝΙΚΟΤ
ΘΕΟΔΩΡΟ΢
ΑΡΣΑ΢
ΜΑΝΟ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΑΡΣΑ΢
ΒΑΣΟ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΑΡΣΑ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟΤ
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΘΕ΢ΠΡΩΣΙΑ΢
6 1.5 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΠΡΕΒΕΖΑ΢
ΠΡΕΒΕΖΑ΢
2016 ΠΑ΢
ΜΕ΢ΟΛΟΓΓΙΟΤ ΑΕ
ΓΙΟΤΡΓΑ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΚΕΡΚΤΡΑ΢
ΜΙΧΑΛΑ΢
ΓΕΡΑ΢ΙΜΟ΢
ΚΕΡΚΤΡΑ΢
ΜΙΧΟ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΚΕΡΚΤΡΑ΢
΢ΑΡΑΦΟΓΛΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΠΡΕΒΕΖΑ΢-
ΛΕΤΚΑΔΑ΢
6 1.5 25/04/21 16:30 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΣΗΝΟΣΡΟΦΙΚΟ΢
Α΢ΣΕΡΑ΢ ΚΑΛΗΡΑΧΗ΢
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟ΢
ΛΟΤΣΡΟΤ
΢ΟΤΛΙΔΗ΢
ΕΤ΢ΣΡΑΣΙΟ΢
ΚΟΖΑΝΗ΢
ΠΡΑΧΑΛΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΚΟΖΑΝΗ΢
ΑΛΕΞΟΠΟΤΛΟ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΣΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟ΢
ΑΝΔΡΕΑ΢
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
6 1.5 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΑΓ. ΜΑΣΘΑΙΟΤ
ΑΓ. ΜΑΣΘΑΙΟΤ ΟΦ ΛΕΤΚΙΜΜΗ΢ ΑΕ
ΦΙΣ΢Α΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΠΡΕΒΕΖΑ΢-
ΛΕΤΚΑΔΑ΢
ΝΑ΢ΣΟ΢
ΖΩΗ΢
ΠΡΕΒΕΖΑ΢-
ΛΕΤΚΑΔΑ΢
ΚΕΦΗ΢
ΓΡΗΓΟΡΙΟ΢
ΠΡΕΒΕΖΑ΢-
ΛΕΤΚΑΔΑ΢
ΜΠΑΛΑΣ΢ΟΤΚΑ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΘΕ΢ΠΡΩΣΙΑ΢
6 1.5 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΑΓ. ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟΤ
ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟ΢ ΘΤΕΛΛΑ 2015 ΠΑ΢
Σ΢ΙΩΡΗ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΑΡΣΑ΢
ΝΟΤ΢ΙΑ΢
ΟΔΤ΢΢ΕΤ΢
ΑΡΣΑ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟΤ
ΑΓΓΕΛΟ΢
ΑΡΣΑ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢
6 1.5 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΑΡΣΑ΢
ΑΝΑΓΕΝΝΗ΢Η
ΑΡΣΑ΢ ΓΑ΢
ΣΗΛΤΚΡΑΣΗ΢
2014 ΑΟΝ
ΣΖΟΒΑ΢
ΛΕΩΝΙΔΑ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
Σ΢ΑΝΣΑ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
΢Ι΢ΚΑ΢
ΠΟΛΤΣΙΜΟ΢-ΑΓΓΕΛΟ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
ΜΑΓΙΑΝΝΗ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΑΡΣΑ΢
6 1.5 25/04/21 16:30 ΑΘΛΗΣΙΚΟ ΚΕΝΣΡΟ
ΚΑΝΟΝΙ
ΚΑ΢΢ΙΟΠΗ΢ ΑΟ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΚΑΛΛΙΘΕΑ΢ Α΢
ΝΕΟ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
ΛΙΑΜΙΡΑ΢
ΛΑΜΠΡΟ΢
ΘΕ΢ΠΡΩΣΙΑ΢
ΡΑΠΣΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΘΕ΢ΠΡΩΣΙΑ΢
ΠΟΤΛΗΜΑ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΚΕΡΚΤΡΑ΢
6 1.6 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ΢ (ΛΑΜΠΡ.)
ΕΘΝΙΚΟ΢ ΟΦΠΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟ΢ Γ΢
ΚΑΔΔΑ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΑΧΑΪΑ΢ ΚΑΡΑΘΑΝΑ΢Η΢
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΓΚΟΤΒΑ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΠΑ΢ΣΡΩΜΑ΢
ΝΕΚΣΑΡΙΟ΢
ΔΤΣΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
6 1.6 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΜΑΡΚΟΠΟΤΛΟΤ
ΜΑΡΚΟ Γ΢ ΗΛΙΟΤΠΟΛΗ Γ΢
ΛΑΜΠΡΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΕΤΒΟΙΑ΢
ΠΡΙΟΝΑ΢
ΔΑΤΙΔ
ΕΤΒΟΙΑ΢
ΔΑΛΛΑ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΕΤΒΟΙΑ΢
ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΤ
ΕΛΕΝΗ
ΠΕΙΡΑΙΑ
6 1.6 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
΢ΠΑΣΩΝ
ΑΗΣΣΗΣΟ΢
΢ΠΑΣΩΝ ΠΑΟ
ΜΟ΢ΧΑΣΟΤ ΑΕ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΤΛΟ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢-ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
Ι΢΢Α
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΑΘΩΝΙΣΗ΢
ΜΑΡΙΝΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΣ΢ΑΔΗΜΑ΢
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
6 1.6 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
Α’ ΗΛΙΟΤΠΟΛΗ΢
ΧΑΡΑΤΓΙΑΚΟ΢ ΑΟΗ ΦΩ΢ΣΗΡΑ΢ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΟΤΚΑ΢
ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟ΢
ΔΩΔ/΢ΟΤ
ΜΑΝΟΤΡΑ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΔΤΣΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΠΑΤΛΟ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΔΤΣΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΖΕΡΒΟ΢
΢ΑΡΑΝΣΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
6 1.6 25/04/21 13:00 ΔΗΜ.
ΝΙΚΑΙΑ΢ (ΠΡΟΟΔ.)
ΠΡΟΟΔΕΤΣΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΝΩ ΜΕΡΑ Α΢
ΑΝΣΩΝΙΟΤ
ΕΛΕΝΗ
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
΢ΟΦΙΑ΢
ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΒΑ΢ΙΛΟΓΛΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΡΕΘΤΜΝΟΤ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΤΛΟ΢
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
7 1.7 25/04/21 16:30 ΔΑΚ ΝΑΤΠΛΙΟΤ ΝΑΤΠΛΙΟ 2017 ΡΟΤΦ ΠΑΟ ΑΤΓΕΡΙΝΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΑΡΚΑΔΙΑ΢
΢ΣΑΜΑΣΟΠΟΤΛΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΑΡΚΑΔΙΑ΢
ΛΟΤΚΑ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΑΡΚΑΔΙΑ΢
ΝΑ΢ΚΟ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΑΡΓΟΛΙΔΑ΢
7 1.7 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΤ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟ΢ ΑΟ
ΑΣΡΟΜΗΣΟ΢
ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΤ
ΠΑΝΑΓΑΚΟ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΛΑΚΩΝΙΑ΢
ΜΠΕΚΙΑΡΗ΢
ΗΛΙΑ΢
ΛΑΚΩΝΙΑ΢
΢ΟΒΟΛΟ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΛΑΚΩΝΙΑ΢
ΑΝΑ΢ΣΟΠΟΤΛΟ΢
ΔΗΜΟ΢
ΑΡΚΑΔΙΑ΢
7 1.7 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΓΤΘΕΙΟΤ
ΠΑΝΓΤΘΕΑΣΙΚΟ΢ Γ΢ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ΢ ΑΕ
Σ΢ΑΚΑΛΗ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΗΛΕΙΑ΢
ΚΑΡΑΛΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΗΛΕΙΑ΢
ΚΑΡΑΜΕΡΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΗΛΕΙΑ΢
΢ΠΤΡΑΚΗ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΛΑΚΩΝΙΑ΢
7 1.7 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
Α΢ΣΡΟΤ΢
ΕΡΜΗ΢
ΜΕΛΙΓΟΤ΢ ΑΟ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΤ ΑΟ
ΡΕΚΚΑ΢
ΗΛΙΑ΢
ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΟΠΟΤΛΟΤ
΢ΟΦΙΑ ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢
ΓΚΟΤΜΑ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢
ΠΟΡΦΤΡΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΑΡΚΑΔΙΑ΢
7 1.7 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΚΟΙΛΑΔΑ΢
ΚΟΡΩΝΙ΢
ΚΟΙΛΑΔΑ΢
Ο ΑΡΗ΢
΢ΚΑΛΑ΢ ΑΠ΢
ΜΠΟΖΝΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΑΡΚΑΔΙΑ΢
Σ΢ΟΤΚΑ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΑΡΚΑΔΙΑ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΟΠΟΤΛΟ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΑΡΚΑΔΙΑ΢
ΝΕΝΕΚΟΤΜΗ΢
ΧΑΡΙΛΑΟ΢
ΑΡΓΟΛΙΔΑ΢
7 1.7 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
Ν. ΕΡΤΘΡΑΙΑ΢
ΚΗΦΙ΢ΙΑ ΑΕ ΜΟΛΑΪΚΟ΢ ΟΦΜ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ΢
΢ΣΕΦΑΝΟ΢ ΒΟΙΩΣΙΑ΢
ΚΑΛΑΜΠΟΤΚΑ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΒΟΙΩΣΙΑ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟΤ
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΒΟΙΩΣΙΑ΢
ΡΩ΢΢Η
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΘΗΝΩΝ
7 1.8 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
΢ΑΛΑΜΙΝΑ΢
΢ΑΛΑΜΙΝΑ΢
Ο ΑΙΑ΢ Α΢
ΚΤΑΝΟΤ΢ Α΢ΣΗΡ
ΒΑΡΗ΢
Σ΢ΟΤΚΑΛΑ΢
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΑΔΑΜΟΠΟΤΛΟ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢
ΚΟΤΡΕΝΣΑ΢
ΕΤΘΤΜΙΟ΢
ΣΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΑΝΣΟΠΟΤΛΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
7 1.8 25/04/21 17:30 ΔΗΜ.
ΝΙΚΑΙΑ΢ (ΠΡΟΟΔ.)
ΚΑΡΑΒΑ ΑΟ
ΠΕΙΡΑΙΑ
Ο ΠΤΘΑΓΟΡΑ΢
ΑΨΕ΢
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΤΛΟ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΚΤΚΛΑΔΩΝ
΢ΣΕΦΑΝΟΤ
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΧΙΟΤ
ΠΑΠΑΔΑΜ
΢ΩΣΗΡΙΟ΢
ΧΙΟΤ
ΨΑΛΛΙΔΑ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
7 1.8 25/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΚΕΡΑΣ΢ΙΝΙΟΤ
(Π. ΢ΑΛΠΕΑ΢)
ΚΕΡΑΣ΢ΙΝΙ ΑΠΟ
ΘΤΕΛΛΑ ΔΙΑ΢ΣΑΤΡΩ΢Η΢
ΡΑΦΗΝΑ΢ ΑΠΟ
ΜΑΧΑΙΡΑ΢
ΕΤ΢ΣΡΑΣΙΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΔΕΣ΢Η
ΜΑΡΙΑ
ΑΘΗΝΩΝ
ΓΕΝΝΑΙΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΩ΢ΣΑΚΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
7 1.8 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΜΤΣΙΛΗΝΗ΢
ΑΙΟΛΙΚΟ΢ ΑΕΠ΢ ΑΕΣΟ΢ ΓΠ΢
ΣΖΑΜΟΤΣΖΑΝΣΩΝΗ΢
ΠΑΝΣΕΛΕΗΜΩΝ
ΧΙΟΤ
ΨΤΛΛΟ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΛΕ΢ΒΟΤ
ΠΕΣΡΙΔΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΧΙΟΤ
ΚΑΜΠΟΤΡΗ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΕΤΒΟΙΑ΢
7 1.8 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΧΙΟΤ
ΜΙΚΡΑ΢ΙΑΣΙΚΗ ΑΠΕ ΠΑΝΕΛΕΤ΢ΙΝΙΑΚΟ΢ ΑΟ
ΝΙΚΟΠΟΤΛΟ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΘΕ΢΢ΑΛΙΑ΢
ΣΖΑΝΗ΢
΢ΩΣΗΡΙΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΗΣΡΟΦΑΝΗ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΧΑΙΡΑ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΧΙΟΤ
7 1.8 25/04/21 15:45 ΔΗΜ.
ΦΤΛΗ΢ ΑΚΡΑΣΗΣΟ΢ ΑΠΟ ΠΤΛΙΟΤ ΚΩ ΑΟ
ΧΑΣΖΗΓΙΑΝΝΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΙΩΑΝΝΙΔΗ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΝΣΩΝΟΠΟΤΛΟ΢
΢ΣΕΦΑΝΟ΢ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΡΙΑΝΣΑΦΤΛΛΙΔΗ΢
ΘΕΟΔΩΡΟ΢
ΔΤΣΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
7 1.9 25/04/21 14:30 ΔΗΜ.
ΑΙΓΙΟΤ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ΢ Γ΢
ΕΘΝΙΚΟ΢
΢ΚΟΤΛΙΚΑΔΟΤ
ΔΡΟΤΖΑ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΑΡΓΟΛΙΔΑ΢
ΓΚΟΤΡΙΩΣΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΑΡΓΟΛΙΔΑ΢
ΓΕΩΡΓΑ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΑΡΓΟΛΙΔΑ΢
ΛΑΓΟ΢
ΑΝΔΡΕΑ΢
ΑΧΑΪΑ΢
Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΣΡΙΚΗ ΕΠΙΣΡΟΠΗ ΔΙΑΙΣΗ΢ΙΑ΢
ΠΡΩΣΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ΢ 2020/21
ΑΓΩΝΕ΢ 24-25.04.2021
ΟΡΙ΢ΜΟΙ
ΔΙΑΙΣΗΣΩΝ
7 1.9 25/04/21 15:30 ΔΗΜ.
ΜΕΛΙΓΑΛΑ
ΠΑΜΙ΢΢Ο΢
ΜΕ΢΢ΗΝΗ΢ ΓΠ΢
ΠΑΛΛΗΞΟΤΡΙΑΚΟ΢ ΑΟ
ΒΑΡΣ΢ΑΚΗ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΛΑΚΩΝΙΑ΢
Ι΢ΑΚΟΒΙΔΗ΢
ΡΟΤ΢ΛΑΝ
ΛΑΚΩΝΙΑ΢
ΑΝΣΩΝΟΠΟΤΛΟ΢
ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟ΢
ΛΑΚΩΝΙΑ΢
ΝΙΚΑ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢
7 1.9 25/04/21 14:30 ΔΗΜ.
ΖΑΚΤΝΘΟΤ
Σ΢ΙΛΙΒΗ ΑΟ
ΑΙΑ΢
ΓΑ΢ΣΟΤΝΗ΢ Α΢
ΚΑΤΚΑ΢
ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢
ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢
ΚΑΡΒΟΤΝΗ΢
ΜΑΡΙΟ΢
ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢
ΜΠΟΤΡΙΚΑ΢
ΗΛΙΑ΢
ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢
ΣΡΙΑΝΣΑΦΤΛΛΗ΢
ΑΝΔΡΕΑ΢
ΑΧΑΪΑ΢
7 1.9 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΚΑΣΩ ΑΧΑΪΑ΢ ΑΧΑΪΚΗ ΑΕ ΘΤΕΛΛΑ
ΠΑΣΡΩΝ ΑΠ΢
ΧΡΟΝΑ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΑΧΑΪΑ΢ ΠΑΠΑΔΙΟΝΤ΢ΙΟΤ
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΑΧΑΪΑ΢ ΚΟΤΣ΢ΟΧΕΡΑ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΑΧΑΪΑ΢ ΡΗΓΟΠΟΤΛΟ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΑΧΑΪΑ΢
7 1.9 25/04/21 14:00 ΔΗΜ.
ΒΑΡΔΑ΢
ΠΑΜΒΟΤΠΡΑ΢ΙΑΚΟ΢
ΑΟ ΒΑΡΔΑ΢
ΖΑΚΤΝΘΟ΢
1961 ΑΠ΢
΢ΑΦΑΡΙΚΑ΢
ΕΤΑΓΓΕΛΟ΢
ΑΧΑΪΑ΢ ΑΝΔΡΙΑΝΟ΢
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΧΑΪΑ΢ Σ΢ΟΤΣ΢Η΢
ΛΕΩΝΙΔΑ΢
ΑΧΑΪΑ΢ ΚΤΡΙΑΚΑΚΗ΢
΢ΣΤΛΙΑΝΟ΢
ΗΛΕΙΑ΢
7 1.9 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑ΢
ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ
ΝΑΤΠΑΚΣΙΑΚΟ΢
Α΢ΣΕΡΑ΢ ΠΑ΢
ΡΟΤΣ΢Η΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢
΢ΠΗΛΙΩΣΗ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢
ΚΛΕΠΕΣ΢ΑΝΗ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢
ΒΑ΢ΙΛΟΠΟΤΛΟ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΑΧΑΪΑ΢
7 1.10 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΑΡΧΑΝΩΝ
Ο ΓΙΟΤΧΣΑ΢
ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ
ΠΟΡΟΤ ΑΟ
ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗ΢
ΕΜΜΑΝΟΤΗΛ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΔΑ΢ΚΑΛΑΚΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
΢ΦΑΚΙΑΝΑΚΗ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
7 1.10 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΔΑΜΑ΢ΣΑ΢
ΔΑΜΑ΢ΣΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ ΑΟ
ΝΕΑΠΟΛΕΩ΢ ΑΕ
΢ΣΑΤΡΟΤΛΑΚΗ΢
ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΤΜΝΟΤ
ΔΑ΢ΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΡΕΘΤΜΝΟΤ
ΒΑΡΒΑΝΣΑΚΗ΢
ΜΑΣΘΑΙΟ΢
ΡΕΘΤΜΝΟΤ
ΦΟΤΚΑΚΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
7 1.10 24/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΡΕΘΤΜΝΟΤ
ΡΕΘΤΜΝΙΑΚΟ΢ ΑΟ ΢ΤΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΜΑΤΡΑΝΣΩΝΑΚΗ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΧΙΟΤ
Σ΢ΑΜΠΟΤΡΑΚΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΔΡΑΚΟΤΛΑΚΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΔΕΛΗΜΠΑ΢Η΢
ΚΤΡΙΑΚΟ΢
ΡΕΘΤΜΝΟΤ
7 1.10 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑ΢΢ΟΤ
ΗΡΟΔΟΣΟ΢ ΠΑ΢Α ΑΛΜΤΡΟ΢ ΓΠ΢
ΠΑΣΕΜΣΖΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΔΑ΢ΚΑΛΑΚΗ΢
ΑΝΣΩΝΙΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ΢
ΕΤ΢ΣΑΘΙΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΚΟΤΡΚΟΤΝΑ΢
ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢
ΛΑ΢ΙΘΙΟΤ
7 1.10 25/04/21 16:30 ΑΣ΢ΑΛΕΝΙΟΤ ΠΟ ΑΣ΢ΑΛΕΝΙΟΤ ΠΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΤ ΑΟ
ΚΟΤΚΟΤΡΑΚΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΧΑΝΙΩΝ
ΜΑΡΚΕΣΑΚΗ΢
ΘΕΟΔΩΡΟ΢
ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΛΟΚΟΣΡΩΝΗ΢
ΙΩ΢ΗΦ ΧΑΝΙΩΝ
ΜΑ΢ΣΟΡΙΔΗ΢
ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
7 1.10 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΒΟΤΖΟΤΝΕΡΑΚΕΙΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗ΢Η
ΙΕΡΑΠΕΣΡΑ΢ ΑΟ
Ν. Α΢ΣΕΡΑ΢
ΡΕΘΤΜΝΟΤ ΑΟ
ΖΑΦΕΙΡΗ΢
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΜΑΣ΢Α΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΒΙ΢ΚΑΔΟΤΡΟ΢
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΠΝΕΤΜΑΣΙΚΑΚΗ΢
ΕΜΜΑΝΟΤΗΛ
ΛΑ΢ΙΘΙΟΤ
7 1.10 25/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΜΑΛΕΜΕ
ΠΛΑΣΑΝΙΑ΢ ΑΟ
ΑΡΗ΢
΢ΟΤΔΑ΢ ΑΠ΢
ΑΝΣΩΝΙΟΤ
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΧΑΝΙΩΝ
ΜΑΤΡΕΔΑΚΗ΢
ΝΕΚΣΑΡΙΟ΢
ΧΑΝΙΩΝ
ΛΙΟΔΑΚΗ΢
ΕΜΜΑΝΟΤΗΛ
ΡΕΘΤΜΝΟΤ
ΔΟΚΙΜΑΚΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΧΑΝΙΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 24-25/4 στην Γ’ Εθνική
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top