ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 10-11/10 σε Α’, Β’, Γ’ ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
3. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.
4. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
5. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/10/20 16:15 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
7. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 11/10/20 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
9. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
11. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/10/20 16:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/10/20 12:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
14. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 11/10/20 16:15 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/10/20 16:15 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
16. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
17. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
18. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/10/20 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
19. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 11/10/20 11:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
20. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/10/20 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
21. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
23. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
24. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
25. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
26. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 11/10/20 13:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 11/10/20 16:15 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
28. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.
30. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΟΨ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/10/20 16:15 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
31. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
32. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/10/20 11:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
33. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
34. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
35. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΠΕΥΚΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
37. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/10/20 16:15 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
38. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/10/20 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
39. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/10/20 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
40. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/10/20 12:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
41. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
42. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
43. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/10/20 16:15 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ.
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/10/20 16:15 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ., ΤΣΙΡΚΑΣ Δ.
45. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
46. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/10/20 10:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η.
47. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/10/20 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
48. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/10/20 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΤΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Δ.
49. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 11/10/20 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΑΡΗΣ Α.
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
51. ΑΡΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 11/10/20 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
52. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Κυριακή 11/10/20 11:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
53. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/10/20 11:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΘΩΜΑΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
54. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
55. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
57. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/10/20 16:15 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ.
58. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 11/10/20 09:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
59. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/10/20 10:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
60. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
61. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 11/10/20 16:15 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν.

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 10-11/10 σε Α’, Β’, Γ’ ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top