Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές στα ματς 6ου-7ου-8ου Ομίλου στην Γ’ Εθνική 15-16-17/5 και όλες οι αλλαγές

Δείτε τους διαιτητές στον 8ο όμιλο της Γ’ Εθνικής

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/5

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΛΟΥΤΡΩΝ (13.30): Αλατσάκης, Μουτάφης-Σγουράκης (Πειραιά, Κυκλάδων-Πειραιά).

ΑΟ ΠΥΛΙΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ (17.00) Ψαρίδης, Μπαλιάκας-Πετρίδης (Αθηνών, Κοζάνης-Χίου)

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ (17.00): Παπαγεωργόπουλος, Γκουριώτης-Μαυροκορδόπουλος (Αργολίδας)

ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ (17.00) Στεργιώτγης, Σούζας-Μημίδης (Αθηνών, Αιτ/νιας-Αθηνών)

ΔΕΥΤΕΡΑ 17/5

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ (11.30) Μαράνος, Μητράκος-Ίσσια (Αθηνών)

ΑΙΟΛΙΚΟΣ-ΚΑΡΑΒΑΣ: (15.00) Ανδρικόπουλος, Τζανής-Καλοπίσης (Κυκλάδων, Αθηνών-Αθηνών)

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές στον 6ο όμιλο της Γ’ Εθνικής

ΣΑΒΒΑΤΟ 15/5

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ: Ζαχαρόπουλος, Κακάνης-Τσέλιος (Ανατολικής Αττικής) (17.00)

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/5

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (17.00): Κόκκορης, Κύριος-Κουρέντας (Αρκαδίας, Αρκαδίας-Τρικάλων)

ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ (17.00): Βλαχος, Αδαμόπουλος-Παύλος (Ανατολικής Αττικής, Μεσσηνίας-Δυτικής Αττικής))

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ: ΑΝΑΒΟΛΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 17/5

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΜΥΚΟΝΟΣ (13.00): Ωραιόπουλος, Σπυρογώτης-Αλεξοπούλου (Δωδ/σου, Ηπειρου-Ανατολικής Αττικής)

Οι διαιτητές στον 7ο όμιλο της Γ’ Εθνικής

ΚΥΡΙΑΚΗ 16/5

ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ:

ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ-ΠΑΟ ΡΟΥΦ: Λιάρος, Μπεκιάρης-Αντωνόπουλος (Λακωνίας)

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ-ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ: Ρούτσης, Θεοδωρόπουλος-Οικονόμου (Κορινθίας)

ΝΑΥΠΛΙΟ-ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ: Κομπιλίρης, Καρβούνης-Γκούμας (Μεσσηνίας)

ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ-ΜΟΛΑΪΚΟΣ: Παναγάκος, Σόβολος-Ισακωβίδης (Λακωνίας

ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ: Γιαννούκας, Μανουρας Ν.-Χαντζίκος (Δω/σου, Δυτικής Αττικής-Δυτικής Αττικής)

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ όλες οι αλλαγές στο πρόγραμμα των αγώνων της Γ΄Εθνικής το τριήμερο που έρχεται Σάββατο 15/5, Κυριακή 16/5 και Δευτέρα 17/5

Συγκεκριμένα, ένα ματς θα γίνει το Σάββατο, τρία τη Δευτέρα, ενώ σε 6 ματς της Κυριακής άλλαξε η ώρα έναρξης.

Το Σάββατο θα γίνει το παιχνίδι του 6ου ομίλου Χαραυγιακός-Προοδευτική (17:00).

Την Κυριακή τα ματς θα αρχίσουν στις 17:00 εκτός από τα εξής παιχνίδια:

Για τον 5ο όμιλο Θύελλα Κατσικάς-ΑΕ Λευκίμμης (16:30).

Για τον 8ο όμιλο Πανελευσινιακός-Αετός Λουτρών ( 13:00).

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Παλληξουριακός (13:00), ΠΑΟ Βάρδας-Εθνικός Σκουλικάδου (14:00), Παναιγιάλειος-ΑΟ Τσιλιβή (14:30), Ζάκυνθος-Ναυπακτιακός Αστέρας (15:00).

Τη Δευτέρα θα γίνουν τα ματς:

Ακράτητος-Πυθαγόρας (8ος όμιλος – 11:30), Εθνικός-ΑΕ Μυκόνου (6ος όμιλος – 13:00) και Αιολικός-ΑΟ Καραβά (8ος όμιλος – 15:00).

Οι διαιτητές στα ματς 6ου-7ου-8ου Ομίλου στην Γ’ Εθνική 15-16-17/5 και όλες οι αλλαγές
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top