Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Live τα παιχνίδια του Αήττητου!

O Αήττητος Σπάτων ανακοινώνει ότι ενόψει της επικείμενης έναρξης του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής θα μεταδίδει σε ζωντανή μετάδοση (live streaming) μέσω του ΑΗΤΤΗΤΟΣ TV (επίσημο κανάλι του συλλόγου στο Youtube) τους σπουδαίους του αγώνες στον άκρως ανταγωνιστικό 6Ο όμιλο που συμμετέχει με αντιπάλους κορυφαίες αθηναϊκές και νησιωτικές ομάδες.
Με το ΑΗΤΤΗΤΟΣ TV ο σύλλογος αξιοποιεί τις δυνατότητες που προσφέρει η ψηφιακή τεχνολογία και ανταποκρίνεται στην επιθυμία των φιλάθλων να παρακολουθούν ζωντανά τους αγώνες, μιας και σε πρώτη φάση δεν θα επιτρέπεται η παρουσία τους στο γήπεδο λόγω των περιοριστικών μέτρων που επιβάλλει ο COVID-19.
Καλούμε όλους τους ενδιαφερόμενους επιχειρηματίες, να διαφημιστούν κατά τη διάρκεια της ζωντανής μετάδοσης των αγώνων της ομάδας και να εκδηλώσουν άμεσα το ενδιαφέρον τους στο apoaittitos@gmail.com όπου θα πληροφορηθούν τα διαφημιστικά πακέτα που προσφέρονται. Εγγραφείτε στο ΑΗΤΤΗΤΟΣ TV το επίσημο κανάλι του συλλόγου στο YouTube.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή για τη φωτογραφία.

ΑΠΟ ΘΎΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 2-2 (παράταση 2-2) (πεν. 3 – 4)
Αντρίκια και παλικαρίσια πρόκριση για τον ΑΗΤΤΗΤΟ (αγωνίστηκε για 30′ συν την παράταση με 9 παίκτες) στην Ραφήνα που προηγήθηκε στο πρώτο ημίχρονο με 0 – 2 αλλά στο δεύτερο ημίχρονο ο διαιτητής του αγώνα έδωσε δύο αποβολές (55′ Τζανουλίνος και στο 60′ Ράγια) με αποτέλεσμα η ομάδα της Θύελλας να ισοφαρίσει σε 2 – 2..
Ο Αήττητος προηγήθηκε στο 17′ με τον Πλαβούκο για να κάνει το 0 – 2 με εύστοχο κτύπημα πέναλτι ο Άρης Πρέντι.
Μετά τις αποβολές η Θύελλα ισοφάρισε με τους : Μπουντάκη στο 62′ (μείωσε σε 1-2)
και ο Γεωργόπουλος έκανε το 2-2 στο 67′
Στην παράταση ο Αήττητος έδειξε δυνατός, άντεξε και πήρε παλικαρίσια πρόκριση στα πέναλτι με σκορ 3 – 4.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ σε όλους παίκτες και προπονητές.
Διαιτητής : Βλάχος Ανδρέας
Βοηθοί : Καραθανάσης, Βιτσεντζάτος.
Οι αρχικές συνθέσεις των ομάδων :
Θύελλα Ραφήνας :
Πάντος, Τσάκωνας, Μανδύλης, Γεωργόπουλος, Φύτρος, Γεραγωτέλλης, Μπουντάκης, Ντόσκας, Παντελίδης, Δημητρίου, Ζέκιο.
Αήττητος Σπάτων (Ευάγγελος Τσιώλης)
Στεφανίδης, Ράγια, Ασλάνι, Σπίντζος, Στυλιανόπουλος, Τζανουλίνος, Ταμπάκης, Δακτυλίδης, Πρέντι Άρης, Πλαβούκος, Γκρόσιος.

Όλα τα αποτελέσματα στην Β’ φάση 7/10 Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ:

Β΄ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κρυονερίου Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -) 0-1
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 5-0
3. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Άνοιξης Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΠΑΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 6-1
4. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Αγίας Άννας Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-1
5. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αναβύσσου Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ) 2-0
6. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βάρης Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 4-0
7. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Παλαιάς Φώκαιας Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 2-3
8. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚ Παλλήνης Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 3-3 (πεν: 6-7)
9. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Ανθούσας Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 3-1
10. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κουβαρά Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 3-3 (πεν: 5-4)
11. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γέρακα Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 0-3
12. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 2-0
13. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Διώνης Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 0-2
14. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΜΑΡΚΟ Καλυβίων Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 1-4

Η εικόνα ίσως περιέχει: 11 άτομα, άτομα που στέκονται, ουρανός, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ. Οι μεγάλες στιγμές της αναμέτρησης!

Live τα παιχνίδια του Αήττητου!
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top