ΕΠΣΑΝΑ

Η ΕΠΣΑΝΑ για τα εισιτήρια στις κερκίδες, Live αναμετάδοση αγώνων, αποφάσεις Πειθαρχικής

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ – ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΙΣ ΚΕΡΚΙΔΕΣ
Υπενθυμίζουμε στα σωματεία ότι βάσει Υγειονομικού Πρωτοκόλλου όλοι οι αγώνες διεξάγονται κεκλεισμένων των Θυρών.

Συνεπώς απαγορεύεται η έκδοση εισιτηρίων ή εισιτήρια παλαιοτέρων ετών ή μαζί με τα εισιτήρια να διαθέτει κουπόνια οικονομικής ενίσχυσης του σωματείου ή άλλο είδος εισιτηρίου. Σε περίπτωση που διαπιστωθεί παράβαση του πρωτοκόλλου θα επιβάλλονται πρόστιμα βάσει της Οικονομικής Εγκυκλίου της ΕΠΣΑΝΑ.

LIVE ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΩΝ
Ενημερώνουμε τα σωματεία ότι απαγορεύεται η live αναμετάδοση αγώνων αν δεν υπάρχει πρωτίστως άδεια από την Ένωση. Σε αντίθετη περίπτωση θα επιβάλλεται πρόστιμο στη γηπεδούχο ομάδα ύψους 300€
ΧΡΗΣΗ ΜΑΣΚΑΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ
Επειδή έχει παρατηρηθεί η μη χρήση μάσκας κατά την διάρκεια των αγώνων και λόγω του αυξανόμενου αριθμού των κρουσμάτων υπενθυμίζουμε ότι Η ΧΡΗΣΗ ΜΑΣΚΑΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ από όλους τους συμμετέχοντες εκτός των ποδοσφαιριστών και του προπονητή. Παρακαλούμε θερμά για την αυστηρή τήρηση του μέτρου.

Αποτελέσματα Β΄ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κρυονερίου Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -) 0-1
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 5-0
3. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Άνοιξης Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΠΑΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 6-1
4. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Αγίας Άννας Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-1
5. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αναβύσσου Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ) 2-0
6. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βάρης Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 4-0
7. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Παλαιάς Φώκαιας Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 2-3
8. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚ Παλλήνης Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 3-3 (πεν: 6-7)
9. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Ανθούσας Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 3-1
10. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κουβαρά Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 3-3 (πεν: 5-4)
11. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γέρακα Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 0-3
12. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 2-0
13. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Διώνης Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 0-2
14. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΜΑΡΚΟ Καλυβίων Τετάρτη 07/10/20 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 1-4
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 06/10/2020 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :

Ποινές ποδοσφαιριστών ΚΥΠΕΛΛΟΥ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΤΖΑΝΟΛΙΝΟΣ Β. 1294644 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 1 10 7 ΠΑΡ. 3
ΡΑΓΙΑ Κ. 1401454 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 3 30 10 ΠΑΡ. 1Γ

 

Κλήση σε απολογία ΚΥΠΕΛΛΟΥ. Καλούμε σε απολογία την 13/10/2020 ημέρα Τρίτη, ώρα 18:00 τους κάτωθι:

  1. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ  Π.Κ. 1-3-14-15
  2. ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΑΗΤΤΗΤΟΥ ΣΠΑΤΩΝ Π.Κ. 1-3-8-11-12
  3. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΘΥΕΛΛΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ Π.Κ. 1-3-14-15
  4. ΚΑΡΑΜΑΝΟΦ Δ., ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ Π.Κ. 1-3-8-11-12

 

Ποινές ποδοσφαιριστών Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΛΑΖΑΡΗΣ Μ. 1454337 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 1 10 7 ΠΑΡ. 3

 

Κλήση σε απολογία Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ. Καλούμε σε απολογία την 13/10/2020 ημέρα Τρίτη, ώρα 18:00 τους κάτωθι:

  1. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ  Π.Κ. 1-3-14-15
  2. ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΕΑΣ Π., ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΥ Π.Κ. 1-3-8-11-12
  3. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡ., ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΥ Π.Κ. 1-3-8-11-12

 

Ποινές από απολογίες Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

  1. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ: ΑΠΑΛΛΑΓΗ
  2. ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ Ν., ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ: ΚΗΡΥΣΣΕΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΩΣ ΕΛΕΓΚΤΕΟ ΔΙΑ ΠΑΡΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΚΩΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΠΟ ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟ Φ.Α. ΣΤΙΣ 27/09/2020 ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ: ΜΙΑ (1) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΚΤΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΩΝ .ΑΡΘΡ. 11 ΠΑΡ. 2,5 ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΑΡΘΡ. 8 ΠΑΡ. 5 Π.Κ.
  3. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ: ΑΠΑΛΛΑΓΗ
  4. ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ Δ., ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ:  ΚΗΡΥΣΣΕΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΩΣ ΕΛΕΓΚΤΕΟ ΔΙΑ ΠΑΡΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΚΩΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΠΟ ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟ Φ.Α. ΣΤΙΣ 27/09/2020 ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ: ΜΙΑ (1) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΚΤΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΩΝ .ΑΡΘΡ. 11 ΠΑΡ. 2,5 ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΑΡΘΡ. 8 ΠΑΡ. 5 Π.Κ.

 

Ποινές ποδοσφαιριστών Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΟΥΛΗΣ Ν. 1386144 ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Π. 1 10 7 ΠΑΡ. 3

 

Ποινές ποδοσφαιριστών Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ ΧΡ.ΠΡΟΣΤ ΑΡΘΡΟ
ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ Λ. 1494067 ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ 1 10 7 ΠΑΡ. 3
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ε. 1358985 ΚΟΥΒΑΡΑΣ 1 10 7 ΠΑΡ. 3

 

Ποινές από απολογίες Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

  1. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟ: ΑΠΑΛΛΑΓΗ
  2. ΜΠΟΛΤΑΣ ΑΝΔΡ., ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ: ΚΗΡΥΣΣΕΙ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΩΣ ΕΛΕΓΚΤΕΟ ΔΙΑ ΠΑΡΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟΥ ΚΩΔΙΚΑ ΤΗΣ ΕΠΟ ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟ Φ.Α. ΣΤΙΣ 27/09/2020 ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ: ΜΙΑ (1) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΚΤΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΩΝ. ΑΡΘΡ. 11 ΠΑΡ. 2,5 ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΑΡΘΡ. 8 ΠΑΡ. 5 Π.Κ.

Διάφορες προτάσεις εισηγήσεις Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΠΟΦΑΣΗΣ 2/7-10-2020

Η επιτροπή κάνει ομόφωνα δεκτή την ένσταση του σωματείου ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟ για αντικανονική συμμετοχή του ποδοσφαιριστή Τσάγγου του σωματείου Αετός Πικερμίου. Κατακυρώνει τον αγώνα ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟ υπέρ του ΑΟ ΣΥΚΑΝΙΜΟ με τέρματα 3-0 και αφαιρούνται τρεις βαθμοί από το πίνακα βαθμολογίας πρωταθλήματος του τρέχοντος έτους και επιβάλλει στον ΑΕΤΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ χρηματικό πρόστιμο 100€. Επί παράβαση του άρθρου 23 παρ.6 του ΚΑΠ.

Διατάσσεται η επιστροφή του κατατεθέντος παραβόλου ενστάσεως στο ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟ

Κλήση σε απολογία Κ-18. Καλούμε σε απολογία την 13/10/2020 ημέρα Τρίτη, ώρα 18:00 τους κάτωθι:

  1. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ  Π.Κ. 1-3-14-15
  2. ΝΤΕΡΤΙΝΗΣ Α., ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Π.Κ. 1-3-8-11-12

 

Προσεχείς Αγώνες
Β΄ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Άννας Τετάρτη 14/10/20 15:30
1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 10/10/20 16:15
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ανθούσας Σάββατο 10/10/20 16:15
4. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Σάββατο 10/10/20 16:15
5. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 11/10/20 16:15
6. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 11/10/20 16:15
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 10/10/20 16:15
8. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Σταμάτας Σάββατο 10/10/20 16:15
9. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Καλυβίων Κυριακή 11/10/20 16:15
10. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 11/10/20 16:15
11. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βούλας Κυριακή 11/10/20 16:15
Β Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 10/10/20 16:15
13. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 10/10/20 16:15
14. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 10/10/20 16:15
15. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κερατέας Κυριακή 11/10/20 16:15
16. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γραμματικού Κυριακή 11/10/20 16:15
17. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Βάρης Κυριακή 11/10/20 16:15
18. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Γέρακα Κυριακή 11/10/20 16:15
Γ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γέρακα Σάββατο 10/10/20 16:15
20. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Διονύσου Σάββατο 10/10/20 16:15
21. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 11/10/20 16:15
22. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 11/10/20 16:15
23. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 11/10/20 16:15
24. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 11/10/20 16:15
Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βάρης Σάββατο 10/10/20 10:00
26. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 10/10/20 10:00
27. ΜΑΡΚΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 10/10/20 10:00
28. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γέρακα Σάββατο 10/10/20 10:00
29. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 10/10/20 10:00
Κ18 Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Pallini Αrena Σάββατο 10/10/20 10:00
31. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Πολυδενδρίου Σάββατο 10/10/20 10:00
32. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 10/10/20 10:00
33. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 10/10/20 10:00
34. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Ραφήνας Σάββατο 10/10/20 10:00
Κ16 Α ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Κυριακή 11/10/20 10:00
36. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Κυριακή 11/10/20 10:00
37. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βάρης Κυριακή 11/10/20 10:00
38. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Κυριακή 11/10/20 10:00
Κ16 Β ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Αυλώνα Κυριακή 11/10/20 10:00
40. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 11/10/20 10:00
41. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 11/10/20 10:00
42. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 11/10/20 10:00
Κ16 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 11/10/20 10:00
44. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 11/10/20 10:00
45. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 11/10/20 10:00
46. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ραφήνας Κυριακή 11/10/20 10:00
Κ16 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Άνοιξης Κυριακή 11/10/20 10:00
48. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 11/10/20 10:00
49. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 11/10/20 10:00
50. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 11/10/20 10:00

Η ΕΠΣΑΝΑ για τα εισιτήρια στις κερκίδες, Live αναμετάδοση αγώνων, αποφάσεις Πειθαρχικής
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top