Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα της Κυριακής (9/5)

Δείτε πώς διαμορφώθηκαν τα αποτελέσματα στους 10 ομίλους της Γ’ Εθνικής.

Εντυπωσιακά παιχνίδια διεξήχθησαν και σήμερα 9/5 στη Γ’ Εθνική, με πολλά γκολ και ανατροπές.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος – 9η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης 1-0
Εθνικός Σοχού-Ηρακλής 1-1
Ελπίδα Σαπών-ΑΕ Αμπελοκήπων 2-3
ΑΕ Εύοσμου-Αναγέννηση Θαλασσιάς 0-1
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Αετός Οφρυνίου 3-1
ΑΕ Διδυμοτείχου-Νέστος Χρυσούπολης 0-0
Άρης Αβάτου-Αλεξανδρούπολη FC 1-0
Πανδραμαϊκός-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α

2ος όμιλος – 9η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων-Εθνικός Γιαννιτσών 1-3
Θύελλα Σαρακηνών-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 2-1
Αετός Βαρβάρας-Μακεδονικός 2-2
Νέα Καλλικράτεια-Αναγέννηση Πλαγιάς 0-0
Θερμαϊκός-Νίκη Αγκαθιάς 2-1
Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 3-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αγροτικός Αστέρας αναβλ.
Ρεπό: Εδεσσαϊκός

3ος όμιλος – 9η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά-Οικονόμος Τσαριτσάνης 2-1
ΑΕ Καρίτσας-Ερμής Αμυνταίου 6-0
ΑΟ Σελλάνων-Μακεδονικός Φούφα 2-0
Ηρακλής Λάρισας-ΑΣ Μετέωρα 0-1
Εθνικός Κεραμιδίου-Αετός Μακρυχωρίου 1-0
ΠΟ Φήκης-Κοζάνη 0-1
ΠΟ Ελασσόνας-Δίας Δίου 3-0
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

4ος όμιλος – 8η αγωνιστική
Αμβρυσσέας Διστόμου-Διαγόρας Στεφανοβίκειου 1-0
ΓΣ Αλμυρού-Νέα Αρτάκη 0-0
Ηρακλής Ψαχνών-Δήμητρα Ευξεινούπολης 1-0
ΑΟ Υπάτου-Αταλάντη 2-0
Οπούντιος Μαρτίνου-Φωκικός 0-3 α.α
Ρεπό: Θησέας Αγριάς

5ος όμιλος – 8η αγωνιστική
ΑΕ Μεσολογγίου-ΑΕ Λευκίμμης 0-2
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-ΠΑΣ Θύελλα 4-2
ΠΑΣ Πρέβεζα-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-2
ΟΦΑΜ-Κέρκυρα 1-0
Αμβρακικός Λουτρού-Θύελλα Κατσικά 0-1
Αστέρας Καληράχης-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας αναβλ.
Παναγρινιακός-Αναγέννηση Άρτας αναβλ.

6ος όμιλος – 7η αγωνιστική
Πανιώνιος-Ηλιούπολη 1-1
Μοσχάτο-Εθνικός 2-1
Φωστήρας-Μαρκό 2-0
Πανναξιακός-Προοδευτική αναβλ.
ΑΕ Μυκόνου-Αήττητος Σπάτων 1-2 (8/5)
Ρεπό: Χαραυγιακός

7ος όμιλος – 8η αγωνιστική
Παναρκαδικός-Πανναυπλιακός 1-0
ΠΑΟ Ρουφ-Πανγυθεατικός 1-0
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Ερμής Μελιγούς 1-0
Ερμιονίδα-Κορωνίδα Κοιλάδας 3-1
Άγιος Ιερόθεος-Κηφισιά 1-2
Μολαϊκός-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0
Ρεπό: Άρης Σκάλας

8ος όμιλος – 8η αγωνιστική
Αετός Λουτρών-Ακράτητος 1-1
Πανελευσινιακός-ΑΟ Πυλίου Κω 0-1
Θύελλα Ραφήνας-Μικρασιατική Χίου 3-0
ΑΟ Καραβά-Αίας Σαλαμίνας 1-1
Αστέρας Βάρης-Κερατσίνι 1-1
Πυθαγόρας ΑΨΕΣ-Αιολικός 0-2 (7/5)

9ος όμιλος – 8η αγωνιστική
Παλληξουριακός-Αχαϊκή 1-0
Εθνικός Σκουλικάδου-ΑΟ Τσιλιβή 2-1
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΟ Διαβολιτσίου 2-0
Πάμισος Μεσσήνης-Παναιγιάλειος 0-1
Αίας Γαστούνης-ΠΑΟ Βάρδας 1-1
Θύελλα Πατρών-Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-1
Ρεπό: ΑΠΣ Ζάκυνθος

10ος όμιλος – 9η αγωνιστική
Γιούχτας-Ρεθυμνιακός 2-0
Ηρόδοτος-Δαμάστα 4-1
Ατσαλένιος-Πόρος 1-0
Αναγέννηση Ιεράπετρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 4-1
Άρης Σούδας-Αλμυρός 0-5
Πλατανιάς-Άγιος Νικόλαος 1-2
Άρης Ρεθύμνου-ΑΕ Νεάπολης 0-3 α.α
Αστέρας Ρεθύμνου-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 α.α

Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα της Κυριακής (9/5)
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top