Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα του ημιχρόνου (18/4)

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα του ημιχρόνου στους αγώνες της Κυριακής (18/4)

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

powered by Rubicon Project
1ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1
Νέστος Χρυσούπολης-Ηρακλής 0-1
Αλεξανδρούπολη FC-Εθνικός Σοχού 0-2
Πανδραμαϊκός-ΑΕ Εύοσμου 0-0
Αετός Οφρυνίου-ΑΕ Αμπελοκήπων 2-0
Άρης Αβάτου-Ελπίδα Σαπών 0-0
ΑΕ Διδυμότειχου-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 1-0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ορφέας Ξάνθης 0-3 α.α

2ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0
Νίκη Αγκαθιάς-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-2
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Θύελλα Σαρακηνών 0-1
Θερμαϊκός-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 2-0
Αναγέννηση Πλαγιάς-Μακεδονικός 0-0
Εδεσσαϊκός-Εθνικός Γιαννιτσών 0-1
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αετός Βαρβάρας 1-0
Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

3ος όμιλος – 6η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά 0-0
Κοζάνη-Ερμής Αμυνταίου 1-1
Δίας Δίου-ΑΕ Καρίτσας 0-0
ΠΟ Φήκης-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-0
Αετός Μακρυχωρίου-Μακεδονικός Φούφα 0-0
Αναγέννηση Καρδίτσας-Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-0
ΠΟ Ελασσόνας-ΑΟ Σελλάνων 0-1
Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας

4ος όμιλος – 6η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρού-Φωκικός 1-0
ΑΠΟ Αταλάντη-Νέα Αρτάκη 0-0
Θησέας Αγριάς-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-0
ΑΟ Υπάτου-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-0
Ηρακλής Ψαχνών-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α
Ρεπό: Δήμητρα Ευξεινούπολης

5ος όμιλος – 5η αγωνιστική
ΑΕ Λευκίμμης-Αναγέννηση Άρτας 3-0 τελικό
Θύελλα Κατσικάς-ΠΑΣ Πρέβεζα 0-0
ΑΕ Μεσολογγίου-ΟΦΑΜ 0-0
Τηλυκράτης Λευκάδας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-0
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αστέρας Καληράχης 0-1
Αμβρακικός Λουτρού-Παναγρινιακός 0-0
ΠΑΣ Θύελλα-Κέρκυρα 1-2

6ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Φωστήρας-Πανναξιακός 1-0 τελικό
Εθνικός-Αήττητος Σπάτων 0-0
ΑΕ Μοσχάτου-Προοδευτική 0-0
Πανιώνιος-Μαρκό 0-0
Ηλιούπολη-Χαραυγιακός 1-0
Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

7ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Κορωνίδα Κοιλάδας 0-0
Ερμιονίδα-ΠΑΟ Ρουφ 0-0
Μολαϊκός-Ερμής Μελιγούς 1-0
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Πανναυπλιακός 1-1
Άγιος Ιερόθεος-Παναρκαδικός 0-1
Άρης Σκάλας-Πανγυθεατικός 1-1 (17/4)
Ρεπό: Κηφισιά

8ος όμιλος – 6η αγωνιστική
ΑΟ Πυλίου Κω-Αιολικός 1-0 τελικό
Πυθαγόρας-Αίας Σαλαμίνας 0-6 τελικό
Ακράτητος-Μικρασιατική Χίου 2-0 τελικό
Αετός Λουτρών-ΑΟ Καραβάς 0-0
Πανελευσινιακός-Κερατσίνι 1-0
Θύελλα Ραφήνας-Αστέρας Βάρης 0-0

9ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Παλληξουριακός-Παναιγιάλειος 0-2 τελικό
Αίας Γαστούνης-Εθνικός Σκουλικάδου 2-3 τελικό
ΑΠΣ Ζάκυνθος-ΑΟ Τσιλιβή 1-0 τελικό
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΑΟ Βάρδας 0-0
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αχαϊκή 0-0
Θύελλα Πατρών-Πάμισος Μεσσήνης 0-0
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

10ος όμιλος – 6η αγωνιστική
ΑΕ Νεάπολης-Γιούχτας 0-1
Αλμυρός Γαζίου-ΑΟ Δαμάστα 0-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Πόρος 4-0
Άγιος Νικόλαος-Ρεθυμνιακός 1-0
Άρης Σούδας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 1-0
Αστέρας Ρεθύμνου-Ατσαλένιος 1-2 (17/4)
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ηρόδοτος 0-3 α.α
Πλατανιάς-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα του ημιχρόνου (18/4)
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top