Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα στο ημίχρονο (6/6)

Δείτε τα αποτέλεσματα στο ημίχρονο των αγώνων της Κυριακή (6/6).

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος – 15η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Πανδραμαϊκός 1-2
Άρης Αβάτου-ΑΕ Διδυμοτείχου 0-0
Αλεξανδρούπολη FC-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 1-0
Νέστος Χρυσούπολης-Ελπίδα Σαπών 0-0
Αετός Ορφανού-Εθνικός Σοχού 0-1
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Ορφέας Ξάνθης 1-2
ΑΕ Αμπελοκήπων-Ηρακλής 0-3
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-ΑΕ Εύοσμου 0-3 α.α

2ος όμιλος – 15η αγωνιστική
Μακεδονικός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 4-0
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θερμαϊκός 1-0
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-0
Εδεσσαϊκός-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0
Νίκη Αγκαθιάς-Αετός Βαρβάρας 0-1
Αναγέννηση Πλαγιάς-Θύελλα Σαρακηνών 2-1
Αγροτικός Αστέρας-Εθνικός Γιαννιτσών 3-2 (5/6)
Ρεπό: ΠΑΟ Κουφαλίων

3ος όμιλος – 15η αγωνιστική
ΠΟ Ελασσόνας-ΠΟ Φήκης 3-0
Δίας Δίου-Εθνικός Κεραμιδίου 0-0
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ηρακλής Λάρισας 1-0
Κοζάνη-ΑΟ Σελλάνων 0-0
Αετός Μακρυχωρίου-ΑΕ Καρίτσας 0-0
ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1
Μακεδονικός Φούφα-Ερμής Αμυνταίου 2-0
Ρεπό: Ατρόμητος Παλαμά

4ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Δήμητρα Ευξεινούπολης-Νέα Αρτάκη 1-0
Αταλάντη-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-2
Ηρακλής Ψαχνών-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1
Θησέας Αγριάς-ΓΣ Αλμυρού 0-1
ΑΟ Υπάτου-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α
Ρεπό: Φωκικός

5ος όμιλος – 13η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς-Κέρκυρα 0-0
Αναγέννηση Άρτας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-0
Παναγρινιακός-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0
ΟΦΑΜ-ΠΑΣ Θύελλα 0-0
Αστέρας Καληράχης-ΑΕ Λευκίμμης 0-0
ΠΑΣ Πρέβεζα-Αμβρακικός Λουτρού 0-0
ΑΕ Μεσολογγίου-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-1

6ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Πανναξιακός-ΑΕ Μυκόνου 0-0
Προοδευτική-Φωστήρας 1-1
Χαραυγιακός-ΑΕ Μοσχάτου 3-0
Αήττητος Σπάτων-Ηλιούπολη 1-1
Μαρκό-Εθνικός 0-0
Ρεπό: Πανιώνιος

7ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Πανναυπλιακός-Κορωνίδα Κοιλάδας 0-2
Κηφισιά-Ερμής Μελιγούς 1-0
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Παναρκαδικός 1-1
Μολαϊκός-ΠΑΟ Ρουφ 1-0
Άρης Σκάλας-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1-0
Ερμιονίδα-Άγιος Ιερόθεος 0-1
Ρεπό: Πανγυθεατικός

8ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Μικρασιατική-Αίας Σαλαμίνας 0-0
Ακράτητος-Αιολικός 0-2
ΑΟ Πυλίου Κω-Κερατσίνι 0-0
Πανελευσινιακός-ΑΟ Καραβά 0-0
Αετός Λουτρών-Αστέρας Βάρης 0-0
Θύελλα Ραφήνας-Πυθαγόρας 1-0

9ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Παναιγιάλειος-ΠΑΟ Βάρδας 1-0
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αχαϊκή 1-0
ΑΟ Διαβολιτσίου-Πάμισος Μεσσήνης 0-0
Ναυπακτιακός Αστέρας-Εθνικός Σκουλικάδου 0-0
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Παλληξουριακός 1-0
Αίας Γαστούνης-Θύελλα Πατρών αναβλ.
Ρεπό: ΑΟ Τσιλιβή

10ος όμιλος – 15η αγωνιστική
Γιούχτας-Πλατανιάς 1-1
Αστέρας Ρεθύμνου-Άρης Σούδας 0-1
Αλμυρός Γαζίου-Ατσαλένιος 2-2
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ηρόδοτος 1-1
ΑΕ Νεάπολης-Ρεθυμνιακός 0-0
Πόρος-Δαμάστα 1-0
ΑΟ Παλαιόχωρας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 0-3 α.α
Άγιος Νικόλαος-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα στο ημίχρονο (6/6)
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top