Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα στο ημίχρονο (25/4)

Γ’ Εθνική: Δείτε αποτελέσματα του ημιχρόνου στους αγώνες των δέκα ομίλων.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος – 7η αγωνιστική
Εθνικός Σοχού-Νέστος Χρυσούπολης 0-0
ΑΕ Εύοσμου-Αλεξανδρούπολη FC 0-0
Πανδραμαϊκός-ΑΕ Διδυμοτείχου 0-0
Ορφέας Ξάνθης-Αετός Οφρυνίου 1-0
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Άρης Αβάτου 0-1
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Αμπελοκήπων 1-0
Ηρακλής-Αναγέννηση Θαλασσιάς 5-0 (24/4)
Ελπίδα Σαπών-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α

2ος όμιλος – 7η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων-Μακεδονικός 0-0
Εθνικός Γιαννιτσών-Αναγέννηση Πλαγιάς 0-0
Αετός Βαρβάρας-Εδεσσαϊκός 0-1
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας 0-0
Θύελλα Σαρακηνών-Νίκη Αγκαθιάς 1-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 1-0
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

Advertisement

3ος όμιλος – 7η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά-Μακεδονικός Φούφα 1-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αετός Μακρυχωρίου 0-0
ΑΟ Σελλάνων-Αναγέννηση Καρδίτσας 0-1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-ΠΟ Ελασσόνας 2-1
Ερμής Αμυνταίου-ΑΣ Μετέωρα 0-1
ΑΕ Καρίτσας-Κοζάνη 1-0
Ηρακλής Λάρισας-Δίας Δίου 3-0
Ρεπό: ΠΟ Φήκης

4ος όμιλος – 7η αγωνιστική
Φωκικός-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-0
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Θησέας Αγριάς 1-1
Δήμητρα Ευξεινούπολης-ΑΠΟ Αταλάντη 1-0
Νέα Αρτάκη-Ηρακλής Ψαχνών 1-0
Οπούντιος Μαρτίνου-ΓΣ Αλμυρού 0-3 α.α
Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

5ος όμιλος – 6η αγωνιστική
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Θύελλα Κατσικάς 1-1
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης-Αμβρακικός Λουτρού 0-1
Παναγρινιακός-ΠΑΣ Θύελλα 1-1
Κέρκυρα-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-1
ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Μεσολογγίου 0-0
ΟΦΑΜ-ΑΕ Λευκίμμης 0-0
Αναγέννηση Άρτας-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-0

6ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Προοδευτική-ΑΕ Μυκόνου 1-0
Μαρκό-Ηλιούπολη 0-1
Χαραυγιακός-Φωστήρας 1-0
Εθνικός-Πανιώνιος 0-0
Αήττητος Σπάτων-ΑΕ Μοσχάτου 0-0
Ρεπό: Πανναξιακός

7ος όμιλος – 7η αγωνιστική
Πανναυπλιακός-ΠΑΟ Ρουφ 0-0
Πανγυθεατικός-Ερμιονίδα 0-0
Κορωνίδα Κοιλάδας-Άρης Σκάλας 0-0
Παναρκαδικός-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 0-0
Ερμής Μελιγούς-Άγιος Ιερόθεος 1-2
Κηφισιά-Μολαϊκός 2-0
Ρεπό: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

8ος όμιλος – 7η αγωνιστική
Ακράτητος-ΑΟ Πυλίου Κω 0-0
Αιολικός-Αετός Λουτρών 1-0
Αίας Σαλαμίνας-Αστέρας Βάρης 0-0
Κερατσίνι-Θύελλα Ραφήνας 0-1
ΑΟ Καραβάς-Πυθαγόρας
ΑΠΕ Μικρασιατική-Πανελευσινιακός αναβλήθηκε

9ος όμιλος – 7η αγωνιστική
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΠΣ Ζάκυνθος 1-1 τελικό
ΑΟ Τσιλιβή-Αίας Γαστούνης 2-2 τελικό
Παναιγιάλειος-Εθνικός Σκουλικάδου 0-1 τελικό
Πάμισος Μεσσήνης-Παλληξουριακός 0-0
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-2
Αχαϊκή-Θύελλα Πατρών 1-0
Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου

10ος όμιλος – 7η αγωνιστική
Ατσαλένιος-Άγιος Νικόλαος 0-1
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Αστέρας Ρεθύμνου 1-1
Γιούχτας-Πόρος 0-0
Ηρόδοτος-Αλμυρός 1-0
Πλατανιάς-Άρης Σούδας 0-1
ΑΟ Δαμάστα-ΑΕ Νεάπολης 1-0
Ρεθυμνιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-2 (24/4)
Άρης Ρεθύμνου-ΑΟ Παλαιόχωρας Ματαιώθηκε

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα στο ημίχρονο (25/4)
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top