Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα στο ημίχρονο (16/5) και ορισμένα τελικά αποτελέσματα

Γ’ Εθνική: Δείτε τα αποτελέσματα στο ημίχρονο των αγώνων της Κυριακής (16/5).

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

powered by Rubicon Project
1ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Ελπίδα Σαπών 1-0
ΑΕ Εύοσμου-Εθνικος Σοχού 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Ορφέας Ξάνθης 1-1
ΑΕ Διδυμοτείχου-Ηρακλής 0-0
Πανδραμαϊκός-ΑΕ Αμπελοκήπων 1-0
Άρης Αβάτου-Αναγέννηση Θαλασσιάς 2-0
Αλεξανδρούπολη FC-Αετός Ορφανού 0-1
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Νέστος Χρυσούπολης 0-3 α.α.

2ος όμιλος – 11η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων-Αετός Βαρβάρας 0-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Θύελλα Σαρακηνών 1-1
Νέα Καλλικράτεια-Εθνικός Γιαννιτσών 1-1
Θερμαϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-0
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αγροτικός Αστέρας 0-1
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Αναγέννηση Πλαγιάς 1-3
Εδεσσαϊκός-Νίκη Αγκαθιάς 0-2
Ρεπό: Μακεδονικός

3ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά-ΑΟ Σελλάνων 1-0
Ηρακλής Λάρισας-ΑΕ Καρίτσας 0-1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0
ΠΟ Φήκης-Ερμής Αμυνταίου 1-0
ΠΟ Ελασσόνας-ΑΣ Μετέωρα 1-0
Δίας Δίου-Αετός Μακρυχωρίου 0-0
Αναγέννηση Καρδίτσας-Κοζάνη 1-0
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος – 9η αγωνιστική
Φωκικός-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-1
Δήμητρα Ευξεινούπολης-ΓΣ Αλμυρού 0-0
Αταλάντη-Θησέας Αγριάς 0-1
ΑΟ Υπάτου-Ηρακλής Ψαχνών 0-0
Νέα Αρτάκη-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

5ος όμιλος – 9η αγωνιστική
Κέρκυρα-ΠΑΣ Πρέβεζα 1-0 τελικό
Θύελλα Κατσικάς-ΑΕ Λευκίμμης 0-0
ΠΑΣ Θύελλα-Αμβρακικός Λουτρού 0-0
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Μεσολογγίου 0-0
Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Καληράχης 0-0
ΟΦΑΜ-Παναγρινιακός αναβλ.
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Αχέρων Καναλακίου αναβλ.

6ος όμιλος – 8η αγωνιστική
Ηλιούπολη-Φωστήρας 2-0
Εθνικός-ΑΕ Μυκόνου (17/5, 13:00)
Χαραυγιακός-Προοδευτική 3-1 (15/5, 17:00)
Μοσχάτο-Πανιώνιος αναβλ.
Αήττητος Σπάτων-Πανναξιακός αναβλ.

7ος όμιλος – 9η αγωνιστική
Πανναυπλιακός-Πανγυθεατικός 0-0
Ερμής Μελιγούς-Παναρκαδικός 0-0
Κορωνίδα Κοιλάδας-ΠΑΟ Ρουφ 0-2
Κηφισιά-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2-0
Φοίνικας Νέου Επιδαύρου-Άγιος Ιερόθεος 0-1
Άρης Σκάλας-Μολαϊκός
Ρεπό: Ερμιονίδα

8ος όμιλος – 9η αγωνιστική
Πανελευσινιακός-Αετός Λουτρών 3-1 τελικό
Αίας Σαλαμίνας-Κερατσίνι 0-1
Μικρασιατική Χίου-Αστέρας Βάρης 0-3
ΑΟ Πυλίου Κω-Θύελλα Ραφήνας 0-0
Ακράτητος-Πυθαγόρας (17/5, 11:30)
Αιολικός-ΑΟ Καραβά (17/5, 15:00)

9ος όμιλος – 9η αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Παλληξουριακός 1-0 τελικό
ΠΑΟ Βάρδας-Εθνικός Σκουλικάδου 1-0 τελικό
Παναιγιάλειος-ΑΟ Τσιλιβή 2-0 τελικό
Ζάκυνθος-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-0 τελικό
Αχαϊκή-Πάμισος Μεσσήνης 0-0
ΑΟ Διαβολιτσίου-Θύελλα Πατρών 0-0
Ρεπό: Αίας Γαστούνης

10ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Γιούχτας-Ατσαλένιος 0-0
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Ρεθυμνιακός 1-1
Άρης Σούδας-Δαμάστα 0-0
Πλατανιάς-Πόρος 0-0
Αστέρας Ρεθύμνου-ΑΕ Νεάπολης 1-0
Άγιος Νικόλαος-Αλμυρός 1-0
Άρης Ρεθύμνου-Ηρόδοτος 0-3 α.α.
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-3 α.α.

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα στο ημίχρονο (16/5) και ορισμένα τελικά αποτελέσματα
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top