Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα στο ημίχρονο (11/4)

Τα αποτελέσματα του ημιχρόνου στους αγώνες των ομίλων της Γ’ Εθνικής

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
1ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού 1-0
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Νέστος Χρυσούπολης 1-2
Ηρακλής-Αλεξανδρούπολη FC 1-0
Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου 0-0
Εθνικός Σοχού-Πανδραμαϊκός 0-1
Ελπίδα Σαπών-ΑΕ Διδυμοτείχου 1-0
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-ΑΕ Εύοσμου 1-1
ΑΕ Αμπελοκήπων-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α

2ος όμιλος – 5η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων-Αναγέννηση Πλαγιάς 0-0
Αγροτικός Αστέρας-Νίκη Αγκαθιάς 0-0
Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός 0-1
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 0-0
Εθνικός Γιαννιτσών-ΑΣ Γιαννιτσά 0-0
Αετός Βαρβάρας-Θερμαϊκός 0-0
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

3ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά-Αετός Μακρυχωρίου 0-0
ΑΣ Μετέωρα-Κοζάνη 0-1
Μακεδονικός Φούφα-Αναγέννηση Καρδίτσας 0-2
Ερμής Αμυνταίου-Δίας Δίου 0-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΠΟ Ελασσόνας 0-0
Εθνικός Κεραμιδίου-Ηρακλής Λάρισας 0-0
ΑΟ Σελλάνων-ΠΟ Φήκης (14/4, 16:30)
Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας

4ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Φωκικός-Θησέας Αγριάς 2-2
ΓΣ Αλμυρού-Ηρακλής Ψαχνών 0-1
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Υπάτου 0-0
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Δήμητρα Ευξεινούπολης 0-0
Οπούντιος Μαρτίνου-Αταλάντη 0-3 α.α
Ρεπό: Νέα Αρτάκη

5ος όμιλος – 4η αγωνιστική
Τηλυκράτης-ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου 0-0
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης-Θύελλα Κατσικάς 0-0
ΟΦΑΜ-ΠΑΣ Πρέβεζα 0-0
Παναγρινιακός-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-0
Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Μεσολογγίου 0-0
Κέρκυρα-Αμβρακικός Λουτρού 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-ΑΕ Λευκίμμης 0-0 (10/4)

6ος όμιλος – 4η αγωνιστική
Πανναξιακός-Ηλιούπολη 3-2 τελικό
Φωστήρας-ΑΕ Μυκόνου 2-0 τελικό
Αήττητος Σπάτων-Πανιώνιος 0-1
Χαραυγιακός-Μαρκό 0-1
Προοδευτική-Εθνικός 1-0
Ρεπό: ΑΕ Μοσχάτου

7ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Πανναυπλιακός-Ερμιονίδα 0-0
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Άγιος Ιερόθεος 0-0
ΠΑΟ Ρουφ-Άρης Σκάλας 3-0
Παναρκαδικός-Μολαϊκός 1-0
Πανγυθεατικός-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0
Κορωνίδας Κοιλάδας-Κηφισιά 0-1
Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

8ος όμιλος – 5η αγωνιστική
ΑΟ Καραβά-ΑΟ Πυλίου Κω 3-2 τελικό
Αιολικός-ΑΠΕ Μικρασιατική 1-0 τελικό
Κερατσίνι-Ακράτητος 1-0
Αίας Σαλαμίνας-Θύελλα Ραφήνας 0-1
Πυθαγόρας ΑΨΕΣ-Αετός Λουτρών 2-2 (9/4)
Αστέρας Βάρης-Πανελευσινιακός ΑΝΑΒΟΛΗ

9ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Παλληξουριακός-Θύελλα Πατρών 0-1 τελικό
ΑΟ Τσιλιβή-ΑΟ Διαβολιτσίου 0-1 τελικό
Εθνικός Σκουλικάδου-Ζάκυνθος 1-3 τελικό
Πάμισος Μεσσήνης-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-0
ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας Βραχνεΐκων-0-0
Παναιγιάλειος-Αίας Γαστούνης 0-0
Ρεπό: Αχαϊκή

10ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-0
ΑΕ Νεάπολης-Αλμυρός Γαζίου 0-0
Πόρος-Άγιος Νικόλαος 0-1
Ρεθυμνιακός-Αστέρας Ρεθύμνου 1-0
Ηρόδοτος-Πλατανιάς 2-0
Ατσαλένιος-Άρης Σούδας 2-0
ΑΟ Δαμάστας-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 α.α
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα στο ημίχρονο (11/4)
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top