Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Οι ορισμοί των διαιτητών στα ματς (14/10)

Γ’ Εθνική: Η ΕΠΟ/ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές για την 2η αγωνιστικών στο σύνολο των ομίλων. Πρεμιέρα σε 5ο, 6ο και 10ο όμιλο

Τους ορισμούς των διαιτητών για τη 2η αγωνιστική στο σύνολο των ομίλων στη Γ’ Εθνική ανακοίνωσε η ΕΠΟ/ΚΕΔ. Όλα τα παιχνίδια θα γίνουν την Κυριακή (18/10) εκτός από ένα που θα διεξαχθεί τη Δευτέρα (19/10).

Ειδικότερα η αυλαία θα πέσει με το Κερατσίνι-Πυθαγόρας στην αυγή της εβδομάδας, ενώ κάνουν πρεμιέρα ο 5ος, ο 6ος και ο 10ος ομιλος.

Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΣΡΙΚΗ ΕΠΙΣΡΟΠΗ ΔΙΑΙΣΗ΢ΙΑ΢
ΠΡΩΣΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ΢ 2020/21
2η ΑΓΩΝΙ΢ΣΙΚΗ – ΟΜΙΛΟΙ 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9 | 1η ΑΓΩΝΙ΢ΣΙΚΗ – ΟΜΙΛΟΙ 5, 6, 10 | 18-19.10.2020
ΟΡΙ΢ΜΟΙ
ΔΙΑΙΣΗΣΩΝ
ΑΓΩΝ. ΟΜΙΛΟ΢ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΤΧΟ΢ ΦΙΛΟΞΕΝΟΤΜΕΝΟ΢ ΔΙΑΙΣΗΣΗ΢ ΕΠ΢ Α’ ΒΟΗΘΟ΢ ΕΠ΢ Β’ ΒΟΗΘΟ΢ ΕΠ΢ ΠΑΡΑΣΗΡΗΣΗ΢ ΕΠ΢
2 1.1 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΦΩΣΗ΢ ΚΟ΢ΜΑ΢
ΕΝΩ΢Η ΑΝΘΕΙΑ΢
ΑΡΙ΢ΣΗΝΟΤ Α.Ο.
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΤ Π.΢.
ΛΑΠΑΣΑ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΘΡΑΚΗ΢
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΘΡΑΚΗ΢
ΔΑΝΔΑΝΙΔΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΘΡΑΚΗ΢
ΕΜΠΛΙΟΤΚ
ΙΛΙΑ΢
ΞΑΝΘΗ΢
2 1.1 18/10/20 16:00
ΓΗΠ.
ΑΟ ΞΑΝΘΗ΢
ΑΡΗ΢
ΑΒΑΣΟΤ Α.Μ.΢.
ΔΟΞΑ Ν.
΢ΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΤ Α.Π.΢.
ΚΑΣ΢ΙΝΗ΢
ΑΝΑΡΓΤΡΟ΢
ΚΑΒΑΛΑ΢
ΚΑΡΑ΢ΑΒΒΑΪΔΗ΢
ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟ΢
ΚΑΒΑΛΑ΢
ΔΕΔΟΝΑΚΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΚΑΒΑΛΑ΢
΢ΣΡΑΣΟΤΔΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΕΒΡΟΤ
2 1.1 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΔΡΑΜΑ΢
ΠΑΝΔΡΑΜΑЇΚΟ΢ Α.Ο. ΝΕ΢ΣΟ΢
ΧΡΤ΢ΟΤΠΟΛΗ΢ Α.΢.
ΔΡΑΓΟΤ΢Η΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΚΙΛΚΙ΢
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΤΛΟ΢
ΘΕΟΔΩΡΟ΢
ΚΙΛΚΙ΢
ΜΑΤΡΙΔΗ΢
ΛΑΖΑΡΟ΢
ΚΙΛΚΙ΢
ΣΖΙΚΑ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
2 1.1 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΔΙΔΤΜΟΣΕΙΧΟΤ
ΔΙΔΤΜΟΣΕΙΧΟΤ Α.Ε.
ΑΕΣΟ΢
ΟΡΦΑΝΟΤ Α.΢.
ΚΩ΢ΣΟΤΛΑ΢
ΑΡΙ΢ΣΟΣΕΛΗ΢
ΑΡΣΑ΢ ΓΚΙΟ΢Η ΜΑΡΙΟ΢ ΘΡΑΚΗ΢
ΚΑΡΑΚΑ΢ΙΔΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΘΡΑΚΗ΢
΢ΑΒΒΟΓΛΟΤ
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΞΑΝΘΗ΢
2 1.1 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΟΡΦΑΝΙΟΤ
Ν.Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΟΡΦΑΝΙΟΤ Α.Ο.
ΑΝΑΓΕΝΝΗ΢Η
ΘΑΛΑ΢΢ΙΑ΢ Α.΢.
ΠΑΡΧΑΡΙΔΗ΢
ΠΕΡΙΚΛΗ΢
ΔΡΑΜΑ΢
ΚΟΤΒΑΛΑΚΗ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΔΡΑΜΑ΢
ΡΑΒΙΚΑΛΗ΢
ΠΕΣΡΟ΢
ΔΡΑΜΑ΢
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΘΡΑΚΗ΢
2 1.1 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΙΩΝ. ΔΙΑΒΑΣΩΝ
ΕΤΟ΢ΜΟΤ Α.Ε.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΡΑΜΑ΢ Α.Ε.
ΚΑΣΕΡΙΑΔΗ΢
ΙΟΡΔΑΝΗ΢
ΠΕΛΛΑ΢
΢ΗΠΑΚΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΠΕΛΛΑ΢
ΑΔΡΑΜΑΝΗ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΠΕΛΛΑ΢
ΚΑΖΑΚΙΔΗ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΚΙΛΚΙ΢
2 1.1 18/10/20 16:00 ΔΗΜ.
΢ΑΠΠΩΝ
ΕΛΠΙ΢
΢ΑΠΠΩΝ Μ.Γ.΢.
ΗΡΑΚΛΗ΢
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.΢.
Σ΢ΟΠΟΤΛΙΔΗ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢-
ΧΡΤ΢ΟΒΑΛΑΝΣΗ΢
ΞΑΝΘΗ΢ ΚΗΛΙΚΙΩΣΗ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΞΑΝΘΗ΢ ΧΡΤ΢ΕΛΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΔΤΣΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΑΡΑ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΚΑΒΑΛΑ΢
2 1.1 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
΢ΟΧΟΤ
ΕΘΝΙΚΟ΢
΢ΟΧΟΤ Μ.Γ.΢.
ΟΡΦΕΑ΢ PUMA
ΞΑΝΘΗ΢ Α.Ο.
ΚΕΦΑΛΑ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
΢ΕΡΡΩΝ
΢ΑΒΒΑ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
΢ΕΡΡΩΝ
ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΑΔΗ΢
ΑΧΙΛΛΕΑ΢
΢ΕΡΡΩΝ
ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ΢
2 1.2 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ΢
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ΢ Π.Α.Ο.Κ. ΚΟΤΦΑΛΙΩΝ Π.Α.Ο. ΝΙΣ΢Α΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
ΠΑΣΕΣ΢Ο΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
ΠΑΡΑΦΕ΢ΣΑ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
ΚΑΡΑΜΠΟΤΛΑ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΠΙΕΡΙΑ΢
2 1.2 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΓΙΑΝΝΙΣ΢ΩΝ
ΓΙΑΝΝΙΣ΢Α Α.΢. ΕΔΕ΢΢ΑЇΚΟ΢ Α.΢. ΣΑΚΙΔΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΚΙΛΚΙ΢
ΝΣΑΒΕΛΑ΢
ΑΡΓΤΡΙΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΚΟΡΩΝΑ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
΢ΠΤΡΟΤ
΢ΤΜΕΩΝ
ΚΑ΢ΣΟΡΙΑ΢
2 1.2 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΘΕΡΜΗ΢
ΘΕΡΜΑЇΚΟ΢
ΘΕΡΜΗ΢ Α.Π.Ο.
ΑΝΑΓΕΝΝΗ΢Η
ΠΛΑΓΙΑ΢ Α.Π.Ο.
ΔΗΜΗΣΡΙΑΔΗ΢
΢ΣΕΦΑΝΟ΢ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ΢
ΧΡΤ΢ΑΪΔΗ΢
΢ΣΑΤΡΟ΢
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ΢
ΚΩ΢ΣΟΓΛΟΤ
ΗΛΙΑ΢
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ΢
ΠΑΛΑΖΗ΢
ΚΤΡΙΑΚΟ΢
΢ΕΡΡΩΝ
2 1.2 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΝΕΑ΢ ΚΑΛΛΙΚΡΑΣΕΙΑ΢
ΝΕΟ΢ Π.Ο.Ν.
ΚΑΛΛΙΚΡΑΣΕΙΑ΢
ΑΓΡΟΣΙΚΟ΢ Α΢ΣΗΡ
ΕΤΟ΢ΜΟΤ
ΠΟΤΛΙΚΙΔΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΔΡΑΜΑ΢
Σ΢ΑΚΙΡΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΔΡΑΜΑ΢
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΔΡΑΜΑ΢
ΠΕΝΣΖΕΡΕΣΖΗ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΚΙΛΚΙ΢
2 1.2 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ΢
ΠΟ΢ΕΙΔΩΝ
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ΢ Α.΢.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ΢ Α.΢.
ΠΟΛΤΧΡΟΝΗ΢
ΦΩΣΙΟ΢ ΠΙΕΡΙΑ΢
ΒΡΟΤΖΟ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΠΙΕΡΙΑ΢
ΜΗΝΟΤΔΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΠΙΕΡΙΑ΢
ΚΩ΢ΣΟΤΔΗ΢
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
2 1.2 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΒΑΡΒΑΡΑ΢
ΒΑΡΒΑΡΑ΢
ΑΕΣΟ΢ Α.Ε.΢.
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΣΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ο.
ΣΖΙΚΑ΢
ΦΩΣΙΟ΢ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΦΡΑΓΙΟ΢
ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΠΑΠΑΔΟΠΟΤΛΟΤ
ΖΩΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
Σ΢Ε΢ΜΕΣΖΗ΢
΢ΤΜΕΩΝ
΢ΕΡΡΩΝ
2 1.2 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
΢ΑΡΑΚΗΝΩΝ
ΘΤΕΛΛΑ
΢ΑΡΑΚΗΝΩΝ Π.Α.΢.
ΕΘΝΙΚΟ΢
ΓΙΑΝΝΙΣ΢ΩΝ
ΠΟΛΤΧΡΟΝΙΟΤ
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΚΑ΢ΣΟΡΙΑ΢
ΣΡΙΑΝΣΑΦΤΛΛΙΔΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΚΑ΢ΣΟΡΙΑ΢
΢ΙΔΕΡΙΔΗ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΚΑ΢ΣΟΡΙΑ΢
ΠΡΟΔΑΦΙΚΑ΢
ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
2 1.3 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΔΙΟΤ
ΔΙΟΤ Ο
ΔΙΑ΢ Ο.Φ.
ΑΣΡΟΜΗΣΟ΢
ΠΑΛΑΜΑ Α.΢.
ΒΟΤΡΝΕΛΗ΢
ΜΑΣΘΑΙΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΣΟΡΟ΢ΙΑΔΗ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΜΠΟΖΑΣΖΙΔΗ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΙΣ΢ΚΟ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΠΕΛΛΑ΢
2 1.3 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΕΛΑ΢΢ΟΝΑ΢
ΕΛΑ΢΢ΟΝΑ΢ Π.Ο.
ΑΝΑΓΕΝΝΗ΢Η
ΚΑΡΔΙΣ΢Α΢ Α.΢.
Α΢ΛΑΝΙΔΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΠΙΕΡΙΑ΢
ΚΟΤΣ΢ΙΚΑΝΙΔΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΠΙΕΡΙΑ΢
Σ΢ΙΚΛΗΣΑΡΗ
ΒΑ΢ΙΛΕΙΑ
ΠΙΕΡΙΑ΢
ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟ΢
ΑΝΔΡΕΑ΢
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
2 1.3 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΦΗΚΗ΢ ΣΡΙΚΑΛΩΝ ΦΗΚΗ΢ Π.Ο. ΑΕΣΟ΢
ΜΑΚΡΤΧΩΡΙΟΤ Π.Α.Ο.
ΚΕΧΑΓΙΑ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΚΟΖΑΝΗ΢
ΦΑΛΣΑΚΑ΢
ΘΕΟΔΟ΢ΙΟ΢
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΡΟΤΔΑΚΗ΢
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΤΛΟ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΚΑΡΔΙΣ΢Α΢
2 1.3 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΤ
ΕΘΝΙΚΟ΢
Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΤ Π.΢.
ΜΕΣΕΩΡΑ Α.΢.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΤΛΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΑΓΓΕΛΟΠΟΤΛΟ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΙΔΗ΢
΢ΣΤΛΙΑΝΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΔΙΑΜΑΝΣΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΚΟΖΑΝΗ΢
2 1.3 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΝΕΑΠΟΛΗ΢ Α’
ΗΡΑΚΛΗ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢ Α.Ε.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ΢
ΦΟΤΦΑ Π.΢.
ΠΕΣ΢Α΢
΢ΩΣΗΡΙΟ΢
ΣΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΑΝΑ΢Η΢
ΜΙΧΑΗΛ
ΣΡΙΚΑΛΩΝ
ΜΠΑΛΑ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΣΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΓΩΝΟΠΟΤΛΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΘΕ΢΢ΑΛΙΑ΢
2 1.3 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΠΡΟΑ΢ΣΙΟΤ ΚΑΡΔΙΣ΢Α΢
΢ΕΛΛΑΝΩΝ Α.Ο.
ΕΡΜΗ΢
ΑΜΤΝΣΑΙΟΤ
Σ΢ΙΓΑΡΙΔΑ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΦΘΙΩΣΙΔΑ΢ ΔΟ΢ΚΟΡΗ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΦΘΙΩΣΙΔΑ΢ ΑΛΕΞΟΠΟΤΛΟ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΣΡΙΚΑΛΩΝ
ΖΗΛΟ΢
ΑΝΣΩΝΙΟ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
2 1.3 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΛΙΣΟΧΩΡΟΤ
ΚΑΡΙΣ΢Α΢ Α.Ε.
Σ΢ΑΡΙΣ΢ΑΝΗ΢ Α.Ο.
ΟΙΚΟΝΟΜΟ΢
ΓΙΟΤΜΑΣΖΙΔΗ΢
ΜΕΛΕΣΙΟ΢
ΠΕΛΛΑ΢
ΔΕΜΕΡΣΖΗ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΠΕΛΛΑ΢
ΚΕ΢Ι΢ΟΓΛΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΠΕΛΛΑ΢
ΣΕΒΕΚΕΛΗ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
2 1.4 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΑΣΑΛΑΝΣΗ΢
ΑΣΑΛΑΝΣΗ Α.Π.Ο. ΦΩΚΙΚΟ΢ Α.΢. ΚΟΤΡΛΟ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΕΤΡΤΣΑΝΙΑ΢
ΚΑΣ΢ΑΡΟ΢
ΘΕΟΔΩΡΟ΢
ΕΤΡΤΣΑΝΙΑ΢
ΜΠΤΡΟ΢
΢ΠΤΡΙΔΩΝ
ΕΤΡΤΣΑΝΙΑ΢
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΒΟΙΩΣΙΑ΢
2 1.4 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΕΤΞΕΙΝΟΤΠΟΛΗ΢
ΔΗΜΗΣΡΑ
ΕΤΞΕΙΝΟΤΠΟΛΗ΢
ΤΠΑΣΟΤ Α.Ο.
ΜΠΕΚΙΑΡΗ΢
ΛΑΜΠΡΟ΢
ΚΑΡΔΙΣ΢Α΢
ΒΟΓΙΑΣΖΗ΢
ΕΛΕΤΘΕΡΙΟ΢
ΚΑΡΔΙΣ΢Α΢
ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΣΗ΢
ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢
ΚΑΡΔΙΣ΢Α΢
ΚΡΙΚΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΣΡΙΚΑΛΩΝ
Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΣΡΙΚΗ ΕΠΙΣΡΟΠΗ ΔΙΑΙΣΗ΢ΙΑ΢
ΠΡΩΣΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ΢ 2020/21
2η ΑΓΩΝΙ΢ΣΙΚΗ – ΟΜΙΛΟΙ 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9 | 1η ΑΓΩΝΙ΢ΣΙΚΗ – ΟΜΙΛΟΙ 5, 6, 10 | 18-19.10.2020
ΟΡΙ΢ΜΟΙ
ΔΙΑΙΣΗΣΩΝ
2 1.4 18/10/20 16:00
ΔΗΜ. ΢Σ.
Ν. ΑΡΣΑΚΗ΢
ΝΕΑ΢
ΑΡΣΑΚΗ΢ Α.Ο.
ΘΗ΢ΕΤ΢
ΑΓΡΙΑ΢ Γ.΢.
ΑΛΑΜΠΕΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΗΣΡΟΦΑΝΗ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΗΣΡΑΚΟ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΦΑΝΣΟΠΟΤΛΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
2 1.4 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
΢ΣΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΤ
ΔΙΑΓΟΡΑ΢
΢ΣΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΤ ΑΛΜΤΡΟΤ Γ.΢.
ΘΕΟΧΑΡΗ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΘΕ΢΢ΑΛΙΑ΢
ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟΤ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΘΕ΢΢ΑΛΙΑ΢
΢ΑΜΑΡΑ΢
΢ΣΑΤΡΟ΢
ΘΕ΢΢ΑΛΙΑ΢
ΜΠΛΟΤΝΑ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΦΘΙΩΣΙΔΑ΢
2 1.4 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΔΙ΢ΣΟΜΟΤ
ΑΜΒΡΤ΢΢ΕΑ΢
ΔΙ΢ΣΟΜΟΤ Π.Ο.
ΟΠΟΤΝΣΙΟ΢
ΜΑΡΣΙΝΟΤ Α.΢.
΢ΙΔΗΡΟΠΟΤΛΟ΢
΢ΑΒΒΑ΢
ΕΒΡΟΤ
ΠΡΙΟΝΑ΢
ΔΑΤΙΔ
ΕΤΒΟΙΑ΢
ΙΩΑΝΝΟΤ
ΑΝΣΩΝΙΟ΢
ΕΤΒΟΙΑ΢
ΖΩΡΖΟ΢
ΕΜΜΑΝΟΤΗΛ
ΑΘΗΝΩΝ
1 1.5 18/10/20 16:00
ΕΠ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
ΘΤΕΛΛΑ
ΚΑΣ΢ΙΚΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗ΢Η
ΑΡΣΑ΢
ΓΙΟΤΡΓΑ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΚΕΡΚΤΡΑ΢
΢ΚΟΡΔΙΛΗ΢
ΘΕΟΧΑΡΗ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΚΕΡΚΤΡΑ΢
ΜΙΧΑΛΑ΢
ΓΕΡΑ΢ΙΜΟ΢
ΚΕΡΚΤΡΑ΢
Σ΢ΙΑΚΟ΢
΢ΠΤΡΙΔΩΝ
ΘΕ΢ΠΡΩΣΙΑ΢
1 1.5 18/10/20 15:00
ΔΗΜ. ΢Σ.
ΑΓΡΙΝΙΟΤ
ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟ΢
ΚΑ΢΢ΙΟΠΗ΢ Α.Ο.
ΚΕΡΚΤΡΑ
ΚΑΣ΢ΙΚΟΓΙΑΝΝΗ΢
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
ΔΙΑΜΑΝΣΗ΢
ΛΑΜΠΡΟ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
ΠΑΝΟ΢
΢ΩΣΗΡΙΟ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
ΜΑΝΘΟ΢
ΧΡΤ΢Ο΢ΣΟΜΟ΢
ΑΧΑЇΑ΢
1 1.5 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΑΓ. ΜΑΣΘΑΙΟΤ
ΑΓ. ΜΑΣΘΑΙΟΤ Ο.Φ. ΜΕΓΑ΢ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΚΑΛΛΙΘΕΑ΢ Α.΢.
΢ΙΝΣΟΡΗ΢
ΜΑΡΙΟ΢
ΘΕ΢ΠΡΩΣΙΑ΢
ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΘΕ΢ΠΡΩΣΙΑ΢
ΡΑΠΣΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΘΕ΢ΠΡΩΣΙΑ΢
ΚΟΤΛΙΑ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΚΕΡΚΤΡΑ΢
1 1.5 18/10/20 16:00
Δ.Α.Κ.
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΣΗΝΟΣΡΟΦΙΚΟ΢
Α΢ΣΕΡΑ΢
Α.Ο. Ν. ΣΗΛΤΚΡΑΣΗ΢
2014
ΜΑΤΡΙΔΗ΢
ΘΩΜΑ΢
ΗΜΑΘΙΑ΢
ΜΠΟΓΙΑΣΖΟΓΛΟΤ
ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢
ΗΜΑΘΙΑ΢
ΜΠΕΚΑ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΗΜΑΘΙΑ΢
Σ΢ΑΚΝΑΚΗ΢
ΠΕΣΡΟ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
1 1.5 18/10/20 16:00
ΔΗΜ. ΢Σ.
ΠΡΕΒΕΖΑ
ΠΑ΢ ΠΡΕΒΕΖΑ΢
2016
Π.Α.΢. ΘΤΕΛΛΑ
2015
ΜΠΑΪΛΗ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΠΡΕΒΕΖΑ΢-
ΛΕΤΚΑΔΑ΢
ΦΡΑΓΚΟΤΛΗ΢
ΠΑΤΛΟ΢
ΠΡΕΒΕΖΑ΢-
ΛΕΤΚΑΔΑ΢
ΝΑ΢ΣΟ΢
ΖΩΗ΢
ΠΡΕΒΕΖΑ΢-
ΛΕΤΚΑΔΑ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢
1 1.5 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΤ ΠΡΕΒ.
Π.Α.΢. ΑΧΕΡΩΝ
ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΤ
ΛΕΤΚΙΜΜΗ΢ Α.Ε.
ΣΑ΢Η΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
ΘΑΝΑ΢ΙΑ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
΢ΠΤΡΟΓΙΩΣΗ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟΤ
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΑΡΣΑ΢
1 1.5 18/10/20 16:00
ΓΗΠ.
ΕΠ΢ ΑΙΣ/ΝΙΑ΢ ΜΕ΢ΟΛΟΓΓΙΟΤ Α.Ε.
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟ΢
ΛΟΤΣΡΟΤ
ΜΑΣ΢ΟΤΚΑ΢
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢ ΣΑΚΟ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢ ΜΠΑΚΑ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢ ΦΙΣ΢Α΢
ΗΛΙΑ΢
ΠΡΕΒΕΖΑ΢-
ΛΕΤΚΑΔΑ΢
1 1.6 18/10/20 13:00 Γ.΢. ΠΑΝΙΩΝΙΟΤ ΠΑΝΙΩΝΙΟ΢ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟ΢
ΔΡΑΓΑΣΗ΢
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΓΟΤΡΝΙΑ΢
ΘΕΟΔΩΡΟ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΜΕ΢ΣΡΟ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΛΕ΢ΒΟΤ
ΜΑΡΓΑΡΙΣΗ
ΧΡΤ΢ΟΤΛΑ
ΕΤΒΟΙΑ΢
1 1.6 18/10/20 13:00
Α’ ΗΛΙΟΤΠΟΛΗ΢
ΑΣΣ.
ΧΑΡΑΤΓΙΑΚΟ΢ ΑΝΩ ΜΕΡΑ Α.΢.
ΖΑΧΑΡΟΠΟΤΛΟ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΚΤΡΙΑΚΟΠΟΤΛΟ΢
΢ΣΕΦΑΝΟ΢-ΜΑΡΙΟ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΚΟΤΛΟΧΕΡΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΤ
ΕΛΕΝΗ
ΠΕΙΡΑΙΑ
1 1.6 18/10/20 16:00
Δ.΢. ΢ΠΑΣΩΝ
ΔΗΜΗΣΡΙΟΤ
ΑΗΣΣΗΣΟ΢
΢ΠΑΣΩΝ
ΦΩ΢ΣΗΡΑ΢
ΑΘΗΝΩΝ
Σ΢ΑΜΟΤΡΗ΢
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΡΜΑΚΟΛΑ΢
Ι΢ΙΔΩΡΟ΢
ΚΤΚΛΑΔΩΝ
ΧΡΗ΢ΣΑΚΟ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΡΙΑΝΣΑΦΤΛΛΙΔΗ΢
ΘΕΟΔΩΡΟ΢
ΔΤΣΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
1 1.6 18/10/20 16:00
ΔΗΜ. ΢Σ.
ΜΑΡΚΟΠΟΤΛΟΤ
ΜΑΡΚΟ Α.Ε. ΜΟ΢ΧΑΣΟΤ
ΜΠΑΪΡΑΚΣΑΡΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΣΣΟΡΟ΢
ΕΜΜΑΝΟΤΗΛ
ΧΡΤ΢ΟΒΑΛΑΝΣΗ΢
ΔΩΔ/΢ΟΤ
΢ΣΑΤΡΟΓΛΟΤ
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢ –
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΜΠΟΤΡΗ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΕΤΒΟΙΑ΢
1 1.6 18/10/20 16:00
ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΕΘΝΙΚΟ΢ Ο.Φ.Π.Φ. ΗΛΙΟΤΠΟΛΗ Γ.΢.
ΚΑΔΔΑ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΑΧΑЇΑ΢ ΟΙΚΟΝΟΜΟΤ
΢ΠΗΛΙΟ΢
ΑΧΑЇΑ΢ ΚΑΚΑΦΩΝΗ΢
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΧΑЇΑ΢ ΛΙΑΝΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΒΟΙΩΣΙΑ΢
2 1.7 18/10/20 16:00
ΔΗΜ. ΢Σ.
ΜΟΛΑΩΝ
ΜΟΛΑЇΚΟ΢ Ο.Φ.Μ. ΝΑΤΠΛΙΟ 2017
ΚΑΤΚΑ΢
ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢
ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΟΠΟΤΛΟΤ
΢ΟΦΙΑ ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢
ΑΔΑΜΟΠΟΤΛΟ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢
ΠΟΡΦΤΡΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΑΡΚΑΔΙΑ΢
2 1.7 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
Ν. ΕΠΙΔΑΤΡΟΤ
ΦΟΙΝΙΞ
Ν. ΕΠΙΔΑΤΡΟΤ Α.Ο.
Ο ΑΡΗ΢
΢ΚΑΛΛΑ΢ Α.Π.΢.
ΚΕΦΙΛΗ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΕΒΡΟΤ
ΚΛΕΠΕΣ΢ΑΝΗ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΤΛΟ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢
ΜΠΕΡ΢Η΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΑΡΚΑΔΙΑ΢
2 1.7 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΒΑΡΔΑΞΗ΢
ΚΗΦΙ΢ΙΑ Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ΢ Α.Ε.
ΓΙΑΝΝΟΤΚΑ΢
ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟ΢
ΔΩΔ/΢ΟΤ ΚΑΡΑΘΑΝΑ΢Η΢
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΚΑΛΛΗ΢
ΑΝΣΩΝΙΟ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗ΢
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
2 1.7 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΚΟΙΛΑΔΑ΢ ΑΡΓΟΛ.
ΚΟΡΩΝΙ΢
ΚΟΙΛΑΔΑ΢ Α.Ο.
ΑΣΡΟΜΗΣΟ΢
ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΤ Α.΢.
ΚΟΚΚΙΝΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ΢
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΤ
ΜΑΡΙΟ΢
ΑΡΚΑΔΙΑ΢
ΛΟΤΚΑ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΑΡΚΑΔΙΑ΢
ΝΙΚΑ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢
2 1.7 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
Α΢ΣΡΟΤ΢
ΕΡΜΗ΢
ΜΕΛΙΓΟΤ΢ Α.Ο.
ΡΟΤΦ Π.Α.Ο. ΠΑΝΑΓΑΚΟ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΛΑΚΩΝΙΑ΢
Ι΢ΑΚΟΒΙΔΗ΢
ΡΟΤ΢ΛΑΝ
ΛΑΚΩΝΙΑ΢
ΜΠΕΚΙΑΡΗ΢
ΗΛΙΑ΢
ΛΑΚΩΝΙΑ΢
ΑΡΓΤΡΗ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢
2 1.7 18/10/20 16:00
ΔΗΜ. ΢Σ.
ΓΤΘΕΙΟΤ
ΠΑΝΓΤΘΕΑΣΙΚΟ΢ Γ.΢. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟ΢ Α.Ο.
ΡΟΤΣ΢Η΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢
ΜΠΟΤΡΣΖΟΒΙΣΗ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢
ΣΡΙΑΝΣΑΦΤΛΛΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢
ΝΕΝΕΚΟΤΜΗ΢
ΧΑΡΙΛΑΟ΢
ΑΡΓΟΛΙΔΑ΢
2 1.8 18/10/20 15:00
ΔΗΜ.
ΠΤΛΙΟΤ ΚΩ΢
ΠΤΛΙΟΤ ΚΩ Α.Ε.
΢ΑΛΑΜΙΝΑ΢
Ο ΑΙΑ΢ Α.΢.
ΚΑΚΟΤΛΙΔΗ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΘΡΑΚΗ΢
ΜΠΑΛΙΑΚΑ΢
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΚΟΖΑΝΗ΢
ΔΙΟΝΤ΢Η΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΑΡΣΑ΢
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΤΛΟ΢
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
2 1.8 18/10/20 16:00
ΓΗΠ.
ΑΚΡΑΣΗΣΟΤ
ΑΚΡΑΣΗΣΟ΢ Α.Π.Ο. ΠΑΝΕΛΕΤ΢ΙΝΙΑΚΟ΢ Α.Ο.
ΛΑΜΠΡΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΕΤΒΟΙΑ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΟ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΕΤΒΟΙΑ΢
ΦΙΛΟ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΒΟΙΩΣΙΑ΢
ΜΑΡΑΝΟ΢
΢ΟΦΙΑΝΟ΢ ΑΘΗΝΩΝ
2 1.8 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΧΙΟΤ
ΜΙΚΡΑ΢ΙΑΣΙΚΗ Α.Π.Ε. ΑΕΣΟ΢ Γ.Π.΢.
ΜΠΑΛΑΧΟΤΣΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΖΕΡΒΑΚΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΑΚΕΛΕ΢
ΙΟΡΔΑΝΗ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΧΑΙΡΑ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΧΙΟΤ
2 1.8 18/10/20 15:00
ΔΗΜ.
ΜΤΣΙΛΗΝΗ΢
ΑΙΟΛΙΚΟ΢ Α.Ε.Π.΢.
ΘΤΕΛΛΑ ΔΙΑ΢Σ.
ΡΑΦΗΝΑ΢ Α.Π.Ο.
΢ΣΑΜΟ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΔΡΙΩΣΗ΢
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΑΘΩΝΙΣΗ΢
ΜΑΡΙΝΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΠΟΤΣ΢ΕΛΗ΢
ΕΤ΢ΣΡΑΣΙΟ΢
ΛΕ΢ΒΟΤ
Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΣΡΙΚΗ ΕΠΙΣΡΟΠΗ ΔΙΑΙΣΗ΢ΙΑ΢
ΠΡΩΣΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ΢ 2020/21
2η ΑΓΩΝΙ΢ΣΙΚΗ – ΟΜΙΛΟΙ 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9 | 1η ΑΓΩΝΙ΢ΣΙΚΗ – ΟΜΙΛΟΙ 5, 6, 10 | 18-19.10.2020
ΟΡΙ΢ΜΟΙ
ΔΙΑΙΣΗΣΩΝ
2 1.8 19/10/20 12:00
ΔΗΜ.
ΚΕΡΑΣ΢ΙΝΙΟΤ
(Π. ΢ΑΛΠΕΑ)
ΚΕΡΑΣ΢ΙΝΙΟΤ Α.Π.Ο. Ο ΠΤΘΑΓΟΡΑ΢
Α.Ψ.Ε.΢.
ΑΛΙΑΓΑ΢
ΑΡΙ΢ΣΕΙΔΗ΢
ΔΤΣΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΚΑΚΑΝΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΠΑΤΛΟ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΔΤΣΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ΢
ΠΕΣΡΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
2 1.8 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΒΑΡΗ΢
ΚΤΑΝΟΤ΢ Α΢ΣΗΡ
ΒΑΡΗ΢ Α.Ο.
ΚΑΡΑΒΑ Α.Π.Ο.
ΨΤΧΟΤΛΑ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΒΟΙΩΣΙΑ΢
ΠΑΓΟΤΡΑ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΒΟΙΩΣΙΑ΢
ΔΕΛΗ΢
ΛΕΩΝΙΔΑ΢
ΒΟΙΩΣΙΑ΢
ΓΙΑΝΝΟΤΓΛΙΔΗ΢
ΕΜΜΑΝΟΤΗΛ
ΑΘΗΝΩΝ
2 1.9 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ
ΝΑΤΠΑΚΣΙΑΚΟ΢
Α΢ΣΕΡΑ΢ Π.Α.΢.
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ΢ Γ.΢.
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟΤ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ΢
ΑΡΣΑ΢
ΜΑΝΟ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΑΡΣΑ΢
ΝΟΤ΢ΙΑ΢
ΟΔΤ΢΢ΕΤ΢
ΑΡΣΑ΢
ΓΚΟΤ΢ΑΡΗ
ΒΑ΢ΙΛΙΚΗ
ΦΩΚΙΔΑ΢
2 1.9 18/10/20 15:00
ΔΗΜ.
ΔΙΑΒΟΛΙΣ΢ΙΟΤ
ΔΙΑΒΟΛΙΣ΢ΙΟΤ Α.Ο.
ΖΑΚΤΝΘΟ΢
1961 Α.Π.΢.
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΤΛΟ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΑΡΓΟΛΙΔΑ΢
ΓΚΟΤΡΙΩΣΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΑΡΓΟΛΙΔΑ΢
ΣΟΤΜΠΑ΢
΢ΣΤΛΙΑΝΟ΢
ΑΡΓΟΛΙΔΑ΢
ΓΙΑΝΝΟΠΟΤΛΟ΢
ΔΙΟΝΤ΢ΙΟ΢
ΗΛΕΙΑ΢
2 1.9 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑ΢
ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ Α.Ο.
ΑΙΑ΢
ΓΑ΢ΣΟΤΝΗ΢ Α.΢.
ΚΑΚΡΙΔΗ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢
΢ΠΗΛΙΩΣΗ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢
ΟΙΚΟΝΟΜΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢-ΙΩΑΝΝΗ΢
ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢
ΠΑΝΟΤ
ΓΡΗΓΟΡΙΟ΢
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢
2 1.9 18/10/20 16:30
ΔΗΜ.
ΜΑΝΩΛΑΔΑ΢
ΠΑΜΒΟΤΠΡΑ΢ΙΑΚΟ΢ Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΟΤΡΙΑΚΟ΢ Α.Ο.
΢ΑΦΑΡΙΚΑ΢
ΕΤΑΓΓΕΛΟ΢
ΑΧΑЇΑ΢ ΠΑΠΑΔΙΟΝΤ΢ΙΟΤ
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΑΧΑЇΑ΢ Σ΢ΟΤΣ΢Η΢
ΛΕΩΝΙΔΑ΢
ΑΧΑЇΑ΢ ΧΡΟΝΟΠΟΤΛΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢
2 1.9 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΚΑΣΩ ΑΧΑΪΑ΢ ΑΧΑЇΚΗ Α.Ε. ΕΘΝΙΚΟ΢
΢ΚΟΤΛΙΚΑΔΟΤ Α.Ο.
Σ΢ΑΚΑΛΗ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΗΛΕΙΑ΢
ΚΑΡΑΛΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΗΛΕΙΑ΢
ΚΑΡΑΜΕΡΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΗΛΕΙΑ΢
΢ΣΤΛΙΑΡΑ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢
2 1.9 18/10/20 14:45
ΔΗΜ.
ΖΑΚΤΝΘΟΤ
Σ΢ΙΛΙΒΙ Α.Ο.
ΠΑΜΙ΢΢Ο΢
ΜΕ΢΢ΗΝΗ΢ Γ.Π.΢.
ΧΡΟΝΑ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΑΧΑЇΑ΢ ΢ΩΣΗΡΟΠΟΤΛΟ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΑΧΑЇΑ΢ ΠΑΠΑΔΙΟΝΤ΢ΙΟΤ
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΑΧΑЇΑ΢ ΢ΣΑΘΟΠΟΤΛΟ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΗΛΕΙΑ΢
1 1.10 18/10/20 16:00
ΔΗΜ. ΢Σ.
ΑΡΧΑΝΩΝ
ΓΙΟΤΧΣΑ΢
ΝΕΟ΢ Α΢ΣΗΡ
ΡΕΘΤΜΝΟΤ
ΣΑΜΠΟΤΡΑΣΖΗ΢
ΜΙΧΑΗΛ
ΛΑ΢ΙΘΙΟΤ
ΚΑΦΕ΢ΑΚΗ΢
ΕΜΜΑΝΟΤΗΛ
ΛΑ΢ΙΘΙΟΤ
ΚΟΚΟΣΑΚΗ΢
ΜΙΧΑΗΛ
ΛΑ΢ΙΘΙΟΤ
ΦΟΤΚΑΚΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
1 1.10 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΚΑΝΣΑΝΟΤ-΢ΕΛΙΝΟΤ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ΢ Α.Ο. ΠΛΑΣΑΝΙΑ΢ Α.Ο.
ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗ΢
ΕΜΜΑΝΟΤΗΛ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
Σ΢ΑΜΠΟΤΡΑΚΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΜΑΣ΢Α΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΣΡΙΑΝΣΑΦΤΛΛΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΧΑΝΙΩΝ
1 1.10 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΤ ΚΡΗΣΗ΢
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΚΡΗΣΗ΢
ΑΡΗ΢ ΢ΟΤΔΑ΢
ΚΡΑ΢ΑΓΑΚΗ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΔΑ΢ΚΑΛΑΚΗ΢
ΑΝΣΩΝΙΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΔΑ΢ΚΑΛΑΚΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΧΡΙ΢ΣΟΔΟΤΛΑΚΗ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΡΕΘΤΜΝΟΤ
1 1.10 18/10/20 16:00
΢Σ. ΑΛΜΤΡΟΤ
ΓΑΖΙΟΤ
ΑΛΜΤΡΟ΢ Α.Ο. ΑΝΑΓΕΝΝΗ΢Η
΢ΣΑΤΡΟΤΛΑΚΗ΢
ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΤΜΝΟΤ
ΛΙΟΔΑΚΗ΢
ΕΜΜΑΝΟΤΗΛ
ΡΕΘΤΜΝΟΤ
ΒΛΑΧΑΚΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΡΕΘΤΜΝΟΤ
ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ΢
ΜΙΧΑΗΛ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
1 1.10 18/10/20 16:00
ΜΙΝΩΣΑΤΡΟΤ
ΜΟΤΡΝΙΩΝ
Α.Ε. ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ
΢ΤΝΚΑ
ΑΡΗ΢ ΡΕΘΤΜΝΟΤ
ΠΑΣΕΜΣΖΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΜΑΤΡΑΝΣΩΝΑΚΗ΢
ΑΝΣΩΝΙΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΔΡΑΚΟΤΛΑΚΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΧΑΣΖΗΔΑΚΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΧΑΝΙΩΝ
1 1.10 18/10/20 16:00
ΝΕΑΠΟΛΗ΢
ΛΑ΢ΙΘΙΟΤ
ΝΕΑΠΟΛΕΩ΢ Α.Ε. ΑΣ΢ΑΛΕΝΙΟΤ Π.Ο.
ΓΕΩΡΓΟΠΟΤΛΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΛΟΚΟΣΡΩΝΗ΢
ΙΩ΢ΗΦ ΧΑΝΙΩΝ
ΜΑΤΡΕΔΑΚΗ΢
ΝΕΚΣΑΡΙΟ΢
ΧΑΝΙΩΝ
ΠΝΕΤΜΑΣΙΚΑΚΗ΢
ΕΜΜANOYΗΛ
ΛΑ΢ΙΘΙΟΤ
1 1.10 18/10/20 16:00 Π.Ο. ΑΣ΢ΑΛΕΝΙΟ Α.Ο. ΠΟΡΟΤ ΗΡΟΔΟΣΟ΢
ΑΝΣΩΝΙΟΤ
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΧΑΝΙΩΝ
ΔΑ΢ΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΡΕΘΤΜΝΟΤ
ΒΑ΢ΙΛΟΓΛΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΡΕΘΤΜΝΟΤ
ΙΩΑΝΝΙΔΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
1 1.10 18/10/20 16:00
ΔΗΜ.
ΡΕΘΤΜ. ΢ΟΧΩΡΑ΢
ΡΕΘΤΜΝΙΑΚΟ΢ Α.Ο. ΔΑΜΑ΢ΣΑ΢ Α.Ο.
ΜΟ΢ΧΟΤ
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΛΑ΢ΙΘΙΟΤ
ΧΑΣΖΗΒΑ΢ΙΛΕΙΟΤ
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
΢ΚΟΤΣΑ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ΢
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΧΑΝΙΩΝ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ’ Εθνική: Οι ορισμοί των διαιτητών στα ματς (14/10)
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top