Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές σε 5η και 6η αγωνιστική 17/4 και 18/4

Αναρτήθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 5ης και 6ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.

Αξίζει να αναφέρουμε ότι το μεγαλύτερο μέρος των αγώνων θα ξεκινήσει στις 16:30 την Κυριακή 18/4. Από κει και πέρα, έντεκα αναμετρήσεις έχουν διαφορετική μέρα διεξαγωγής ή και ώρα έναρξης.

Πιο συγκεκριμένα:
Το Σάββατο 17/4 θα πραγματοποιηθούν οι αναμετρήσεις Άρης Σκάλας-Πανγυθεατικός (16:30) και Αστέρας Ρεθύμνου-Ατσαλένιος (16:30).

Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΣΡΙΚΗ ΕΠΙΣΡΟΠΗ ΔΙΑΙΣΗ΢ΙΑ΢
ΠΡΩΣΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ΢ 2020/21
ΑΓΩΝΕ΢ 17-18.04.2021
ΟΡΙ΢ΜΟΙ
ΔΙΑΙΣΗΣΩΝ
ΑΓΩΝ. ΟΜΙΛΟ΢ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΤΧΟ΢ ΦΙΛΟΞΕΝΟΤΜΕΝΟ΢ ΔΙΑΙΣΗΣΗ΢ ΕΠ΢ Α’ ΒΟΗΘΟ΢ ΕΠ΢ Β’ ΒΟΗΘΟ΢ ΕΠ΢ ΠΑΡΑΣΗΡΗΣΗ΢ ΕΠ΢
6 1.1 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΦΕΛΩΝΗ΢
ΑΝΑΓΕΝΝΗ΢Η
ΘΑΛΑ΢΢ΙΑ΢ ΞΑΝΘΗ΢
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΤ Π΢
ΚΑΣ΢ΙΝΗ΢
ΑΝΑΡΓΤΡΟ΢
ΚΑΒΑΛΑ΢
ΚΑΡΑ΢ΑΒΒΑΪΔΗ΢
ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟ΢
ΚΑΒΑΛΑ΢
ΖΑΧΑΡΙΑ΢
ΑΝΔΡΕΑ΢
ΚΑΒΑΛΑ΢
ΕΜΠΛΙΟΤΚ
ΙΛΙΑ΢
ΞΑΝΘΗ΢
6 1.1 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΟΦΡΤΝΙΟΤ
ΑΕΣΟ΢
ΟΡΦΑΝΟΤ Α΢
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΡΑΜΑ΢ ΑΕ
ΚΕΦΙΛΗ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΕΒΡΟΤ
΢ΠΑΡΣΑΛΗ΢
΢ΠΤΡΙΔΩΝ
ΞΑΝΘΗ΢
ΔΑΝΔΑΝΟΠΟΤΛΟ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΞΑΝΘΗ΢
ΜΠΕΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΚΑΒΑΛΑ΢
6 1.1 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΧΡΤ΢ΟΤΠΟΛΗ΢
ΝΕ΢ΣΟ΢
ΧΡΤ΢ΟΤΠΟΛΗ΢ Α΢
ΗΡΑΚΛΗ΢
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α΢
ΠΟΤΛΙΚΙΔΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΔΡΑΜΑ΢
Σ΢ΑΚΙΡΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΔΡΑΜΑ΢
ΠΑ΢ΣΙΑΔΗ΢
ΕΜΜΑΝΟΤΗΛ
ΔΡΑΜΑ΢
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ΢
ΝΑΘΑΝΑΗΛ
ΚΑΒΑΛΑ΢
6 1.1 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΦΩΣΗ΢ ΚΟ΢ΜΑ΢
ΕΝΩ΢Η ΑΝΘΕΙΑ΢-
ΑΡΙ΢ΣΕΙΝΟΤ Π΢
ΕΘΝΙΚΟ΢ ΢ΟΧΟΤ
ΔΡΑΚΙΔΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΞΑΝΘΗ΢
ΧΡΤ΢ΕΛΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΞΑΝΘΗ΢
ΦΕΡΑΣΟΓΛΟΤ
΢ΕΖΕΡ
ΞΑΝΘΗ΢
΢ΣΡΑΣΟΤΔΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΕΒΡΟΤ
6 1.1 18/04/21 16:30 ΑΟ ΞΑΝΘΗ΢
ΑΡΗ΢
ΑΒΑΣΟΤ ΑΜ΢
ΕΛΠΙ΢ ΢ΑΠΠΩΝ
ΚΩ΢ΣΟΤΛΑ΢
ΑΡΙ΢ΣΟΣΕΛΗ΢
ΑΡΣΑ΢
ΚΤΡΙΑΖΗ΢
ΜΙΧΑΗΛ
ΘΕ΢΢ΑΛΙΑ΢
ΚΟΛΙΠΕΣΡΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΕΒΡΟΤ
ΚΙΟΣΖΕΝΗ΢
ΕΤΑΓΓΕΛΟ΢
ΞΑΝΘΗ΢
6 1.1 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΔΡΑΜΑ΢
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟ΢ ΑΟ ΕΤΟ΢ΜΟΤ ΑΕ
Σ΢ΙΛΙΚΑ΢
ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟ΢
ΚΑΒΑΛΑ΢
ΔΕΔΟΝΑΚΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΚΑΒΑΛΑ΢
ΓΕΩΡΓΑΝΣΕΛΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΚΑΒΑΛΑ΢
ΚΑΖΑΝΣΖΙΔΗ΢
ΕΛΕΤΘΕΡΙΟ΢
ΔΡΑΜΑ΢
6 1.1 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΔΙΔΤΜΟΣΕΙΧΟΤ
ΔΙΔΤΜΟΣΕΙΧΟΤ ΑΕ
Ν.Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΟΡΦΑΝΙΟΤ ΑΟ
ΛΑΠΑΣΑ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΘΡΑΚΗ΢
ΓΚΙΟ΢Η
ΜΑΡΙΟ΢
ΘΡΑΚΗ΢
ΚΑΡΑΚΑ΢ΙΔΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΘΡΑΚΗ΢
ΚΤΡΙΑΖΙΔΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΕΒΡΟΤ
6 1.2 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΚΟΝΣΙΚΑΚΗ΢
ΑΓΡΟΣΙΚΟ΢ Α΢ΣΗΡ
ΕΤΟ΢ΜΟΤ ΠΜΑ΢
ΚΟΤΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΜΠΟΤΣ΢ΙΚΟ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΠΑΠΑΔΟΠΟΤΛΟΤ
ΖΩΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΑΓΓΕΛΟΠΟΤΛΟ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΠΡΟΔΑΦΙΚΑ΢
ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
6 1.2 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΚΙΛΚΙ΢
ΑΝΑΓΕΝΝΗ΢Η
ΠΛΑΓΙΑ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ΢ Α΢
ΠΑΡΧΑΡΙΔΗ΢
ΠΕΡΙΚΛΗ΢
ΔΡΑΜΑ΢
ΚΟΤΒΑΛΑΚΗ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΔΡΑΜΑ΢
΢ΙΑΜΑΝΗ΢
ΑΝΣΩΝΙΟ΢
ΔΡΑΜΑ΢
ΦΩΣΙΑΔΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
΢ΕΡΡΩΝ
6 1.2 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΑΓΚΑΘΙΑ΢
Η ΝΙΚΗ
ΑΓΚΑΘΙΑ΢ Α΢
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΣΡΙΚΑΛΩΝ ΑΟ
ΜΙΧΟΤΛΙΑ΢
ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΧΑΣΖΗΒΑ΢ΙΛΕΙΟΤ
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΦΑΚΑΝΑ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΦΤΡΙΝΙΔΗ΢
ΕΤ΢ΣΑΘΙΟ΢
ΠΙΕΡΙΑ΢
6 1.2 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΕΔΕ΢΢Α΢
ΕΔΕ΢΢ΑΪΚΟ΢ Α΢ ΕΘΝΙΚΟ΢ ΓΙΑΝΝΙΣ΢ΩΝ
ΑΡΓΤΡΟ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢-ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢
ΠΕΛΛΑ΢
ΔΕΜΕΡΣΖΗ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΠΕΛΛΑ΢
΢ΗΠΑΚΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΠΕΛΛΑ΢
ΓΕΡΟΒΑ΢ΙΛΗ΢
ΔΡΟ΢Ο΢
ΠΕΛΛΑ΢
6 1.2 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ΢
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ΢ ΠΑΟΚ
ΘΤΕΛΛΑ
΢ΑΡΑΚΗΝΩΝ ΠΑ΢
ΚΟΚΚΙΝΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ΢
ΧΡΤ΢ΑΪΔΗ΢
΢ΣΑΤΡΟ΢
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ΢
Σ΢ΙΡΩΝΑ΢
΢ΑΡΑΦΙΑΝΟ΢ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ΢
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ΢
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
6 1.2 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΓΙΑΝΝΙΣ΢ΩΝ
ΓΙΑΝΝΙΣ΢Α Α΢
ΒΑΡΒΑΡΑ΢
ΑΕΣΟ΢ ΑΕ΢
΢ΟΤΛΙΔΗ΢
ΕΤ΢ΣΡΑΣΙΟ΢
ΚΟΖΑΝΗ΢
ΜΠΟΓΙΑΣΖΟΓΛΟΤ
ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢
ΗΜΑΘΙΑ΢
ΜΠΕΚΑ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΗΜΑΘΙΑ΢
ΜΠΑΡΑ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
6 1.2 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΘΕΡΜΗ΢
Ο ΘΕΡΜΑΪΚΟ΢
ΘΕΡΜΗ΢ ΑΠΟ
ΝΕΟ΢ ΠΟ
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΣΕΙΑ΢
΢ΑΦΟΤΡΗ΢-
ΑΡΓΤΡΟΠΟΤΛΟ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
΢ΕΡΡΩΝ
ΚΡΤΩΝΑ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
΢ΕΡΡΩΝ
ΧΟΛΑΝΗ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
΢ΕΡΡΩΝ
ΛΙΑΧΟΤΔΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
6 1.3 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ΢
ΜΕΣΕΩΡΑ Α΢
ΑΣΡΟΜΗΣΟ΢
ΠΑΛΑΜΑ Α΢
ΝΙΣ΢Α΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
ΜΠΟΤΡΟΝΙΚΟ΢
ΜΙΛΣΙΑΔΗ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
ΜΙΧΟ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
ΚΟΚΚΑΛΗ΢
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΣΡΙΚΑΛΩΝ
6 1.3 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΜΑΚΡΤΧΩΡΙΟΤ
ΑΕΣΟ΢
ΜΑΚΡΤΧΩΡΙΟΤ ΠΑΟ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟ΢
ΦΟΤΦΑ Π΢
ΣΑ΢ΙΟΠΟΤΛΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΘΕ΢΢ΑΛΙΑ΢
΢ΑΜΑΡΑ΢
΢ΣΑΤΡΟ΢
ΘΕ΢΢ΑΛΙΑ΢
΢ΦΤΡΗ΢
΢ΣΑΜΑΣΙΟ΢
ΘΕ΢΢ΑΛΙΑ΢
ΒΑΛΙΩΣΗ΢
ΑΝΣΩΝΙΟ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
6 1.3 18/04/21 16:30 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗ΢ ΚΟΖΑΝΗ Φ΢ ΕΡΜΗ΢ ΑΜΤΝΣΑΙΟΤ
ΣΖΑΜΟ΢
ΔΗΜΟ΢
ΚΑ΢ΣΟΡΙΑ΢
ΔΡΟΤΔΑΚΗ΢
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
΢ΙΔΕΡΙΔΗ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΚΑ΢ΣΟΡΙΑ΢
ΔΙΑΜΑΝΣΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΚΟΖΑΝΗ΢
6 1.3 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΚΑΡΔΙΣ΢Α΢
ΑΝΑΓΕΝΝΗ΢Η
ΚΑΡΔΙΣ΢Α΢
Σ΢ΑΡΙΣ΢ΑΝΗ΢ ΑΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΟ΢
ΚΟΛΟΡΙΖΟ΢
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ΢
ΦΘΙΩΣΙΔΑ΢ ΓΑΚΟ΢
΢ΕΡΑΦΕΙΜ ΦΘΙΩΣΙΔΑ΢ ΜΠΤΡΟ΢
΢ΠΤΡΙΔΩΝ
ΕΤΡΤΣΑΝΙΑ΢
ΚΟΦΙΣ΢Α΢
ΜΑΣΘΑΙΟ΢
ΚΑΡΔΙΣ΢Α΢
6 1.3 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΔΙΟΤ
ΔΙΟΤ Ο
ΔΙΑ΢ ΟΦ ΚΑΡΙΣ΢Α΢ ΑΕ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΤΛΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
Σ΢ΕΧΕΛΙΔΗ΢
ΕΤ΢ΣΑΘΙΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΜΑΔΙΣ΢Η΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ΢
ΛΕΦΑ΢
ΓΡΗΓΟΡΙΟ΢
ΠΙΕΡΙΑ΢
6 1.3 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΕΛΑ΢΢ΟΝΑ΢
ΕΛΑ΢΢ΟΝΑ΢ ΠΟ ΢ΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ
ΔΙΑΚΟΤΜΑΚΟ΢
ΘΩΜΑ΢
ΠΙΕΡΙΑ΢
ΚΟΤΣ΢ΙΚΑΝΙΔΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΠΙΕΡΙΑ΢
ΜΑΤΡΟΓΙΩΡΓΗ΢
ΜΑΝΘΟ΢
ΠΙΕΡΙΑ΢
ΣΖΙΟΛΑ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
6 1.3 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΦΗΚΗ΢ ΦΗΚΗ΢ ΠΟ ΕΘΝΙΚΟ΢
Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΤ Π΢
ΓΚΟΤΝΣΕΛΑ΢
΢ΣΕΡΓΙΟ΢
ΚΑΡΔΙΣ΢Α΢
ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΣΗ΢
ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢
ΚΑΡΔΙΣ΢Α΢
ΓΙΟΒΑΝΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΚΑΡΔΙΣ΢Α΢
ΚΡΙΚΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΣΡΙΚΑΛΩΝ
6 1.4 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΑΛΜΤΡΟΤ
ΑΛΜΤΡΟΤ Γ΢ ΦΩΚΙΚΟ΢ Α΢ ΑΝΣΩΝΙΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
ΔΕΔΙΚΟΤ΢Η΢
ΓΡΗΓΟΡΙΟ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
ΚΟΝΣΟΓΙΩΡΓΟ΢
ΘΕΟΔΩΡΟ΢
ΛΑΡΙ΢Α΢
ΠΑΓΩΝΟΠΟΤΛΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΘΕ΢΢ΑΛΙΑ΢
6 1.4 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΑΓΡΙΑ΢
ΘΗ΢ΕΤ΢
ΑΓΡΙΑ΢ Γ΢
ΑΜΒΡΤ΢΢ΕΤ΢
ΔΙ΢ΣΟΜΟΤ
ΛΑΘΤΡΗ΢
ΕΤΑΓΓΕΛΟ΢
ΦΘΙΩΣΙΔΑ΢ ΔΟ΢ΚΟΡΗ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΦΘΙΩΣΙΔΑ΢ ΓΑΚΗ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΦΘΙΩΣΙΔΑ΢ ΚΟΤΖΑΚΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΘΕ΢΢ΑΛΙΑ΢
6 1.4 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΘΗΒΩΝ
ΤΠΑΣΟΤ ΑΟ
ΔΙΑΓΟΡΑ΢
΢ΣΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΤ
ΑΛΑΜΠΕΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΦΡΙΣ΢Α΢
ΑΝΔΡΕΑ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΛΟΠΙ΢Η΢
ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΒΟΙΩΣΙΑ΢
Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΣΡΙΚΗ ΕΠΙΣΡΟΠΗ ΔΙΑΙΣΗ΢ΙΑ΢
ΠΡΩΣΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ΢ 2020/21
ΑΓΩΝΕ΢ 17-18.04.2021
ΟΡΙ΢ΜΟΙ
ΔΙΑΙΣΗΣΩΝ
6 1.4 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΑΣΑΛΑΝΣΗ΢
ΑΣΑΛΑΝΣΗ ΑΠΟ ΝΕΑ΢ ΑΡΣΑΚΗ΢ ΑΟ
ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗ΢
ΛΟΤΚΑ΢
ΒΟΙΩΣΙΑ΢
΢ΟΦΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΒΟΙΩΣΙΑ΢
ΛΑΜΠΡΟΠΟΤΛΟΤ
΢ΣΑΤΡΟΤΛΑ
ΒΟΙΩΣΙΑ΢
ΠΟΤΓΚΑΚΙΩΣΗ΢
΢ΠΤΡΙΔΩΝ
ΦΘΙΩΣΙΔΑ΢
5 1.5 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΚΑΣ΢ΙΚΑ
ΘΤΕΛΛΑ ΚΑΣ΢ΙΚΑ΢
ΠΡΕΒΕΖΑ΢
2016 ΠΑ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟΤ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ΢
ΑΡΣΑ΢
ΝΟΤ΢ΙΑ΢
ΟΔΤ΢΢ΕΤ΢
ΑΡΣΑ΢
ΒΑΣΟ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΑΡΣΑ΢
ΓΟΤΚΟ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
5 1.5 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΤ
ΑΧΕΡΩΝ
ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΤ ΠΑ΢
ΚΣΗΝΟΣΡΟΦΙΚΟ΢
Α΢ΣΕΡΑ΢ ΚΑΛΗΡΑΧΗ΢
ΝΕΟ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
Σ΢ΑΝΣΑ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
ΓΚΕΛΗ΢
ΘΩΜΑ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
ΚΑΛΦΟΓΛΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΘΕ΢ΠΡΩΣΙΑ΢
5 1.5 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΜΕ΢ΟΛΟΓΓΙΟΤ
ΜΕ΢ΟΛΟΓΓΙΟΤ ΑΕ ΑΓ. ΜΑΣΘΑΙΟΤ ΟΦ ΢ΣΑΤΡΟΤ
ΛΕΩΝΙΔΑ΢
ΦΩΚΙΔΑ΢ ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗ΢
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ΢
ΦΩΚΙΔΑ΢ Σ΢ΙΠΟΤΡΑ΢
ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗ΢
ΦΩΚΙΔΑ΢ ΠΑΝΟΤ
ΓΡΗΓΟΡΙΟ΢
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢
5 1.5 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΛΟΤΣΡΟΤ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟ΢
ΛΟΤΣΡΟΤ
ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟ΢
ΖΤΓΑ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢ ΓΑΛΑΝΟΠΟΤΛΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢ ΒΑ΢ΙΛΟΠΟΤΛΟ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢ ΚΑΨΑΛΗ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢
5 1.5 18/04/21 14:30 ΔΗΜ.
ΛΕΤΚΙΜΜΗ΢
ΛΕΤΚΙΜΜΗ΢ ΑΕ
ΑΝΑΓΕΝΝΗ΢Η
ΑΡΣΑ΢ ΓΑ΢
ΧΑΣΖΗΠΑΝΑΓΙΩΣΟΤ
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
ΜΠΟ΢ΙΑ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
ΠΑΝΟ΢
΢ΩΣΗΡΙΟ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
ΠΟΤΛΗΜΑ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΚΕΡΚΤΡΑ΢
5 1.5 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΜΟΝΑ΢ΣΗΡΑΚΙΟΤ
ΘΤΕΛΛΑ 2015 ΠΑ΢ ΚΑ΢΢ΙΟΠΗ΢ ΑΟ
ΠΑΝΟ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΘΕ΢ΠΡΩΣΙΑ΢
ΡΑΠΣΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΘΕ΢ΠΡΩΣΙΑ΢
ΦΙΣ΢Α΢
ΗΛΙΑ΢
ΠΡΕΒΕΖΑ΢-
ΛΕΤΚΑΔΑ΢
5 1.5 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΛΕΤΚΑΔΑ΢
ΣΗΛΤΚΡΑΣΗ΢
2014 ΑΟΝ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ΢
ΚΑΛΛΙΘΕΑ΢ Α΢
ΚΑΒΒΑΔΙΑ΢-
ΝΙΚΟΔΗΜΟ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΚΕΡΚΤΡΑ΢
΢ΕΡΙΦΗ΢
ΑΝΔΡΕΑ΢
ΚΕΡΚΤΡΑ΢
ΜΕΡΚΟΤΡΗ΢
΢ΠΤΡΙΔΩΝ-΢ΣΤΛΙΑΝΟ΢
ΚΕΡΚΤΡΑ΢
΢ΑΡΑΦΟΓΛΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΠΡΕΒΕΖΑ΢-
ΛΕΤΚΑΔΑ΢
5 1.6 18/04/21 16:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΤ ΠΑΝΙΩΝΙΟ΢ Γ΢ ΜΑΡΚΟ Γ΢
ΩΡΑΙΟΠΟΤΛΟ΢
ΜΑΡΙΟ΢
ΔΩΔ/΢ΟΤ ΠΑΠΑΔΟΠΟΤΛΟ΢
ΠΑΤΛΟ΢
ΚΙΛΚΙ΢
ΠΑΠΑΔΑΜ
΢ΩΣΗΡΙΟ΢
ΧΙΟΤ
ΑΡΓΤΡΟ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΑΘΗΝΩΝ
5 1.6 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ΢ (ΛΑΜΠΡ.) ΕΘΝΙΚΟ΢ ΟΦΠΦ ΑΗΣΣΗΣΟ΢
΢ΠΑΣΩΝ ΠΑΟ
ΧΡΟΝΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΔΤΣΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΓΕΝΝΑΙΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΤΛΟ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΔΤΣΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΣΖΙΛΙΡΗ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
5 1.6 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
Α’ ΗΛΙΟΤΠΟΛΗ΢ ΗΛΙΟΤΠΟΛΗ Γ΢ ΧΑΡΑΤΓΙΑΚΟ΢ ΑΟΗ
ΚΑΚΡΙΔΗ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢
΢ΠΗΛΙΩΣΗ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢
ΚΟΤΡΜΑΔΙΑ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΔΩΔ/΢ΟΤ ΚΩΣ΢Η΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
5 1.6 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΜΟ΢ΧΑΣΟΤ
ΜΟ΢ΧΑΣΟΤ ΑΕ
ΠΡΟΟΔΕΤΣΙΚΗ
ΝΕΟΛΑΙΑ
ΜΠΑΛΑΧΟΤΣΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΚΟΤΒΑ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
΢ΠΤΡΟΓΙΩΣΗ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΗΠΕΙΡΟΤ
΢ΣΑΘΟΠΟΤΛΟ΢
΢ΠΤΡΙΔΩΝ
ΔΤΣΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
5 1.6 18/04/21 13:30 ΔΗΜ.
ΣΑΤΡΟΤ (ΓΙΑΛΑΜΠ.) ΦΩ΢ΣΗΡΑ΢ ΑΠΟ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟ΢ ΑΟ
ΚΟΡΩΝΙΑ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΚΑΚΑΝΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΞΟΤΡΙΔΑ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΧΙΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΑΘΗΝΩΝ
6 1.7 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΤ
ΑΣΡΟΜΗΣΟ΢
ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΤ
ΝΑΤΠΛΙΟ 2017
ΧΡΟΝΑ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΑΧΑΪΑ΢ ΖΟΤΛΗ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΑΧΑΪΑ΢ ΠΑΠΑΔΙΟΝΤ΢ΙΟΤ
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΑΧΑΪΑ΢ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΤ
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢
6 1.7 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΚΡΑΝΙΔΙΟΤ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ΢ ΑΕ ΡΟΤΦ ΠΑΟ ΜΠΟΖΝΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΑΡΚΑΔΙΑ΢
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΤ
ΜΑΡΙΟ΢
ΑΡΚΑΔΙΑ΢
ΚΑΣ΢ΟΓΙΑΝΝΗ΢
ΗΛΙΑ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΡΑΣ΢ΙΑΣΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΑΡΓΟΛΙΔΑ΢
6 1.7 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΧΩΡΑΦΑ
ΑΓΙΟΤ
ΙΕΡΟΘΕΟΤ ΑΟ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟ΢ ΑΟ
ΖΕ΢ΣΑ΢
ΜΙΧΑΗΛ
ΛΕ΢ΒΟΤ
ΛΕΩΝΙΔΑ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΣΡΙΚΑΛΩΝ
Σ΢ΑΓΑΝΟΤ
ΔΗΜΗΣΡΑ
ΔΤΣΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΤΛΟ΢
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
6 1.7 17/04/21 16:30 ΔΗΜ.
΢ΚΑΛΑ΢
Ο ΑΡΗ΢
΢ΚΑΛΑ΢ ΑΠ΢
ΠΑΝΓΤΘΕΑΣΙΚΟ΢ Γ΢
ΛΙΑΡΟ΢
΢ΠΤΡΙΔΩΝ
ΛΑΚΩΝΙΑ΢
΢ΟΒΟΛΟ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΛΑΚΩΝΙΑ΢
Ι΢ΑΚΟΒΙΔΗ΢
ΡΟΤ΢ΛΑΝ
ΛΑΚΩΝΙΑ΢
ΛΑΜΙΑ΢
΢ΣΑΤΡΟ΢
ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢
6 1.7 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΜΟΛΑΩΝ
ΜΟΛΑΪΚΟ΢ ΟΦΜ ΕΡΜΗ΢
ΜΕΛΙΓΟΤ΢ ΑΟ
ΚΟΜΠΙΛΙΡΗ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢
ΜΠΟΤΡΙΚΑ΢
ΗΛΙΑ΢
ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢
ΓΚΟΤΜΑ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢
΢ΠΤΡΑΚΗ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΛΑΚΩΝΙΑ΢
6 1.7 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
Ν. ΕΠΙΔΑΤΡΟΤ
ΦΟΙΝΙΚΑ΢
Ν. ΕΠΙΔΑΤΡΟΤ ΑΟ
ΚΟΡΩΝΙ΢
ΚΟΙΛΑΔΑ΢
ΡΟΤΣ΢Η΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢
ΣΡΙΑΝΣΑΦΤΛΛΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΤΛΟ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΚΟΡΙΝΘΙΑ΢
ΝΑ΢ΚΟ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΑΡΓΟΛΙΔΑ΢
6 1.8 18/04/21 14:30 ΔΗΜ.
ΚΑΡΛΟΒΑ΢ΟΤ
Ο ΠΤΘΑΓΟΡΑ΢
ΑΨΕ΢
΢ΑΛΑΜΙΝΑ΢
Ο ΑΙΑ΢ Α΢
ΝΙΚΟΠΟΤΛΟ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΘΕ΢΢ΑΛΙΑ΢
ΜΙΜΙΔΗ΢
ΙΟΡΔΑΝΗ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΣΡΑΟΤΔΑ΢
ΑΝΣΩΝΙΟ΢
ΧΙΟΤ
΢ΤΜΕΩΝΙΔΗ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
΢ΑΜΟΤ
6 1.8 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΡΑΦΗΝΑ΢
ΘΤΕΛΛΑ ΔΙΑ΢ΣΑΤΡΩ΢Η΢
ΡΑΦΗΝΑ΢ ΑΠΟ
ΚΤΑΝΟΤ΢ Α΢ΣΗΡ
ΒΑΡΗ΢
ΑΛΑΣ΢ΑΚΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΖΕΡΒΑΚΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
΢ΓΟΤΡΑΚΗ΢
ΜΙΧΑΗΛ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΛΑΜΑ΢
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
6 1.8 18/04/21 16:00 ΔΗΜ.
ΛΟΤΣΡΩΝ ΛΕ΢ΒΟΤ
ΑΕΣΟ΢ ΓΠ΢
ΚΑΡΑΒΑ ΑΟ
ΠΕΙΡΑΙΑ
ΨΑΡΙΔΗ΢
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟ΢
ΑΠΟ΢ΣΟΛΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
΢ΕΡΕΒΕΣΑ΢
΢ΠΤΡΙΔΩΝ
ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΜΠΟΤΡΗ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΕΤΒΟΙΑ΢
6 1.8 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΕΛΕΤ΢ΙΝΑ΢
ΠΑΝΕΛΕΤ΢ΙΝΙΑΚΟ΢ ΑΟ ΚΕΡΑΣ΢ΙΝΙ ΑΠΟ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΤΛΟ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
ΚΟΤΛΟΧΕΡΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΑΝΑΣΟΛΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
΢ΟΤΖΑ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢ ΣΖΩΡΣΖΑΚΟ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΔΤΣΙΚΗ΢
ΑΣΣΙΚΗ΢
6 1.8 18/04/21 13:00 ΔΗΜ.
ΠΤΛΙΟΤ ΚΩ
ΠΤΛΙΟΤ ΚΩ ΑΟ ΑΙΟΛΙΚΟ΢ ΑΕΠ΢
΢ΣΕΡΓΙΩΣΗ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΗΣΡΟΦΑΝΗ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΜΗΣΡΑΚΟ΢
ΑΘΑΝΑ΢ΙΟ΢
ΑΘΗΝΩΝ
ΔΡΟ΢ΙΝΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
6 1.8 18/04/21 15:30 ΔΗΜ.
ΦΤΛΗ΢ ΑΚΡΑΣΗΣΟ΢ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ΢ΙΑΣΙΚΗ ΑΠΕ
ΧΟΤΛΙΑΡΑ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΕΤΒΟΙΑ΢
ΙΩΑΝΝΟΤ
ΑΝΣΩΝΙΟ΢
ΕΤΒΟΙΑ΢
΢ΕΡΡΑ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΕΤΒΟΙΑ΢
ΦΑΝΣΟΠΟΤΛΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΠΕΙΡΑΙΑ
Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΣΡΙΚΗ ΕΠΙΣΡΟΠΗ ΔΙΑΙΣΗ΢ΙΑ΢
ΠΡΩΣΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ΢ 2020/21
ΑΓΩΝΕ΢ 17-18.04.2021
ΟΡΙ΢ΜΟΙ
ΔΙΑΙΣΗΣΩΝ
6 1.9 18/04/21 13:00 ΔΗΜ.
ΑΓ. ΑΝΣΩΝΙΟΤ
ΠΑΛΛΗΞΟΤΡΙΑΚΟ΢ ΑΟ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ΢ Γ΢
Σ΢ΟΠΛΑΚΟ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢ ΜΠΑΚΑ΢
ΙΩΑΝΝΗ΢
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢ ΣΑΚΟ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΑΙΣ/ΝΙΑ΢ ΡΟΤΜΠΑΝΗ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΗΛΕΙΑ΢
6 1.9 18/04/21 14:00 ΔΗΜ.
ΓΑ΢ΣΟΤΝΗ΢
ΑΙΑ΢
ΓΑ΢ΣΟΤΝΗ΢ Α΢
ΕΘΝΙΚΟ΢
΢ΚΟΤΛΙΚΑΔΟΤ
ΠΕΣΡΟΠΟΤΛΟ΢
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ΢
ΑΧΑΪΑ΢
Σ΢ΟΤΣ΢Η΢
ΛΕΩΝΙΔΑ΢
ΑΧΑΪΑ΢
ΚΑΡΡΑ΢
ΑΓΓΕΛΟ΢
ΑΧΑΪΑ΢
ΓΙΑΝΝΟΠΟΤΛΟ΢
ΔΙΟΝΤ΢ΙΟ΢
ΗΛΕΙΑ΢
6 1.9 18/04/21 16:30 ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΝΗ΢ΙΑΚΟ
ΘΤΕΛΛΑ
ΠΑΣΡΩΝ ΑΠ΢
ΠΑΜΙ΢΢Ο΢
ΜΕ΢΢ΗΝΗ΢ ΓΠ΢
Σ΢ΑΚΑΛΗ΢
ΒΑ΢ΙΛΕΙΟ΢
ΗΛΕΙΑ΢
ΚΑΡΑΜΕΡΟ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΗΛΕΙΑ΢
ΛΙΑΠΗ΢
ΧΡΗ΢ΣΟ΢
ΗΛΕΙΑ΢
ΣΡΙΑΝΣΑΦΤΛΛΗ΢
ΑΝΔΡΕΑ΢
ΑΧΑΪΑ΢
6 1.9 18/04/21 15:00 ΔΗΜ.
ΖΑΚΤΝΘΟΤ
ΖΑΚΤΝΘΟ΢
1961 ΑΠ΢
Σ΢ΙΛΙΒΙ ΑΟ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΤΛΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΖΑΚΤΝΘΟΤ
ΠΛΕ΢΢Α΢
ΔΙΟΝΤ΢ΙΟ΢
ΖΑΚΤΝΘΟΤ
ΜΠΑ΢ΣΑ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΖΑΚΤΝΘΟΤ
΢ΣΑΘΟΠΟΤΛΟ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΗΛΕΙΑ΢
6 1.9 18/04/21 16:30 ΔΗΜ. ΝΑΤΠΑΚΣΟΤ
(ΠΑΠΑΧ.)
ΝΑΤΠΑΚΣΙΑΚΟ΢
Α΢ΣΕΡΑ΢ ΠΑ΢
ΑΧΑΪΚΗ ΑΕ ΧΟΤΛΙΑΡΑ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΠΡΕΒΕΖΑ΢-
ΛΕΤΚΑΔΑ΢
ΝΑ΢ΣΟ΢
ΖΩΗ΢
ΠΡΕΒΕΖΑ΢-
ΛΕΤΚΑΔΑ΢
ΚΑΟΤΡΗ΢
΢ΠΤΡΙΔΩΝ
ΠΡΕΒΕΖΑ΢-
ΛΕΤΚΑΔΑ΢
ΦΛΩΡΑΚΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΦΩΚΙΔΑ΢
6 1.9 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΔΙΑΒΟΛΙΣ΢ΙΟΤ
ΔΙΑΒΟΛΙΣ΢ΙΟΤ ΑΟ ΠΑΜΒΟΤΠΡΑ΢ΙΑΚΟ΢ ΑΟ
ΒΑΡΣ΢ΑΚΗ΢
ΔΗΜΗΣΡΙΟ΢
ΛΑΚΩΝΙΑ΢
ΜΠΕΚΙΑΡΗ΢
ΗΛΙΑ΢
ΛΑΚΩΝΙΑ΢
ΑΝΣΩΝΟΠΟΤΛΟ΢
ΑΝΑ΢ΣΑ΢ΙΟ΢
ΛΑΚΩΝΙΑ΢
ΧΡΟΝΟΠΟΤΛΟ΢
ΝΙΚΟΛΑΟ΢
ΜΕ΢΢ΗΝΙΑ΢
6 1.10 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΝΕΑΠΟΛΗ΢
ΝΕΑΠΟΛΕΩ΢ ΑΕ
Ο ΓΙΟΤΧΣΑ΢
ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ
ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΙΟΥ
ΒΛΑΧΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΛΙΟΔΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΛΙΑΓΚΟΣ
ΘΩΜΑΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
6 1.10 18/04/21 16:30 ΜΙΝΩΣΑΤΡΟΤ ΢ΤΝΚΑ ΑΕΕΚ ΠΟΡΟΤ ΑΟ
ΜΟΣΧΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
6 1.10 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΑΛΜΤΡΟΤ
ΑΛΜΤΡΟ΢ ΓΠ΢
ΔΑΜΑ΢ΣΑ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ ΑΟ
ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
6 1.10 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΤ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΤ ΑΟ ΡΕΘΤΜΝΙΑΚΟ΢ ΑΟ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΤΣΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΛΑΣΣΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
6 1.10 17/04/21 16:30 ΔΗΜ.
ΡΕΘΤΜΝΟΤ
ΝΕΟ΢ Α΢ΣΕΡΑ΢
ΡΕΘΤΜΝΟΤ ΑΟ
ΑΣ΢ΑΛΕΝΙΟΤ ΠΟ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΧΑΝΙΩΝ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
6 1.10 18/04/21 16:30 ΔΗΜ.
΢ΟΤΔΑ΢
ΑΡΗ΢
΢ΟΤΔΑ΢ ΑΠ΢
ΑΝΑΓΕΝΝΗ΢Η
ΙΕΡΑΠΕΣΡΑ΢ ΑΟ
ΒΑ΢ΑΚΗ΢
ΕΜΜΑΝΟΤΗΛ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
Σ΢ΑΜΠΟΤΡΑΚΗ΢
ΓΕΩΡΓΙΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΔΡΑΚΟΤΛΑΚΗ΢
ΚΩΝ΢ΣΑΝΣΙΝΟ΢
ΗΡΑΚΛΕΙΟΤ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ΢
ΠΑΝΑΓΙΩΣΗ΢
ΧΑΝΙΩΝ

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές σε 5η και 6η αγωνιστική 17/4 και 18/4
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top