Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές σε 4η και 5η αγωνιστική 9-10-11/4

Αναρτήθηκαν από την επίσημη σελίδα της ΕΠΟ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις σε 4η και 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής, το οποίο επαναρχίζει στις 11/4.

Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις σε 4η και 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής την Κυριακή 11/4 στις 16:30.

Αναλυτικά οι αλλαγές που έχουν προκύψει για συγκοινωνιακούς λόγους ή για θέμα γηπέδου:
5ος όμιλος – 4η αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-ΑΕ Λευκίμμης (Σάββατο 10/4 – 14:30)

6ος όμιλος – 4η αγωνιστική
Πανναξιακός-Ηλιούπολη (13:30)
Φωστήρας-ΑΕ Μυκόνου (13:30)

8ος όμιλος – 5η αγωνιστική
ΑΨΕΣ Πυθαγόρας-Αετός Λουτρών (Παρασκευή 9/4 – 17:00)
ΑΟ Καραβά-ΑΕ Πυλίου Κω (11:30)
Αιολικός-ΑΠΕ Μικρασιατική (15:30)

9ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Παλληξουριακός-Θύελλα Πατρών (13:00)
Εθνικός Σκουλικάδου-ΑΠΣ Ζακύνθου (15:00)
ΑΟ Τσιλιβή-ΑΟ Διαβολιτσίου (13:00)

ΑΓΩΝ. ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ
5 1.1 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ
ΑΕΤΟΣ
ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ
ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
5 1.1 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΦΕΛΩΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΝΕΣΤΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ
ΛΑΠΑΤΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΔΑΝΔΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΔΟΔΟΓΛΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ
ΒΕΡΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
5 1.1 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΝΟΥ ΠΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΣΙΡΩΝΑΣ
ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
5 1.1 11/04/21 16:30 ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA
ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ
ΑΡΗΣ
ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ
ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΕΒΡΟΥ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΒΡΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΙΓΙΤΖΗ
ΕΝΓΚΙΝ
ΞΑΝΘΗΣ
5 1.1 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΣΟΧΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΒΛΑΧΟΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
5 1.1 11/04/21 16:30
ΔΑΚ
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΕΛΠΙΣ ΣΑΠΠΩΝ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΑΕ
ΔΡΑΚΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ
ΟΜΕΡ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΝΑΚΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
5 1.1 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΟΡΦΑΝΙΟΥ
Ν. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΑΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ
ΧΑΨΑΣ
ΗΛΙΑΣ
ΣΕΡΡΩΝ
ΖΑΧΑΡΙΑ
ΜΑΡΙΑ
ΣΕΡΡΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΤΕΡΕΤΙΔΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
5 1.2 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
5 1.2 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ
ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΜΑΣ
Η ΝΙΚΗ
ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ
ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ
ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ-ΜΙΛΛΗ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
5 1.2 11/04/21 16:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
ΗΛΙΑΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΟΥΡΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
5 1.2 11/04/21 16:30
ΔΑΚ
ΝΑΟΥΣΑΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
5 1.2 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΑΡΕΣΤΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
5 1.2 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΕΤΟΣ
ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΕΣ
Ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΟ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΘΩΜΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
5 1.2 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΝΕΟΣ ΠΟ
ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΣ
ΚΕΦΑΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΧΟΛΑΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
5 1.3 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΠΑΛΑΜΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΠΑΛΑΜΑ ΑΣ
ΑΕΤΟΣ
ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΠΑΟ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5 1.3 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗ ΦΣ ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ
ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΤΡΙΚΑΛΩΝ
5 1.3 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΠΤΟΛΕΜΑЇΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΦΟΥΦΑ ΠΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΝΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
5 1.3 11/04/21 16:30 ΕΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΔΙΟΥ Ο ΔΙΑΣ ΟΦ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΠΕΛΛΑΣ
5 1.3 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
ΑΟ ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΟ
ΝΤΕΛΕΖΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΑΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
5 1.3 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ
Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕ
ΠΑΓΩΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΑΔΙΤΣΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
5 1.4 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΓΑΚΟΣ
ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
5 1.4 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ
ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
5 1.4 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΔΙΣΤΟΜΟΥ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ
ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ
ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΗΤΡΑΚΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
5 1.4 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΚΚΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΦΥΡΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΟΥΡΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ 2020/21
ΑΓΩΝΕΣ 09-10-11.04.2021
ΟΡΙΣΜΟΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
4 1.5 11/04/21 16:30 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΣΟΥΛΙΔΗΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΡΑΧΑΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
ΓΡΕΒΕΝΩΝ
4 1.5 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΑΓ. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΓ. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΟΦ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 2016 ΠΑΣ
ΤΖΟΒΑΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΛΙΑΜΙΡΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΣΤΟΛΗ
ΜΑΡΙΑ
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΟΥΛΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
4 1.5 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΧΕΡΩΝ
ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΣ
ΦΩΚΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΧΑΪΑΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ
ΑΧΑΪΑΣ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
4 1.5 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΑΡΤΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΡΤΑΣ ΓΑΣ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ
ΓΙΟΥΡΓΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΙΧΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
4 1.5 11/04/21 16:30
ΑΘΛΗΤ. ΚΕΝΤΡΟ
ΚΑΝΟΝΙ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ ΑΟ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ
ΝΙΚΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΤΑΣ
ΜΑΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
ΝΟΥΣΙΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΑΡΤΑΣ
ΠΟΥΛΗΜΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
4 1.5 10/04/21 14:30 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΔΟΥΜΤΣΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΝΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΣΠΥΡΟΥ
ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
4 1.5 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΣ
ΦΙΤΣΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΝΑΣΤΟΣ
ΖΩΗΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΕΦΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΔΡΑΚΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
4 1.6 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΣΠΑΤΩΝ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ
ΣΠΑΤΩΝ ΠΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΦΙΤΣΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΝΟΥΡΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΟΥΖΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
4 1.6 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
Α’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ ΜΑΡΚΟ ΓΣ
ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΣΟΦΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΟΡΤΕΣΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
4 1.6 11/04/21 16:30
ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ
(ΠΡΟΟΔ.) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΩΣΤΑΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
4 1.6 11/04/21 13:30
ΔΗΜ.
ΝΑΞΟΥ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ
ΑΛΙΑΓΑΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΠΑΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
4 1.6 11/04/21 13:00
ΔΗΜ. ΤΑΥΡΟΥ
(ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠΟ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΑΣ
ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΑΤΣΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑΣΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
5 1.7 11/04/21 16:30 ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΑΡΓΥΡΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
5 1.7 11/04/21 16:30 ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ
ΑΓΙΟΥ
ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ
ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΛΕΞΙΑ
ΑΧΑΪΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΛΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
5 1.7 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΡΟΥΦ ΠΑΟ ΡΟΥΦ ΠΑΟ Ο ΑΡΗΣ
ΣΚΑΛΑΣ ΑΠΣ
ΦΩΣΤΕΡΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΤΣΕΛΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΙΟΥ
ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ
ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
5 1.7 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΟΦΜ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΡΑΦΑΗΛ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΤΟΥΜΠΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΠΟΡΦΥΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
5 1.7 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΓΥΘΕΙΟΥ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ
Ν. ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΑΟ
ΚΑΥΚΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ
ΗΛΙΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΓΚΟΥΜΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
5 1.7 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ ΛΙΑΡΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ
ΡΟΥΣΛΑΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
ΗΛΙΑΣ
ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
5 1.8 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Ο ΑΙΑΣ ΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗΣ
ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
ΙΣΣΑ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΟΥΤΑΦΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ
ΕΥΓΕΝΙΑ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
5 1.8 09/04/21 17:00
ΔΗΜ.
ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ Ο ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΑΨΕΣ ΑΕΤΟΣ ΓΠΣ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΡΑΟΥΔΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΒΑΜΒΑΚΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΑΘΗΝΩΝ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΜΟΥ
5 1.8 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΒΑΡΗΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ
ΒΑΡΗΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΖΑΝΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΖΙΛΙΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
5 1.8 11/04/21 11:30
ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ
(ΠΡΟΟΔ.) ΚΑΡΑΒΑ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ
ΡΕΝΤΙΦΗΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
5 1.8 11/04/21 16:30
ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(Π. ΣΑΛΠΕΑΣ) ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΠΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΟ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΟΦΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ
ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΡΟΣΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
5 1.8 11/04/21 15:30
ΔΗΜ.
ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΑΠΕ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ
ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
5 1.9 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΣ
ΡΟΥΤΣΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ 2020/21
ΑΓΩΝΕΣ 09-10-11.04.2021
ΟΡΙΣΜΟΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
5 1.9 11/04/21 13:00
ΔΗΜ.
ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΠΣ
ΚΑΖΑΝΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣΙΘΑΚΗΣ
5 1.9 11/04/21 15:00
ΔΗΜ.
ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΠΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΠΛΕΣΣΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΜΠΑΣΤΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
5 1.9 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΜΕΛΙΓΑΛΑ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΠΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΤΣΟΥΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΜΠΛΑΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
5 1.9 11/04/21 13:00
ΔΗΜ.
ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΤΣΙΛΙΒΗ ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ
ΤΣΑΚΑΛΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΟΡΔΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
5 1.9 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΒΑΡΔΑΣ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΟ
ΡΕΚΚΑΣ
ΗΛΙΑΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ
ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
5 1.10 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΑΡΧΑΝΩΝ
Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΟ ΑΡΧΑΝΩΝ ΣΥΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
5 1.10 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΠΣ
ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ
ΕΜΜANOYΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
5 1.10 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΑΛΜΥΡΟΥ ΠΟΡΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΙΩΣΗΦ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΕΛΕΝΗ
ΧΑΝΙΩΝ
ΦΟΥΚΑΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
5 1.10 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ
ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
5 1.10 11/04/21 16:30
ΔΗΜ.
Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΣΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΟ
ΜΟΣΧΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΟΚΟΤΑΚΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
5 1.10 11/04/21 16:30 ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΑΠΣ
ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΣΚΟΥΤΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές σε 4η και 5η αγωνιστική 9-10-11/4
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top