Δύο ενδεκάδες δοκίμασε ο Μάκης Παπαδόπουλος στο φιλικό του Αχαρναϊκού με ΑΟ Περιστερίου

Περισσότερο διάφορα σχήματα δοκίμασε ο τεχνικός του Αχαρναϊκού Μάκης Παπαδόπουλος στο φιλικό με ΑΟ Περιστερίου

Συγκεκριμένα: Φιλικό παιχνίδι με τον ΑΟ Περιστερίου και ήττα με 4-2
Ένα παιχνίδι που έπαιξαν δύο 11αδες από 45′
Στο πρώτο ημίχρονο έγινε πολύ καλό παιχνίδι με αρκετή ένταση και προς το τέλος του αρκετά νεύρα ο Αχαρναϊκός προηγήθηκε στο σκορ με γκολ του Σταβομύτη μετά από ωραία προσπάθεια και κάθετη πάσα του Σπυρίδη ο ΑΟ Περιστερίου ισοφάρισε μετά από λάθος γύρισμα του Μαναλη στον τερματοφύλακα Μυλωνά
Στο 1ο ημίχρονο έπαιξαν.
Μυλωνάς, Αθανασόπουλος, Βασιλόπουλος, Νίκας , Μαγγίνας , Τσαλερίδης , Στραβομύτης , Μαναλης , Νταγιαντάς , Σπυρίδης , Τσιμπουρλας.
Στο δεύτερο ημίχρονο έπεσε πολύ ο Ρυθμός και έγιναν πολλά λάθη με αποτέλεσμα να ανοίξει το σκορ.
Στο 2ο ημίχρονο έπαιξαν.
Μπούρδος , Καρδασης , Τσαντίλας , Κουσιωρης , Δημητρόπουλος , Ζαχαρόπουλος , Σαβουλιδης , Γκέρτσος , Κατσιγιάννης , Υπό δοκιμή , Τσιριγώτης ( Ζαχαρος )
Επόμενο παιχνίδι την Κυριακή 29/8 στο γήπεδο του Αχαρναϊκού με ΑΘΗΝΑΪΚΌ στις 18:00