ΕΠΣΑ

Διαιτητές στην 3η φάση Κυπέλλου 14/10 και πρόγραμμα Σαββατοκύριακου 17-18/10 στην ΕΠΣΑ

3η Φάση
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Τετάρτη 14/10/20 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Τετάρτη 14/10/20 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
3. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη 14/10/20 15:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
4. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 14/10/20 15:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00
6. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:00
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00
8. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/10/20 16:00
9. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00
10. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/10/20 16:00
11. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:00
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00
13. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00
14. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00
15. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΒΥΡΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 18/10/20 16:00
16. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/10/20 16:00
17. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 18/10/20 16:00
18. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/10/20 16:00
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00
20. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00
21. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 18/10/20 16:00
22. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/10/20 16:00
23. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 18/10/20 16:00
24. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 18/10/20 16:00
25. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/10/20 16:00
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:00
27. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00
28. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/10/20 16:00
29. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/10/20 16:00
30. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:00
31. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/10/20 16:00
32. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 18/10/20 16:00
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 17/10/20 16:00
34. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/10/20 16:00
35. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00
36. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 17/10/20 16:00
37. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/10/20 11:00
38. ΠΟΨ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:00
39. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/10/20 16:00
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00
41. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:00
42. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/10/20 11:00
43. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 18/10/20 11:00
44. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 18/10/20 11:00
45. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 18/10/20 16:00
46. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:00
47. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 18/10/20 16:00
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 17/10/20 16:00
49. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/10/20 16:00
50. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/10/20 09:30
51. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 18/10/20 11:00
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 18/10/20 11:00
53. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 18/10/20 11:00
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/10/20 16:00
55. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/10/20 16:00
56. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/10/20 09:30
57. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/10/20 11:00
58. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/10/20 11:00
59. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/10/20 12:30
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:00
61. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/10/20 16:00
62. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 18/10/20 11:00
63. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 18/10/20 11:00
64. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΡΟΥΦ Κυριακή 18/10/20 11:00
65. ΠΛΑΤΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/10/20 12:30

ΑΙΤΗΜΑΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Το ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 17-18/10 ξεκινάει το Πρωτάθλημα Κ12. Για την πληρέστερη κάλυψη των Πρωταθλημάτων Κ16-Κ14-Κ12 (διαιτητές και γιατροί) οι αγώνες αυτών των Πρωταθλημάτων θα ορίζονται ΣΑΒΒΑΤΟ ή ΚΥΡΙΑΚΗ πρωϊ με ελάχιστες εξαιρέσεις

Αγώνες που είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν σε ένα γήπεδο θα ορίζονται συνεχόμενοι

Ενημερώνουμε λοιπόν όλα τα σωματεία μας που συμμετέχουν στα Πρωταθλήματα Υποδομών Κ18, Κ16, Κ14, Κ12 και Κ11-10, ότι οποιοδήποτε αίτημα σχετικά με την ημέρα και ώρα τέλεσης των αγώνων τους, θα πρέπει να υποβάλλεται στην Επιτροπή Υποδομής το αργότερο μέχρι την ΤΡΙΤΗ στις 14:00 ,για τους αγώνες του προσεχούς ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ. Τα αιτήματα αυτά αφορούν κυρίως το Πρωτάθλημα Κ18 λόγω των φροντιστηρίων και των εξετάσεων που δίνουν οι ποδοσφαιριστές που συμμετέχουν σε αυτούς τους αγώνες.

Αίτημα που θα υποβάλλεται αργότερα, δεν θα γίνεται δεκτό

Διαιτητές στην 3η φάση Κυπέλλου 14/10 και πρόγραμμα Σαββατοκύριακου 17-18/10 στην ΕΠΣΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top