ΕΠΣΔΑ

Διαιτητές Σαββατοκύριακου 10-11/10 στην ΕΠΣΔΑ, κλήση Μικτών Κ14-Κ15 για 12-14/10

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 10/10/20 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
2. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 11/10/20 16:30 ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
3. ΒΥΖΑΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 11/10/20 17:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ.
4. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 11/10/20 17:00 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 11/10/20 17:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ )
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 11/10/20 17:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
7. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 11/10/20 17:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΤΟΣΙΟΣ Ι.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 10/10/20 17:00 ΝΑΚΟΣ Π., ΤΣΑΓΑΝΟΥ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
9. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 10/10/20 17:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )
10. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 11/10/20 13:00 ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 11/10/20 13:00 ΝΑΚΟΣ Π., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
12. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 11/10/20 13:00 ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )
13. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 11/10/20 16:00 ΧΙΩΤΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ.
14. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 11/10/20 17:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.

Στα ματς Κυπέλλου στις 8/10 σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

5. ΒΥΖΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Πέμπτη 08/10/20 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ. 4-1
16. ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Πέμπτη 08/10/20 17:00 ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ. 0-7
17. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Πέμπτη 08/10/20 17:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν. 0-4
18. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Πέμπτη 08/10/20 17:30 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 0-8

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ Κ14 (09/10/2020)
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ Κ14 Την Τετάρτη και ώρα 15.00 στο γήπεδο ΄΄Στάδιο Ελευσίνας΄΄ καλούνται για Προπόνηση – Εργομετρικά οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές με αθλητική περιβολή (άσπρη μπλούζα – μαύρο σορτσάκι – άσπρες κάλτσες): ΔΟΒΡΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΛΑΣ-ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ Α.-ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ Γ.-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ-ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ( ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ) ΝΕΤΗΣΚΩΝ.-ΒΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ-ΜΑΖΓΑΣ-ΓΚΙΟΛΙΑΣ- ΠΑΠΑΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΤΑΦΟΣ ( ΕΡΜΗΣ ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ( ΣΚΟΡΠΙΟΣ ) ΚΕΛΛΗΣ-ΜΥΡΤΑΪ-ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ( ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ ) ΤΣΙΚΑΛΑΣ-ΑΛΑΜΑΝΟΣ-ΑΔΡΙΩΤΗΣ (ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ-ΓΚΙΝΗΣ-ΧΕΡΟΛΙΔΗΣ ( ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ) ΧΙΩΤΗΣ-ΤΣΑΛΑΒΡΕΤΑΣ-ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ( ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ) ΔΟΥΚΑΣ-ΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ-ΓΩΓΟΥΒΙΤΗΣ ( ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ) ΜΟΥΧΟ ( ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ) ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ( ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ) ΤΣΙΡΙΚΛΟΣ ( ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ) ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Στην Προπόνηση θα εφαρμοσθεί το Υγειονομικό Πρωτόκολλο του Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου όπως αυτό έχει καθορισθεί από τον Ε.Ο.Δ.Υ., την Ε.Π.Ο. και την Ε.Π.Σ.Δ.Α, με στόχο να μειωθεί ο κίνδυνος μόλυνσης από τον COVID-19. Όλοι οι αθλητές πρέπει να φέρουν μαζί τους συμπληρωμένο το Δελτίο Καταγραφής Αθλουμένου. https://eody.gov.gr/wp-content/uploads/2020/05/deltio-katagrafis-athloumenou.pdf Οι ΓΟΝΕΙΣ των παραπάνω αθλητών να παρευρίσκονται στο γήπεδο SOCCERLAND την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/10/2020 και ΩΡΑ 19.30 για το 1 ο ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΓΟΝΕΩΝ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ 1 ης ΦΑΣΗΣ ( 1) ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΧΡΗΣΗ ΜΑΣΚΑΣ, 2) ΕΝΑΣ ΓΟΝΕΑΣ ΑΝΑ ΠΑΙΔΙ ) Η παρουσία όλων είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ.

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ Κ15 (09/10/2020)
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ Κ15 Την Δευτέρα και ώρα 15. 00 στο γήπεδο ΄΄Αστέρας Μαγουλάς΄΄ καλούνται για προπόνηση – εργομετρικά οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές με αθλητική περιβολή (άσπρη μπλούζα – μαύρο σορτσάκι – άσπρες κάλτσες): ΠΑΤΙΣΤΗΣ-ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗΣ-ΟΥΡΑϊ-ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ-ΣΤΡΑΤΗΣ-ΝΑΣΗΣ (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ) ΛΙΑΣΚΟΣ-ΤΟΓΙΑΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΕΛΑΪΔΙΤΗΣ-ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ- ΒΑΡΟΥΤΣΟΣ-ΤΣΕΒΑΣ-ΡΕΤΖΕΠΗΣ-ΛΙΟΣΗΣ ( ΕΡΜΗΣ ) ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗΣ-ΓΕΡΑΝΙΟΣ-ΝΤΟΥΚΑΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ-ΦΛΑΒΙΟ-ΣΥΡΟΣ-ΚΟΣΜΙΔΗΣ ( ΣΚΟΡΠΙΟΣ ) ΦΟΡΤΟΥΛΑΚΗΣ-ΜΠΑΛΗΣ ( ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ( ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ) ΔΟΥΜΕΝΗΣ-ΣΙΔΕΡΗΣ (ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ) ΜΥΡΤΟ ( ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ( ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ) ΤΟΥΡΤΑΣ ( ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ) ΜΠΑΣΑ ( ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ) ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Στην Προπόνηση θα εφαρμοσθεί το Υγειονομικό Πρωτόκολλο του Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου όπως αυτό έχει καθορισθεί από τον Ε.Ο.Δ.Υ., την Ε.Π.Ο. και την Ε.Π.Σ.Δ.Α, με στόχο να μειωθεί ο κίνδυνος μόλυνσης από τον COVID-19. Όλοι οι αθλητές πρέπει να φέρουν μαζί τους συμπληρωμένο το Δελτίο Καταγραφής Αθλουμένου. https://eody.gov.gr/wp-content/uploads/2020/05/deltio-katagrafis-athloumenou.pdf Οι ΓΟΝΕΙΣ των παραπάνω αθλητών να παρευρίσκονται στο γήπεδο SOCCERLAND την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/10/2020 και ΩΡΑ 19.30 για το 1ο ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΓΟΝΕΩΝ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ 1ης ΦΑΣΗΣ ( 1) ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΧΡΗΣΗ ΜΑΣΚΑΣ, 2) ΕΝΑΣ ΓΟΝΕΑΣ ΑΝΑ ΠΑΙΔΙ ) Η παρουσία όλων είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ.

Διαιτητές Σαββατοκύριακου 10-11/10 στην ΕΠΣΔΑ, κλήση Μικτών Κ14-Κ15 για 12-14/10
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top