ΕΠΣΔΑ

Διαιτητές Σ-Κ 17-18/10 στην ΕΠΣΔΑ, κλήση προεπιλογής Προεθνικών Κ15-Κ14 για 19-21/10, αποφάσεις Πειθαρχικής

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 17/10/20 16:30 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
3. ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
4. ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 17/10/20 16:30 ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Π.
5. ΠΑΟ ΦΥΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 17/10/20 17:00 ΝΑΚΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 18/10/20 13:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν.
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΜΑΝΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΟΥΡΑΣ Ν., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
3. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΠΛΑΚΑΣ Σ., ΖEΪΜΠΕΚΗΣ Β.
4. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 18/10/20 16:30 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
5. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΟΛΥΖΟΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
6. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 18/10/20 12:30 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ.
8. Α.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ Χ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γ.
9. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 18/10/20 16:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ε.

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΟΕΘΝΙKΗΣ Κ15
Την Δευτέρα και ώρα 15. 00 στο γήπεδο ΄΄ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ΄΄ καλούνται για προπόνηση – εργομετρικά οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές με αθλητική περιβολή (άσπρη μπλούζα – μαύρο σορτσάκι – άσπρες κάλτσες): ΠΑΤΙΣΤΗΣ-ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗΣ-ΟΥΡΑϊ-ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ-ΣΤΡΑΤΗΣ-ΝΑΣΗΣ (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ) ΛΙΑΣΚΟΣ-ΤΟΓΙΑΣ-ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΕΛΑΪΔΙΤΗΣ-ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ- ΒΑΡΟΥΤΣΟΣ-ΤΣΕΒΑΣ-ΡΕΤΖΕΠΗΣ-ΛΙΟΣΗΣ ( ΕΡΜΗΣ ) ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗΣ-ΓΕΡΑΝΙΟΣ-ΝΤΟΥΚΑΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ-ΦΛΑΒΙΟ-ΣΥΡΟΣ-ΚΟΣΜΙΔΗΣ ( ΣΚΟΡΠΙΟΣ ) ΦΟΡΤΟΥΛΑΚΗΣ-ΜΠΑΛΗΣ ( ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ( ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ) ΔΟΥΜΕΝΗΣ-ΣΙΔΕΡΗΣ (ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ) ΜΥΡΤΟ ( ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ( ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ) ΤΟΥΡΤΑΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ-ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ ( ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ) ΜΠΑΣΑ ( ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ) ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Στην Προπόνηση θα εφαρμοσθεί το Υγειονομικό Πρωτόκολλο του Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου όπως αυτό έχει καθορισθεί από τον Ε.Ο.Δ.Υ., την Ε.Π.Ο. και την Ε.Π.Σ.Δ.Α, με στόχο να μειωθεί ο κίνδυνος μόλυνσης από τον COVID-19. Όλοι οι αθλητές πρέπει να φέρουν μαζί τους συμπληρωμένο το Δελτίο Καταγραφής Αθλουμένου. ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ. https://eody.gov.gr/wp-content/uploads/2020/05/deltio-katagrafis-athloumenou.pdf Οι ΓΟΝΕΙΣ των παραπάνω αθλητών να παρευρίσκονται στο γήπεδο SOCCERLAND την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/10/2020 και ΩΡΑ 19.30 για το 1ο ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΓΟΝΕΩΝ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ 1ης ΦΑΣΗΣ ( 1) ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΧΡΗΣΗ ΜΑΣΚΑΣ, 2) ΕΝΑΣ ΓΟΝΕΑΣ ΑΝΑ ΠΑΙΔΙ ) Η παρουσία όλων είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ,ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥΣ.

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ Κ14
Την Τετάρτη και ώρα 15.00 στο γήπεδο ΄΄ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ΄΄ καλούνται για Προπόνηση – Εργομετρικά οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές με αθλητική περιβολή (άσπρη μπλούζα – μαύρο σορτσάκι – άσπρες κάλτσες): ΔΟΒΡΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΛΑΣ-ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ Α.-ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ Γ.-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ-ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ( ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ) ΝΕΤΗΣΚΩΝ.-ΒΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ-ΜΑΖΓΑΣ-ΓΚΙΟΛΙΑΣ- ΠΑΠΑΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΝΤΑΦΟΣ ( ΕΡΜΗΣ ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ( ΣΚΟΡΠΙΟΣ ) ΚΕΛΛΗΣ-ΜΥΡΤΑΪ-ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ-ΜΟΛΕΡΟΣ ( ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ ) ΤΣΙΚΑΛΑΣ-ΑΛΑΜΑΝΟΣ-ΑΔΡΙΩΤΗΣ (ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ-ΓΚΙΝΗΣ-ΧΕΡΟΛΙΔΗΣ ( ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ) ΧΙΩΤΗΣ-ΤΣΑΛΑΒΡΕΤΑΣ-ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ( ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ) ΔΟΥΚΑΣ-ΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ-ΓΩΓΟΥΒΙΤΗΣ ( ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ) ΜΟΥΧΟ ( ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ) ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ( ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ) ΤΣΙΡΙΚΛΟΣ ( ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ) ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Στην Προπόνηση θα εφαρμοσθεί το Υγειονομικό Πρωτόκολλο του Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου όπως αυτό έχει καθορισθεί από τον Ε.Ο.Δ.Υ., την Ε.Π.Ο. και την Ε.Π.Σ.Δ.Α, με στόχο να μειωθεί ο κίνδυνος μόλυνσης από τον COVID-19. Όλοι οι αθλητές πρέπει να φέρουν μαζί τους συμπληρωμένο το Δελτίο Καταγραφής Αθλουμένου. ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ. https://eody.gov.gr/wp-content/uploads/2020/05/deltio-katagrafis-athloumenou.pdf Η παρουσία όλων είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ,ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥΣ.

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.Δ.Α. αφού έλαβε υπόψη της τις σχετικές διατάξεις του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα της Ε.Π.Ο., καθώς επίσης τα Φύλλα Αγώνων του Κυπέλλου διοργάνωσης της Ε.Π.Σ.Δ.Α. στις 10/10/2020 και στις 11/10/2020, επιβάλλει ποινές σε ποδοσφαιριστές σωματείων , τους παράγοντες και τους αξιωματούχους ως εξής: Στυλιανού Π – Κριός αρ.δ:1368425 – 4 αγωνιστικές + 100ΕΥΡΩ Παπάζογλου Γ – Ερμής Α.Λιοσίων αρ.δ:1408334 – 3 αγωνιστικές + 100ΕΥΡΩ Λουκίδης Ι – Ν.Πέραμος αρ.δ:1206427 – 3 αγωνιστικές + 100ΕΥΡΩ Μαρμούτας Α-Μ – Ζωφριά αρ.δ:1467100 – 1 αγωνιστική + 40ΕΥΡΩ Πέππας Ε – Αστ.Μαγούλας αρ.δ:1310425 – 4 αγωνιστικές + 150ΕΥΡΩ

Διαιτητές Σ-Κ 17-18/10 στην ΕΠΣΔΑ, κλήση προεπιλογής Προεθνικών Κ15-Κ14 για 19-21/10, αποφάσεις Πειθαρχικής
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top