ΕΠΣΑΝΑ

Διαιτητές, παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 5-6/9 Α’ φάσης Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ

Κύπελλο
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 05/09/20 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
2. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Δροσιάς Σάββατο 05/09/20 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
3. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Διονύσου Σάββατο 05/09/20 16:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
4. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Σάββατο 05/09/20 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
5. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 06/09/20 16:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
6. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Κουβαρά Κυριακή 06/09/20 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ )
7. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Κυριακή 06/09/20 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)
8. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Γραμματικού Κυριακή 06/09/20 16:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
9. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 06/09/20 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
10. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 06/09/20 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
11. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 06/09/20 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
12. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Γέρακα Κυριακή 06/09/20 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
13. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Καλυβίων Κυριακή 06/09/20 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

Διαιτητές, παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 5-6/9 Α’ φάσης Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ
Click to comment

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ποιό Δημοφιλή

To Top